Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
12. nov 2011

@denisenko minule som tu dávala link na tortičku,ktorú som dala upiecť malej

denisenko
12. nov 2011

@aninka29 tak to som sa až tam asi pri čítaní nedopracovala...... 😨 😨 😨 ospravedlnujem sa.... 😔 😀

aninka29
12. nov 2011

@denisenko je to tá 6 v poradí s tými gumáčikmi 🙂

denisenko
12. nov 2011

@aninka29 krásna..a to budeš robiť ty, či si ju objednala???ja som na torty nešika....... 😢

aninka29
12. nov 2011

@denisenko objednala som....to by som nezvládla ani vo sne 😝

denisenko
12. nov 2011

@aninka29 ja závidím ludom, čo majú na to nervy...myslím to zdobenie...ešte tak upiecť a naplniť...a skončila som.... 😀 😀 😀 ..vlastne nie, ešte zjesť 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
12. nov 2011

@aninka29 aj ja poznám jahodku 🙂 ....dufam že tortička bude chutiť 😵 😵

jacka
12. nov 2011

@aninka29 čoby si nezvládla..... 🙂

denisenko
12. nov 2011

super...zvládol dve lyžice ryže a šiel do postele...... 😝 😝 😝 😝

aninka29
12. nov 2011

@jacka @denisenko baby prepáčte......dúfam,že som vás neurazila,tým,že som si myslela,že nepoznáte jahôdku...odpustite??? 😉

aninka29
12. nov 2011

idem nachystať deťom obed.... potom Sabka šup do hajan a my si ideme so Simkou vystrihovať

denisenko
12. nov 2011

@aninka29 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ....máš odpustené...... 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
12. nov 2011

@aninka29 odpustené 🙂 🙂 🙂 ................. 😵 😵 😵 😵 😵

mne už hajušká......Maťko sa tu hrajká.....

@denisenko ako je Niskovi....lepšie?......však ho nemuť ked nie je hladný....nech vela pije....šiel spinkať?

denisenko
12. nov 2011

@jacka tvári sa že spí...alebo aspon leží....nič nepije, len ráno ten čaj..... 😖 😖 😖

jacka
12. nov 2011

@denisenko .....možno zaspinká........ale určite mu daj piť....... 😉 .......

denisenko
12. nov 2011

@jacka nespí...ale aspon leží..piť nechce.... 😠 😠 😠

denisenko
12. nov 2011

zato ja som už dvakrát obedovala, a ešte teraz prišiel moj muž z obeda, že doniesol som aj tebe, jedz kým je to teplé....ale to už naozaj do seba nedostanem.......som jak sud..... 😝 😝 😝 😝

jacka
12. nov 2011

@denisenko ...len sa pekne napapaj....čo ti doniesol 🙂

som našla receptík....či tam možem dať aj iné ovocie.... 😕,,,jahodky?
http://varecha.pravda.sk/recepty/cucoriedkove-m...

denisenko
12. nov 2011

@jacka tak Denisko si odpil z pohára....a už utekal na záchod...idem kuknúť, či stihol, alebo musím luxovať kupelku...... 😝 😝 😝

denisenko
12. nov 2011

@jacka vyzarajú dobre....jahody asi možu byť, prečo nie?...mnam, robíte mi chute od rána....na tortu, alebo niečo podobné..... 😵

jacka
12. nov 2011

@denisenko moje chudatko...... ☹ ......len aby nebol dehydrovaný.......aj ho bolí bruško?..... ☹ ☹

to preto že tie čučo su kyslejšie.......vyskušam tie jahodky................ved ty si mala fajnový koláčik 🙂 🙂

denisenko
12. nov 2011

@jacka ja? myslíš včera??? ani som ho neochutnala...to som celá ja...napečiem, ale nejem..... 😠

jacka
12. nov 2011

@denisenko prečo si neokoštovala svoj koláčik?......................vlastne...ked sa to tak vezme tak to ani ja nerobím 😔 .........muž ti kedy príde z práce?

denisenko
12. nov 2011

@jacka mne stačí, že to zjedia mji chlapi.... 😀 😀 😀 tatinko teraz zas odchádza, on máva vždy volno od 12-trej do 12.45......a príde o 17-tej...a ja si potom pojdem pre papiere a hádam mi dajú aj peniažky, takže on ostane pri Deniskovi.....teraz sa napcháva piškotami...... 😉

jacka
12. nov 2011

@denisenko ...len nech sa napapá......dufam že to aj udrží v sebe.....
super že príde ......... 🙂 .........ty už vobec nerobíš?...........či ako?....

denisenko
12. nov 2011

@jacka ja už si tretí den užívam predčasnú materskú.... 😉 ..len dúfam, že Denisko nedostal nejaký črevný vírus, čo zas skolí aj mna....my v utorok cestujeme......pomooooc.... 😨 😨 😨

jacka
12. nov 2011

@denisenko že som zvedavá...to budeš mať aj platenú matersku.....???

radšej teraz ako v utorok..... 😉 ...možno mu len niečo uškodilo...... ☹

denisenko
12. nov 2011

@jacka no to dúfam aj ja.... 😉 ...materskú nemám, ale požiadam si o nezamestnanecké a potom aj nejaký náhradný príspevok miesto materskej, pretože ja už síce nerobím, ale sociálku som mala platenú, tak hádam niečo priznajú...ale to až budúci rok....dovtedy to ostáva na mužovi... 😵
Denisko mi zas zahlásil: že ked sa nám narodí bábätko, tak on ho bude stále bozkávať....pozerá nejakú rozprávku o chlapcovi a jeho maličkej sestričke.... 😀 😀 😀 😀

jacka
12. nov 2011

@denisenko zlatý je.....už mu je asi lepšie...že 🙂 🙂 😉

aha......takže keby si bola sama tak dovi dopo

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre