Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
19. okt 2011

@leninka75 ty si ma predbehla 🙂

jacka
19. okt 2011

@leninka75 vieme 😝 😝
už lepšie....klop klop...neviem či to nechytá aj Peťko ...včera z neho šla voda......dufam len že nič zlého nepojedol 😔 .....čo bolo Lolke?...zubky?..............možeš ísť von...som chodila s oboma von aj v hmle....nie na dlho ..len tak na pol hodku 😉 ................aspon sa ti ulavilo ked si si poplakala 😉

jacka
19. okt 2011

Peťko mi tu porozoberal všetky perá....som zvedavá kto mi ich dá dokopy 😝 😀 😀

leninka75
19. okt 2011

@jacka ....a dnes Peťko ako?.........neviem čo bolo Lolke..asi jedno s druhým....zuby, choroba, to že je zatvorená už týždeň a pol doma....ale včera som ju už trošku zobrala von, ale aj tam bola mrchavá ☹ .........ja len dúfam, že dnes bude lepší deň.......

jacka
19. okt 2011

@leninka75 v noci ešte mal kakušu v plienke...zatial je dobre.... 🙂
to mi je luto že je mrzutko maličké ☹ ☹ ....Lilka ako v školke???

ideme sa poobliekať a šup von........ 😎 😎

leninka75
19. okt 2011

@jacka ...tak snáď to bude OK 🙂 ..........Lilka našťastie dobre, páči sa jej predškoláčke veľkej 🙂 .....teraz v piatok máme v škôlke deň otvorených dverí, budú sa robiť jesenné dekorácie......už skoro týždeň vláčime do škôlky vetvičky, šišky, dyne a kadečo 😒............. budú prednášky, hry, detičky budú robiť jablkový koláč...chcem tam aj s Lolkou ísť pozrieť.........ty Maťka na koľkú vodíš do škôlky?....

leninka75
19. okt 2011

máme zlatých susedov 😝 .....dom majú postavený na hranici pozemkov, dokonca chodník okolo domu majú už na našom a od včera robia strechu.....včera im wap-kou umývali strechu, čiže všetok mach a prach bol na našich schodoch a dverách...dnes im niečo idú lepiť na strechu a robia to z nášho dvora!!!.........čiže ja keď idem von tak zakopávam o robošov, ich náradie a matroš...a susedia ani neviedia, že sa im niečo robí na dome......... susedia ešte majú tú drzosť a prišli povedať, že im vadí náš strom lebo kôli konárom sa zle robošom robí.........niektorí ľudia to fakt nemám slov..............

letty86
19. okt 2011

ahojte, nestíham, klasika 😕 😝
@leninka75 takí susudia vedia potešiť 😠 😠
ako je lolke, už lepšie? maťko ešte kašle, si sa pýtala, na to, ako berie maťko veci, tak si čupne a lolka? to by im išlo asi ťažko iným spôsobom, či som to zle pochodpila? 😀
@jacka fotky, pokúsim sa, ale ešte nie sú stiahnuté v pc 😅, maťko dostal oblečko, autíčka a euráče 😵
Mňa nejak škriabe v hrdle 😠

utka
19. okt 2011

Ahojte!
Ja som posledné dni tiež nejaká podráždená a nervozna...Neviem prečo. Asi mám depku, že ide zima...

@leninka75 moji svokrovci majú tiež drb..... susedovcov. Stále si niečo vymýšľajú a udávajú a tak.

leninka75
19. okt 2011

@letty86 ....soplíky ustúpili, ale sú nastekané v hrdielku, tak ešte stále kašle ☹ ...dávam jej prospan...ty dávaš niečo Maťkovi?......a Vikinku máš doma či chodí do škôlky?........na to čupnutie som sa pýtala lebo Lilka brala veci so zeme v predklone s vystetými nohami a Lolka si čupne 🙂

@utka..všade sa nájdu nejakí magori 😠 😠......ja som si povedala, že ma to nevytoči, že veď dom a všetko je svokrovcov, tak nech si riešia..... 😀......chýba nám to leto asi všetkým ☹ ☹ ☹

aninka29
19. okt 2011

@leninka75 no ja by som asi takú trpezlivosť nemala 😝
nás nejak ešte chorôbky obchádzajú..klop.klop.klop 🙂 ...uvidíme dokedy
baby,ja by som táááááááááák spala 😔 ......som sa naobedovala,a to bola chyba.......ja proste počas dňa nemôžem jesť.....lebo tým pádom je moja energia preč 😝

aninka29
19. okt 2011

@jacka vážne má pršať??..no zbohom...to bude 🙄 .......................tak vieš....nechcem byť sprostá 😀 ale nabudúce sa posnažím 😀 😉

jacka
19. okt 2011

@aninka29 tak nech vás aj dalej obchádzaju 🙂 ........však hod šlofíka 😉

jacka
19. okt 2011

@leninka75 nezávidím takých susedov....... ☹ ...si užijete svoje...myslíš že svokrovci niečo vyriešia 😕 😨

jacka
19. okt 2011

@letty86 začínate sa preorientovať...na autíčka?....ako ti to ide?... 😵

aninka29
19. okt 2011

@jacka už mám v sebe smrťáka kávu...tak už je lepšie 🙂 .....hodila by som toho šlofíka.....ale to by som na tom potom bola ešte horšie 😝 ...a to nás po škôlke zase čaká tanečná.....zase prídeme domkov večer 😝 ....Sabka spí aj za mňa 😀

jacka
19. okt 2011

@aninka29 ved len nech sa vyspinká.......radšej sa nejdem ani pýtať kolko ti spí....lebo moj spinkal 45min...hurááá 😝
aspon sa Simke páči?..vyšantí sa?

jacka
19. okt 2011

ved je vonku pekne... 😎 😎 😎 ..nemajte depky.....vychutnajte si slniečko 😎 😎 😎 ...posielam pozitívnu energiu......berte pokial mám..

jacka
19. okt 2011

ideme sa pomaličky chystať........

aninka29
19. okt 2011

@jacka tak sa radšej ani nepýtaj 😀 mňa sa už nepýta pre istotu nikto 😀 ....ale je to oveľa oveľa oveľa dlhšie ako 45min 😉
Simke sa páči...je priam nadšená 😵 ....teším sa tomu......aj dnes ráno mi povedala....mamka nezabudni mi vziať sukničku a hlavne nezabudni na cvičky

aninka29
19. okt 2011

@jacka tak to ty si nám ukradla slniečko...doteraz krásne svietilo a zrazu zmizlo 😝 ......pošli ho späť 😉 ....aj z tej energie kúsok prosím 🙂

jacka
19. okt 2011

@aninka29 zlatá je...... 😵 😵 .........tak to nezabudni 😉 ...kedy chodíš pre nu?
ved Sabka bola od malička spachtoška...som ti závidela 😵 😉

jacka
19. okt 2011

@aninka29 nooooo..ešte uvidím....či pošlem 😕 😀 😀 😀 ...............................ale ja som duša dobra........tak chytajte..............aj s tej energie požičiavam 😀 .........potom ked budem potrebovať tak vrátiť 😀 😀

aninka29
19. okt 2011

@jacka ja mááám....vďaka...ja viem,že ty si dobrá dušička 😵 😵 😵 😵 ..........jasné vrátime 🙂
pre Simku idem po tretej do škôlky.....odtiaľ ideme rovno do mesta do školy....začína o štvrtej.....mali by končiť o piatej...ale stále sa to predĺži nejak..... 😝 ...ale nesťažujem si....my zatiaľ so Sabkou ideme bud niečo nakúpiť...alebo na blízke ihrisko pohrať sa

denisenko
19. okt 2011

ahojte...... 😉 nejako sa tá energia dnes preniesla aj na mna...dokopala som sa k uprataniu, navarila obed, porobila poriadky s letnými a zimnými vecami v skriniach, oprala, požehlila, dokonca aj parená knedla mi vyšla...... 😀 čo viac si možem priať? kto poslal? dakujéééééém......... 😵 😵 😵

jacka
19. okt 2011

@denisenko ja nestíham s teba......teda ty si riadne nabitá 🙂 🙂 🙂 😵 😵
ja som akurát stihla poprať botasky......a vypchať...tot vsio..... 😔 ............ale ked je tak pekne vonku tak chcem byť s nimi na slniečku.........len takto nič neurobím 😝

Peťko stále hnačkuje.....som bola v lekárni....mi vravela že smectu....len neviem ako to do neho napchám ☹

denisenko
19. okt 2011

@jacka smectu, skús do džúsu a len po lyžičkách....je to náročné na čas, ale tú jednu každých 10 minút isto zvládne....aj my to tak robíme...Denisko len po jednej lyžici do pusy a dosť..... 😠 vy ste mali slniečko? my pravú londýnsku hmlu celý den...... 😝

utka
19. okt 2011

@jacka Smecta pomáha,a le je to humus...brrr...
Ja som poupratovala kúpelku, povysávala celý byt. A už mám dosť. Ja energiu nemám ani len pre seba, nie to ešte na rozdávanie. Viki chodí na angličtinu a je nadšený. A ešte bude chodiť na šach. To v rámci škôlky...Plávanie máme teraz na čas odložené...bohužiaľ, lebo peniažky nám nevrátia. Len nám odrátajú 50% z prislúchajúcej sumy v ďalšom kurze, ale Viki už asi nebude chcieť chodiť ☹.

denisenko
19. okt 2011

@utka a prečo? nečítala som posledné dve strany, stalo sa niečo? 😕

aninka29
19. okt 2011

sme doma 😉 .....

@utka a vám to plávanie odporúčila doka,kvôli tomu hrudníku?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre