Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
4. nov 2011

@jacka celkom sa má dobre. Už sa aj 2x napapal granatíru, teraz papal polievočku. Zatiaľ drží,ale stále si zo sebou nosí vedierko, že ak by grckal...zlatý...

jacka
4. nov 2011

@utka no super.......teším sa 😵 😵 .......dufam že to najhoršie už má za sebou 😉....ale zlatý je..🙂

denisenko
4. nov 2011

@jacka Nisko sa má fajn...už neteplotuje, dávame paralen..len na to hrdielko sa trochu sťažuje, ale čo už...... ☹ bol v poradni so mnou, si to užil...v čakárni hodinu a pol...no nervy...ale držal sa....zlaté moje.... 😉
@utka@jacka v poradni.....tlak v poriadku, srdiečko bije, maternica rastie a ja mám plus 4 kilá.....vraj všetko ok.... 😵 tak ešte sono o týžden a hotovo..... 😵
@utka vidíš, aj naša doktorka je proti atb...pokial nevyšli streptokoky, tak ich ani nedala......uvidíme, čo sa bude diať cez víkend...... 😠 držte sa.......aj Niskovi robili testy na mon on ukleozu minulý rok...a po tretích antibiotikách angína zmizla...vyzerá to, že Viki má presne také isté príznaky ako DEnisko pred rokom..... 😔 museli sme vystriedať troje rozne atb.... 😖

utka
4. nov 2011

@denisenko tak bábo sa má super.
No Viki dostal tie isté ATB, čo mal pred týždňom...No uvidíme, čo bude.

utka
4. nov 2011

Teraz som zistila, že tie výsledky na infekčnú mononukleózu budú neskôr, má si tam zavolať naša obvodná lekárka... ☹

utka
4. nov 2011

Dobrú noc a pekný víkend.

utka
5. nov 2011

Ahojte!
Už je víkend, čooo???

denisenko
5. nov 2011

halo, halo..... 🙂 čo sa stalo? nikde nikto? nám tu leje od rána, ešte dobre že sme aj s Niskom ostali doma...... 😵 aspon niečo upracem.....

utka
5. nov 2011

My sme dnes boli v kine na Tintinove dobrodružstvo. pekné to bolo...
U nás bolo krásne a hlavne teplučko...

aninka29
5. nov 2011

ahojte 🙂 ........
@utka @denisenko chlapcom prajem skoré uzdravenie 😵
Sabka mala asi fakt len tú jednodňovú virózu.....lebo je úplne v pohode 🙂 .....
my sme sa dnes boli pozrieť v obchoďáku na tú tanečnú súťaž....Simonku som nevedela dostať preč.....asi by sme tam boli doteraz....ale pekné to bolo.....škoda,že oni nevystupovali....ale vraj niečo chystajú na december.....tak snáď už budú vystupovať aj malé detičky 🙂

aninka29
5. nov 2011

@denisenko ty tajnostkárka...takto nás nechať v napätí...tak už nám prezraď čo nové 😵 😵 😵 ..........................................Sabka veru od septembra bude škôlkarka 😵 ....aspoň dúfam 😉 ...lebo sa šušká,že sa bude meniť post riaditelky 😝 a táto terajšia mi slúbila,že ju určite vezme.

utka
5. nov 2011

@aninka29 Ďakujeme...Viki je našťastie zatiaľ OK, len škoda, že zase musí tie ATB-10 dní

leninka75
6. nov 2011

ahojte!.....mám trošken čas, nevarím 😵 ..ideme na Kohútku a dáme si tam asi aj obedík...u nás je krásne škoda nevyužiť......včerajšia oslava bola s menšími škodami ☹ ..svokor mi odpálil jeden taký peknučký vínový pohár a moja mama nám zasa strhla roletu z okna 😝 😝 😝 .......

@utka @denisenko...super, teším sa, že sa chlapci držia!!

@denisenko ..jej ty si už v polovici!!!..o chvíľku rodíš!! 😉 ...a už vieš čo bude mať Nisko, či sestričku či bratčeka???

@aninka29 ...veď Sabka bude mať v septembi už 3 roky, tak škôlka by nemala byť problém, či ako??? 😨 😨 😨 ...ty hádam pôjdeš do práce, tak tým dupľom by to malo byť OK....

@jacka....hádam nie ste u stigy??? 😠 ☹ 😝

leninka75
6. nov 2011

urobila som nový aktuálny album 🙂 🙂 🙂

denisenko
6. nov 2011

ahojte.... 🙂
@utka tak to vám závidím...u nás to vyzerázas skor na afty až v hrdle, ako na zápal.....teplotu už nemá, ale má bolesti.....a vyhodilo sa mu to aj na pere..... 😠 😠 😠
@leninka75 joj, aké fešandy má ten vaš tatík doma..... 😵 😵 😵 už nakúpil aj nejaké zbrane???? 😀 😀 😀 😀

babule, zvedavé ste...ale ešte ani mi nevieme, čo máme....ešte týžden a možno...pri troche šťastia sa dozvieme.....vydržíííííííme......... 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
7. nov 2011

ahojte.....

tak ma vytočili v školke...... 😠 ...musím zohnať pečiatku že Maťko bol chorý.....bol doma dhšie ako tri dni...... 😠 😠

@denisenko aj mu niečo dávaš?.....tamtum je vraj dobré na afty.......................veru zvedavé sme.....ty nie?.....

jacka
7. nov 2011

@leninka75 nie neboli sme ......v sobotu šiel muž do roboty tak sme za zbalili a šli ku našim.....aká bola oslava?......krásne fotky si dala

jacka
7. nov 2011

@aninka29 prečo by ti ju nemali vziať ked tam bude iná????......ale to uletelo...však?

jacka
7. nov 2011

😎 😎 😎

leninka75
7. nov 2011

ahojte.!!! 🙂 😎 😎 😎 .........

@jacka @denisenko....ďakujem ste zlaté!!! 🙂 🙂

@jacka..to sa mi nezdá s tým potvrdením!!!...nedá sa to nejako zistiť??....ja viem, že pokiaľ dieťa vymešká viac ako 30 po sebe idúcich prac. dní, tak ho môžu vylúčiť, ale že by niekde v škôlke pýtali potvrdenie od Dr., no neviem neviem, nejaké čudné móresy!! 😠.........

@denisenko ..nisko už mal také afty niekedy na jar, či to bolo minulý rok?....chúďatko, musí ho to bolieť..ako ti papá, asi biedne, že?...

aninka29
7. nov 2011

ahojte 🙂
@jacka aj u nás je to tak s tou pečiatkou od mudry 😝 ...teda minulý rok to bolo tiež tak,že ak nie je dieťa tri dni v škôlke,tak potrebuješ pečiatku..a tento rok to dali na 5 dní 😝
mamky nemám dnes na nič čas...snád večer prídem.. 😉

jacka
7. nov 2011

@aninka29 lenže on nebol chorý..... 😝 ..tak som zvedavá čo na to povie dr...... 😝

@leninka75 čudné moresy....... 😠 😠...buzeruju kde možu 😝 😝

utka?????

jacka
7. nov 2011

kuk........
tak....školku som vybavila.....bola poobede normálna učka....že nemusím k dr........stačí niečo podpísať že zajtra mi to dá 🙂 .....aspon dáka dobrá správa 😉
zas ma hlava rozbolela..... 😝

jacka
7. nov 2011

to čo je???????..........................nikto? 😕 😕

utka
7. nov 2011

Ahojte.
No konečne som tu. Včera som nejako nestíhala. Dnes som už bola v robote. Bola som sama, tak som mala čo robiť. Ale pohoda...dalo sa.
Viki mi tu básni o bračekovi, asi sa na to normálne aj dám nahovoriť. Len musím zistiť u mudry, čo a ako s tými mojími doštičkami... U nás je to tiež s tým potvrdením, ale len keď je dieťa choré...
My sme boli dnes u Vikiho lekárky, ale výsledky výterov ešte nie sú, a ani výsledky na infekčnú mononukleózu ešte nie. Ale doktorka vravela, že hrdielko už má pekné, ale keď už začal brať tie ATB, tak ich musí dopapať ☹.

denisenko
7. nov 2011

@jacka veruže pravdu máš, fungujeme na tatntume...aj tu sa dá kupiť....aspon sa to prestalo rozširovať......ale zato som ich schytala aj ja..... 😝

utka
7. nov 2011

@denisenko júúúj, to ma mrzí. To musí bolieť...Viem ako bolí, keď mám len jednu-auuuuuuuuuu...

denisenko
7. nov 2011

@utka jej, daj sa nahovoriť...... 😵 😵 😵 😵 😵 Denisko sa vytešuje každý den....stále chodí počúvať bruško..ale ja ho pripravujem aj na to, že potom bude musieť byť doma ticho, ked bude spinkať a bude musieť pomáhať pri kupani, a prebalovaní...tak aby bol pripravený na všetko.... 😀 😀 😀

denisenko
7. nov 2011

ešte som chcela poslať foto...boli sme včera na návšteve u tety Heidi...... 😉

utka
7. nov 2011

@denisenko no uvidíme...ale nejako ma to chytá...no neviem, či budem môcť zdravotne...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre