Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

bubba
21. okt 2011

@utka no moja pekne rozpráva,akurát to "r" jej nejde a dr povedala,že podla toho ako má tvarovanú hornú klenbu (nazvala to daky goticky obluk) podla toho ze predpoklada že sa r asi nenaučí, lebo jazykom nedočiahne hore. ale nič sa nedeje,skúšame,ak sa podarí,tak hurá a ak sa nepodarí,hm... tak ništ 😀 nemože byť dokonalá 😀 😀 😀

@jacka hej žijem žijem,priberám 😀 ach

leninka75
21. okt 2011

@bubba ............baby na ceste????????? 😕 😕 😕 😕

leninka75
21. okt 2011

čo som dala blbú otázku keď ste všetky zmizli? 😨

aninka29
21. okt 2011

@bubba ani Simi nevie dať jazyk hore....a naša logo ju posielala odštiknúť blanku z jazyka....ale nejdeme 😝
@leninka75 možno nám tým chce bubba niečo naznačiť..tým priberaním....však zistíme 🙂 😉

aninka29
21. okt 2011

@leninka75 tak príjemnú zabavu v škôlke 😵
ja sa lúčim.......večer sa ukážem 🙂

denisenko
21. okt 2011

ahojte.... 😉

@leninka75 myslíš žeby sa bubba pridala? a tají nám to?????

jacka
21. okt 2011

som zaspala pri Peťkovi ako nič 😀 😀

@aninka29 prečo nejdeš?......
@bubba priberáš do bruška?:...trafila sa leninka?

jacka
21. okt 2011

@denisenko ty si ma predbehla 😉

jacka
21. okt 2011

@leninka75 že....sa nezdám 😀 😀 😀 😀

@aninka29 jáj .....to musí krásne vonať.....vidíš tie klinčeky ma nenapadli.........ja sa tiež teším na atmošku.....juj.....len neviem neviem ako dopadnu koláčiky...aby mohol aj Peťko.......ani netuším či može vobec salonky,,,,ma teraz napadlo 😕

denisenko
21. okt 2011

@jacka ráno som nahovorila muža, aby ma odfotil...aj to urobil, ale kam dal foťák...neviem...asi si ho vzal so sebou do roboty, šak ma šlak trafí...... 😀 😀 😀 tak hodím foto....neviem, hlavne že už je...len asi budem musieť urobiť ešte foto poobede...lebo je to extra rozdiel..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
21. okt 2011

@jacka salonky nemože...si myslím...ale swstra kupuje ktorúsi kolekciu kvoli Samkovi, tuším horká čokoláda Modrá hviezda..ale to by som sa musela spýtať...... 😠

jacka
21. okt 2011

@leninka75 to máte riadne v školke.....samé akcie 🙂 ..........

jacka
21. okt 2011

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja s teba nemožem 😀 😀 😀

denisenko
21. okt 2011

@jacka 😕 😕 😕

jacka
21. okt 2011

@denisenko to si ma nepotešila s tými salonkami........tak ju prosím ťa 😅 ...možeš otravovať a opýtať sa.........................toto som fakt netušila...... 😕 ☹

jacka
21. okt 2011

@denisenko to s tým fotákom.......juj som ta tu rehotala 😀 😀

leninka75
21. okt 2011

ja si myslím, že bubba hádže indície a že baby domyslite si 😀 😀 😀 😀

@jacka.........veru fakt salónky 😨.....vidíš to je teda...pre niekoho bežná vec a ty teraz musíš rozmýšľať, či to peťko môže či nie ☹............dávaš peťkovi tvrdé cukríky, vie to papkať?.....mohol by bonpari..tie papká aj Lilkina kamoška bezlepkáčka.......som si hneď na teba spomenula .....

@denisenko ...ty takto počas dňa meníš rozmery?....... 😀 😀 😀 ...........sa ti zle už aj robí s bruškom ☹

leninka75
21. okt 2011

prečo sa mi občas poradí slovosled jak maďarovi???

jacka
21. okt 2011

@leninka75 nie bonpari ešte nie......ale dala som mu z orionu margotku a deli aj čokoládku.........tak budem hádam kupovať od nich...
ved nepovedala hádate......mohla..čo 😀 😀 😀 😀 😀..príde zas za pol roka.....že aha na maličký balíčke ...to bude malý bubbko----😉...........😀

leninka75
21. okt 2011

@jacka .... čo vlastne vadí Peťkovi v sladkostiech?.....tie je tam lepok?.... to je tak keď nikdy nečítam zloženie.....

leninka75
21. okt 2011

@jacka ...ideme tipovať, bubbko alebo bubbka? 😉

denisenko
21. okt 2011

@jacka spýtam sa jej.....len neviem kedy, lebo ona už pracuje a chodí na net raz do roka.... 😝 čo ti je smiešne? ja sa snažím a on mi to jednoducho schová....... 😀 😀 😀 kradoš jeden...... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
21. okt 2011

@leninka75 ja čarujem...ráno som netehu a na obed tehu........a potom majú ludia dilemu, či sa majú spýtať alebo nie...... 😀 😀 😀 robiť sa mi ešte dá, aj ked fučím akoi lokomotíva, milionkrát denne na druhe poschodie a suterén....ale aspon mám pohyb....... 😀

jacka
21. okt 2011

@leninka75 počkaj ved neviem čo je s nou....možno fakt len priberá.... 😀 😀 😀
aj lepok...aj zopár "zdravých" Ečok 😝

@denisenko to mi bolo smiešne...že konečne ťa odfotil....a že foto nebude............ 😀 😀 ...dufam že sa nehneváš 😉 ..........aha...no nevedela....ved ked s nou budeš ......ešte je zatial čas 🙂

leninka75
21. okt 2011

@denisenko ..drobček bude športovec už od malej žubrienky 😀 😀 .........deni ale máme problém s našimi prvorodenými 😠 .....som zistila, že Liluša má v škôlke dvoch fešákov 😖 😖.......nedá sa nič robiť musíme urobiť zásnuby 😀 😀 😀 😀

denisenko
21. okt 2011

@jacka hnevať sa? ja???????? ........to snad néééé....... 😀 😀 😀 😀 budem s nou doma na Slvensku...a možno to vie aj moja mamina, čo može....ona vie všetko a snou skypeujem každý den....... 😀

denisenko
21. okt 2011

@leninka75 a s kým? berieš tých dvoch či ako???? no, veru rýchlo prídeme robiť poriadky....... 😀 😀 😀 😀

leninka75
21. okt 2011

@denisenko ..........no šak ja počítam s niskom!!!!!!!!! 😉

denisenko
21. okt 2011

@jacka no práve som zistila, že veru šikovný manžel vzal foťák so sebou....už dostal sprchu........ 😠 😀 ale ked pojdem po Niska tak sa možno stretneme, takže ......uvidííííme..... 😀

jacka
21. okt 2011

@denisenko máš šikovnú maminu 🙂 😉 ........................................len tak sa pýtam či bude ešte somou kecať 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre