Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
23. okt 2011

my sme už po obede.....inak dobrú chuť 🙂 ........až sa Sabka vyhajká,tak pôjdeme na nákup a potom za synovcom....počas týždňa za ním nechodíme,lebo nás s deťmi nechcu pustiť,ale cez víkend to máme dovolené...ale až príde domov manža,tak tam budem chodiť snád každý deň na pár hodín...nech malému prejde deň rýchlejšie

jacka
23. okt 2011

@denisenko dakujem si zlatá..... 😵 .......ved aj tak to všetko čítam...pomaly aj pitnu vodu 😝 😀 😀 .............máš pravdu..maju sa mať radi všetci 🙂 ....v rámci normy 😀 😉 .............uži si volnu nedelu..............chýba ti nejaké zlato??? 😀 😀 😀 ........................................................a čo je bezlepkové lacne ☹

@aninka29 ja už mám pokupené všetko......sme boli v tescu...mali tam super akcie..len tie čižmičky sa mi nepáčili....ani Maťkovi......čo si varila?.........ešte stále je v nemocnici?.....chudatko ☹ .....a kedy príde manžel domov?

utka
23. okt 2011

@jacka Ahojte. Noc bola zlá, teplotová...Boli sme teraz na pohotovosti, tak mu dali Bioparox do hrdielka a Nurofen sirup proti teplote. Vraj asi len nejaká viróza...

aninka29
24. okt 2011

ahojte 🙂
@utka ako je Vikimu?...už lepšie?

aninka29
24. okt 2011

@jacka synovec je ešte v nemocke.....pobudne si tam ešte dlho 😒 ....................manža priletí zajtra večer 🙂 🙂 🙂

leninka75
24. okt 2011

ahojte!!!..........dievčatá aj vaše deti boli včera také neznesiteľné!!! 😠 😠 😠 ............naše obe boli jak keby mali v tele 300 voltov!!! 😠 😠 ............

@aninka29...nejako skoro má simka milenca 😀 😀....ale zasa čo sa z amladi naučíš!!! 😀 😀.....v tescu majú akcošku na oblečko??.......tešíš sa na mužíčka, že?!! 😵 😵 😵.........to sa tu moc neukážeš.. 😝

@jacka...juj sa tešíš guličkám!! 😵...Maťko je podarený, že chlapci sa ľúbia 😀 😀 😀...............ja mám rada salónky milka - jogurtové, ale či by ich mohol peťko nemám tucha 😨............

@denisenko...ty si tehoška???????????????????????? 😅 😅 😅...........a bruško si chceš kedy založiť??? .....

@utka.....ako sa máte??.....si na očr?...

@bubba...........to druhé mimčo je veru na poriadne zváženie................

jacka
24. okt 2011

ahojte........

@aninka29 priletííí????? 😕 😕 😕 ..........ale sa tešíš,že?
krásne je vonku....škaredá jesen 😝 😝 😝 😝 😝 😠 😠

sme boli u dr. s Maťkom .....zatial je zdravý....a dala som popočúvať aj Peťka......tak mu dala hned biseptol......že nemá čisté dýchanie..aj soplíky ma....tak teraz neviem či mu to mám dať...normálne by som tam ani nešla.....

jacka
24. okt 2011

@leninka75 si ma predbehla..... 🙂

jacka
24. okt 2011

@leninka75 to vieš že sa teším...... 😵 ...ked toho vela nemá ...aspaon niečo 😉 ...........................salony milka jogurtové:....to som ani nekukala.......ved si to budem musieť všetko prečítať ☹ ...dufam že to Maťko amť nebude......aj ked mám teraz záznam..tak aj Fe má znížené....ešte aj igG má na hranici...to presne ako Peťko....brr...som to nemala ani čítať 😔

jacka
24. okt 2011

@utka no ako sa máte?..asi si ho nedala do školky....

aninka29
24. okt 2011

@leninka75 aj mne sa to zdá skoro mať milenca 😀 ale zase...ja v jej veku som mala v škôlke tiež dvoch frajerov naraz 😀 ..jedneho som chytila za jednu ruku,druhého za druhú a šli sme...a chalanom vôbec nevadilo,že sa o mňa musia deliť 😀 😀 😀 😀 .......jasné,že sa na mužíka teším......a určite tu budem....lebo ako ho poznám,tak ten bude behať,lietať,vybavovať...ako stále ked je doma 😝 ...akurát mu sem tam prihodím so sebou aj Sabku,alebo Simku 😉
@jacka priletí veru....lietadlom je tu coby dub 😉

aninka29
24. okt 2011

@jacka klop klop klop....tak nech je Maťuldo zdravučký stále...a nech mu nič nezistia..............a tak neviem...asi daj Peťkovi tie liečiky..... 😒

jacka
24. okt 2011

@aninka29 dobre si to s detičkami vymyslela.... 🙂 ..že nech vie aké to je... 😉 ..............to si ho ani doma riadne neužiješ?...poznáš ho ešte vobec? 🙂 🙂 ....................a kde robí že priletí?

aninka29
24. okt 2011

@jacka ešte viem ako vyzerá 😀 😀 😀 ....ešteže sa vidíme,ked skypujeme 😀 ........teraz je v Holandsku 🙂

jacka
24. okt 2011

@aninka29 teda aspon týden musí byť Maťko zdravý....aj som ho domka nechala.....ved nakaziť ho može aj Peťko... 😒 ....mám mu ho dať?........asi len večer každých 12h.....aj dithiaden kázala------..... 😝

jacka
24. okt 2011

@aninka29 jááááj tak to ho preto poznáš...cez skype 😀 😀 😀 ....a v noci ked príde je už tma že???? 😀 😀 😀

aninka29
24. okt 2011

@jacka daj daj.....keď má tie soplíky,aj to dýchanie......vieš,aby mu potom nebolo horšie.....veru nedávaj už Maťka do škôlky....keďže idete na tú biopsiu...ale zase,ochorieť môže aj doma..ako naschvál 😒 ...dúfam,že nie...nech to už máte za sebou
@jacka asi nejak tak je to s mojím manžom 😀 ...ale zase nie každý deň....každý druhý niečo vybavuje keď je doma 🙂 ...užijeme si ho za tých pár dní,čo je doma...akurát teraz príde na dlhšie,na 2 týždne...a potom najbližšie až tesne pred sviatkami 20tého decembra...prosím pekne 😝 ..budem mať doma veselo

leninka75
24. okt 2011

@jacka ..............biseptol sa dáva takýmto malý detičkám????.......... 😝 ..............len aby Peťko Maťka radšej nenakazil, nech máte to vyšetrenie rýchlo za sebou.....................

@aninka29 ..............a kde priletí?............rovno do košíc?.............

aninka29
24. okt 2011

@leninka75 do Prahy a hned má odlet do Košíc

jacka
24. okt 2011

@aninka29 asi máš pravdu...aby ho nenakazil 😉 .................
že každý druhý 😀 😀 - 😉 .......tak to dosť dlho bude doma..2týž....................neboj ešte ti po sviatok bude smutno ked pojde preč ☹

@leninka75 máme tu slabšie dávku 120,,.....ty to poznáš???...............vy sa ako máte nieste chorý?

jacka
24. okt 2011

@aninka29 .....asi blbá otázka...ale....nebojíš sa?

jacka
24. okt 2011

aj u vás je tak hnusne....prší či mrholí..či čo....ani von sa nedá 😝

leninka75
24. okt 2011

@jacka .....biseptol poznám............bolo obdobie keď som často mala zápal močových ciest a na to mi dávali biseptol 😝 ....pamätám sa, že sa vtedy nemôže jesť kyslé........klop, klop Lilka sa drží aj keď začína byť v škôlke veľa chorých detí...a Lolka stále škaredo kašle a hlavne keď spinká...takže ju to budí....viem, že kašeľ je potvora a dlho sa lieči, ale mne sa zdá, že sa to vôbec nelepší a to už týždeň jej dávam prospan.....tak neviem....... chlapci poslúchajú keď sú teraz spolu doma??

leninka75
24. okt 2011

@jacka ........u nás je celkom slušné počasie..dokonca aj slniečko sem-tam vykukne..rozdelím sa..chytaj a dobre drž, aby neušlo 😉

aninka29
24. okt 2011

@jacka aj u nás je kosa....fučí vietor 😝 ....ale zatiaľ neprší....................bojím sa veľmi....stále 😔

jacka
24. okt 2011

@leninka75 skus jej dať iné lieky.....po týždni by malo byť zlepšenie........veru kašel je mrcha...dlho trvá....a ked sa budí....chudatko..sa nevyspinká ☹

kdeže posluchaju 😠 😠

to vážne máte slniečko..tu je taký hnus....budem silno držať.....len pošli..🙂

jacka
24. okt 2011

@aninka29 nezávidím ti to ☹ ................tu teda nefúka......ale nemožem ísť ani von.... 😠

leninka75
24. okt 2011

@jacka .............vo štvrtok máme ísť dúfam, že poslednýkrát na nefro, tak sa možno stavíme aj u našej mudry..uvidím ako bude...............nemáš náhodou recept na vianočku do pekárne?....

aninka29
24. okt 2011

bože už pol hodku hľadám po celom dome čiapky bekovky pre Simi.....neviem kam som ich založila 😝 😝 ....to sa mi stáva furt.....lebo furt všetko popremiestňujem...a potom to neviem nájsť...aj vám sa to stáva?.....a najlepšie,že počas toho hľadania nájdem také veci,o ktorých som ani netušila...alebo zabudla,že ich máme 😝

jacka
24. okt 2011

@aninka29 presne pre toto sa snažím dávať veci na jedno miesto...........presne...nájdem také veci ktoré nepotrebujem.... 😀 😀 😀

Peťulo hajušká...Maťulo sa krásne hrajká..............idem si ja požehliť....fuj obliečky 😝 😝 ..............

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre