Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
14. nov 2011

no hurá.......možeme sa poobliekať.....aj slniečko vyšlo.... 😎 😎 ..ale zima je stále 😝

leninka75
14. nov 2011

takže v skratke:
jacka...nemala doma muža 😉
aninka...Simka, ako riadna herečka urobila cirkus okolo zúbka 😀 ....obe babule kaškú....aninka nemá bruško a poctivo cvičí...a mužík si užíva 😉
denisenko.......nisko bol super hviezda na pochode...ale začal grckať a teplotovať... a chystajú sa na SK 😵
utka...svokra konečne doma a robila prplavý ale dobrý koláč z bb keksov 🙂
letty.....nestíha...

čo som zabudla? 😕

leninka75
14. nov 2011

idem sa vrnúť na šatník, stále mám na spodných policiach letné veci a vo vakoch zimné 😝 ..........fuj, tak sa mi nechce 😝 😝 😝 😝

leninka75
14. nov 2011

to je zaujímavé.....zrazu nikto 😝 😝 😝

aninka29
14. nov 2011

@leninka75 ty si aká dobrááá 🙂 🙂 🙂 ...nezabudla si na nič 😉
my sme doma........Sabi ma chytené uzliny...Simi horné dýchacie cesty 😝 obe majú atb...............ideme obedovať.........a potom upratovať

leninka75
14. nov 2011

@aninka29 ..že?!! 😵 😵 😵 ............juj babuľky, nech sa ti rýchlo vyliečia!! ...si užiješ...majú aj teplotu?

aninka29
14. nov 2011

@leninka75 práveže teplotu nemajú....čomu som teda rada 🙂 ........už sú po obede..Sabka odfukuje...Simka pozerá rozprávku a ja upratujem..nemám toho veľa,len tak akože,aby sa nepovedalo 😀
Simka je akurát smutná,lebo dnes nejde na tanečnú....ach jáj

leninka75
14. nov 2011

@aninka29 ....ja som s t ým šatníkom ani neškrtla...lolka spala 30 min 😝 .......keď máš baby choré, tak väčšinou obe?

aninka29
14. nov 2011

@leninka75 ...... väčšinou je to tak,že sa oberie jedna od druhej..teda jedna končí,druhá začne 😝 ...ale musím povedať,že už velmi dlho neboli choré.....Simi sa od tej operácie držala....až teraz prvá chorobka od leta 😒

leninka75
14. nov 2011

@aninka29 ..ja mám hrôzu z toho keď sa u nás začnú točiť choroby ☹

utka
14. nov 2011

Ahojte!
Viki vraj mal ráno slzičky na krajíčku, keď išiel do škôlky. Zlatíčko moje, musím sa po neho ponáhľať.
Dnes v práci celkom pohodička. Ale aká kosa bola ráno, som okno na aute škrabala...

jacka
14. nov 2011

@leninka75 klobuk dole...si to všetko čítala 😅 😅 😵 😵
@aninka29 ....ešteže si šla k dr....... 😉 ...............super že nemaju teplotu........necháš celý týžden Simku doma že?

@utka ☹ ☹ moje chudatko.... ☹ ☹ ---len sa ponáhlaj,,,,pomali......................včera bola u nás ráno zimšie ako dnes....bolo len -.6..............a slniečko je nejaké skupe...asi rozmýšla že sa schová 😒

jacka
14. nov 2011

@leninka75 to ti zachvilu asi prejde na jeden spánok ked tak máličko..... ☹

jacka
14. nov 2011

juj čo som zas našla... ☹

http://tivi.cas.sk/video/1074784/2-rocny-chlapc...
to moj Peťko pchá všetko do pusiny........brrrr ☹

letty86
14. nov 2011

ahojte 😉
my sme dnes boli s viki na kontrolu u alergologičky, alebo ako viki hovorí alergogoličky 😅, tak je rada, že jej škôlka odpadla 😉. manža bol ráno povedať, že nepríde, tak mu učiteľka vravela, že majú deti hnačky, tak snáď my neschytáme
@leninka75 dobrá si 😵 😵 😵 len mna si odpísala, že nestíham 😀 😀 😀 😀 a pri tom aj víla zúbková bola, aj matulko už chodí, ale máš odpustené 😵 😵 😉 s tým moderným terorizmom si ma pobavila 😅 😅
@aninka29 nech sú princezničky rýchlo zdravé, aj vikinka stále maťka nakazí...a tie zúbky, iba jeden je vonku, tie ostatné 6tky sú dospelácke stoličky, zvyknú ísť až po 6 roku, ale vikinkine sa poponáhľali 😉
tak vám bolo včera veselo 😵
@utka aj u nás je kosa, ja som zvedavá, či viki nebude mať tiež slzičky ☹
@jacka už je s manžom reč? 😉

jacka
14. nov 2011

@letty86 ahoj...dufam že nebude mať slzičky......juj nezávidím..mne stačí ked Maťko povie že už nikdy viac.....a ani by som ho tam už nedala...ale musí si zvyknuť....zachvílu pojde do školy tam to bude horšie.....
ja ti ani neviem či je.....ráno nikdy..... 😝 😝 😀 😀 ........príde len večer...........hádam sa s toho do konca týždna vyspí 😉

jacka
14. nov 2011

deni......no kde si.....ako ste dopadli u dr,?

letty86
14. nov 2011

@jacka určte vyspí 😀
vikinka je natešená, že ani vo štvrtok sa nejde do škôlky a od nedele sme zas u svokry, tak dúfam, že nebudú slzičky, lebo zrušíme svokru, teda cestu k nej 😀

jacka
14. nov 2011

@letty86 len aby....
tam nejak často chodíte...býva daleko?

aninka29
14. nov 2011

@jacka v piatok máme ísť na kontrolu..........ale dovtedy ja asi zošediviem 😝 .....tak ma dnes vytáčajú..že konec 😠 .....Saba je už hore,dnes nejak málo spala....teda Simi ju zobudila 😝
@letty86 ahoj 🙂 veru zábava bola dobrá... 🙂
@utka ponáhlaj sa,ale hlavne pomaly 😉

letty86
14. nov 2011

@jacka 100 km od nás, chodíme často, svokra je sama, tak manža pomáha ako sa dá, on je taaaaaaaký dobrý syn 😵 😵 😵 😵 naozaj 😵, ale v zime nechodíme, kvôli počasiu svokruša nechce, takže v novembri koniec a potom tak od marca...ale tento rok tam budeme aj na Vianoce 😉

jacka
14. nov 2011

@letty86 super že máte takýto krásny vzťah..... 🙂 🙂 ..............a manžel ako s prácou?.......či vás tam nechá?........

@aninka29 že Saba....nevolaj ju tak mrzko.......lebo dostaneš 😠 😉 😉 ......................neboj nič...to ujde ako voda.... 🙂 ja som bola s nimi 2t..........ale už som myslela že niekde skočím 😝

jacka
14. nov 2011

malo byť....skončím.... 😝

idem dať Peťkovi najesť...pomaličky sa poobliekať.......a šup pre Maťko..dnes tam asi nebudeme na ihrisku..vonku su 2st....kosa......brrrrr

letty86
14. nov 2011

@jacka
manža bude s nami, robí na smeny, či zmeny? 😕 , tak si to vie vždy nejak zariadiť

aninka29
14. nov 2011

@jacka ked zlostí,tak je Saba 😝 😀 ..a Simi je Sima....ale dnes sú fakt ako z divých vajec 🙄 ....hrali sa spolu pekne celých 7 minút....normálne som stopovala čas

aninka29
14. nov 2011

@jacka ty chodíš pre Maťulda autom,že?
@letty86 a manža je jediný syn,či má aj súrodencov?

letty86
14. nov 2011

@jacka tak sa poriadne oblečte, my sa chystáme na zumbu, vikinka sa už od jednej pýta, či už je pol štvrtej, či už konečne ideme 😕

letty86
14. nov 2011

@aninka29 to poteší, keď majú detúrence akčnú náladu ☹
manža má ešte sestru staršiu, ale oni nemajú až taký pekný vzťah, nemajú zlý, ale je to vidieť, počuť, že je iný ten vzťah

jacka
14. nov 2011

@aninka29 kde taký krásny anjelik može zlostiť.............autom.....inak sa nedá...ale som radšej ked skočí muž....nejak sa bojím odkedy tu boli za týžden tri nehody........

asi sme nevideli ako vyzerá lettyn ..manžel..že?......

@letty86 super že tam budete všetci....a ako to budete riešiť ked pojde Viki do školy?

jacka
14. nov 2011

@letty86 to je smutné..... ☹

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre