Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
25. nov 2011

@jacka bruška???? to je už vagooooon........ 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
25. nov 2011

@jacka nemááám tu foťáááááááááááááááááááááák........................ 😀 😀 😀 😀

jacka
25. nov 2011

@denisenko ten vagon si viem živo predstaviť 😀 😀

utka
25. nov 2011

@leninka75 no chodíme, len teraz mal mesiac ruku v sadre a 3 týždne angínu. Nemôžeme s tým prašiť, veď to stálo 175€.
Konečne domoooov!!!

leninka75
25. nov 2011

@denisenko ..ten foťák si náročky zabudla, že ty potvorka!! 😀 😀 😀 😀 .......

@jacka..aj druhé jedla, len ju teraz už asi 2x prehnalo 😨 😨 😨 😨...riťku má červenú ako tie opice čo bývali v bojniciach 😀 😀 😀

leninka75
25. nov 2011

@utka ....no jasan!!.....a nevrátili by aspoň časť?........studená voda, toto počasie a vikiho šťastie na choroby v poslednej dobe je vražedná kombinácia ☹ ..........

leninka75
25. nov 2011

nikde nikto 😕 ...padám aj ja...krásny víkend prajem........neviem či stihnem kuk...idem robiť advenťák, nákup, deti...možno muž 🤐 ........pa, paaaaaaaaaaaa 🙂 🙂

jacka
25. nov 2011

ja som dnes z nich na prášky..... 😝

@leninka75 vetrať treba ritulku......myslíš že to s toho????.....ved jej tam nemalo čo ublížit ☹

aj vám krásny víkendík.....🙂

jacka
25. nov 2011

@denisenko tak si ten foťák nezabudni........lebo...... 😠 ...... 😉
a Nisko chodí tu do školky?......

utka
25. nov 2011

@leninka75 bohužiaľ...Nevrátia nič, len z ďalšieho kurzu odrátaju 50% z čiastky, o ktorú sme prišli, keď nechodil, tie 2 mesiace...

jacka
26. nov 2011

ahojte....

taká som napálená....včera mi prišiel balíček s obliečkami.......som to večer rozbalila....a..jasné že tam bolo niečo iné....toto je moja posledná kvapka......už NIKDY viac.... 😠 😠 😠

kto tu bude dneska somou??:.... 🙂 🙂

aninka29
26. nov 2011

dobré ránko
@jacka ja 😉 🙂 ..inak ty máš teda šťastie na objednávanie cez net 😠 ..ja by som sa tiež zlostila 😠 ..a čo ti poslali..iné obliečky?.....

jacka
26. nov 2011

@aninka29 aspon že ty tu budeš......

hej iné ..na fa....bolo napísané čo som chcela........a v balíku 😠 😠 😠 ....ja to už nechápem.......a to ešte ani kurier nevolal....rovno včera zazvonil...ale to som neriešila......ved som doma 😀 😀

aninka29
26. nov 2011

@jacka nezávidím...budeš tam volať,či pošleš balík späť...či ako 😒 😖 ....našťastie mne sa ešte také niečo nestalo....akurát na kurierov mám šťastie 😠

jacka
26. nov 2011

@aninka29 napísala som im ...v pondelok to pošlem.......nech mi daju to čo som si objendala.....
ked som to večer len okolo 10 rozbalila.....som sa nas....la......ani som nespala 😠 😠 😝
volať tam velmi nechcem ....objednávka bola z CZ......napísala som im.....neviem či niečo vybavím cez víkend....

čo idete dnes robiť??

jacka
26. nov 2011

@aninka29 ....chcela som sa ťa opýtať......či aj Simka "organizuje "Sabke........život.......mám pocit že Maťko sa v tom vyžíva... 😀 😀 😀 ......

aninka29
26. nov 2011

@jacka no jasné,že organizuje 😀 ...len nie vždy sa jej to darí..a potom je z toho vojna 😀 😀 😀
snád niečo vybavíš,čo najskôr 😒
nemáme dnes v pláne nič..budeme doma,len tak odfukovať,hrať sa.....ani na práci nič nemám 🙂 ..včera poobede som si upratovala,vytiahla som nejaké vianočné sarapatky..aj skrine som si stihla upratať...........a vy?

jacka
26. nov 2011

@aninka29 tak to som rada........že tú vojnu tu nemám len ja 😀 😀 ....len keby to robili aspon potichu.....ale počuť ich až neviem kam 😝

dufam že to do vianoc stihnem...som 2t na to čakala 😝

aj ja som si poriadila včera...zbytočne....teraz vyhodili všetky hračky......obed navarený...idem upiecť nejaký koláčik...Maťko sa už chystá ako mi ide pomáhať.... 😝 😝

jacka
26. nov 2011

neviem či dobre vidím...ale asi vidím slniečko...... 😀 😀 😎

aninka29
26. nov 2011

@jacka aj u nás to vyzerá tak,že sa neupratovalo 😀 ..detská rozbombardovaná komplet.....idem ju zase..dnes už druhykrát upratať...teraz sú baby v kuchyni,kreslia si....aaaale všade samé papiere,farbičky..a potom sa určite presunú do obývačky..tam je zatial poriadok 😀 😀
aký koláčik ideš piecť?

aninka29
26. nov 2011

@jacka u nás je zima,škaredo,šero 😝

jacka
26. nov 2011

@aninka29 ...tak toto poznám velmi dobre...všetky miestnosti rozborbandovať.............zo všadial zdruhnuť......a mama aby si sa nenudila 😝 😝 .......ale MAťko je zlatý...on si to zvykne poriadiť....ale za Peťka riadiť NIKDY nebude 😀 😀 😀 😀

idem urobiť perník......ale musím čakať pokial si milostivý poriadi....mám na neho čakať 😝

asi som to slniečko zariekla..... 😒 😝

aninka29
26. nov 2011

@jacka Simka si tiež svoje uprace..Sabkine ani náhodou...nie je jej slúžka 😀 .....ale niekedy vie tiež frflať okolo toho 😀
mňam perník....už dávno som nerobila..možno urobím aj ja,ked sa mi bude chcieť...len neviem či mám všetky prísady 😝 .....alebo mramorový koláč..aj ten som dávno nerobila

jacka
26. nov 2011

@aninka29 .......no vidím že aj ty máš tak veselo doma ako ja.... 😀 😀 ...že slúžka.... 😀 😀 😉
ved ani ja som ho dávno nerobila...neviem čo ma to osvietilo takto bez receptu 😀 😀 😀...len tak to prišlo 😀 😀

mnam aj mramorový by som si dala.... 😵

jacka
26. nov 2011

predsa vyhralo slniečko.....pošlem .... 😎 😎

aninka29
26. nov 2011

@jacka ked v takých zimných mesiacoch sa samo žiada niečo piecť,že 🙂 🙂 ...normálne si ma navnadila..upečiem aj ja 😵
pošli,pošli..aspoň kúsok 😎 ....nech aspoň na pohlad vidieť,že je akože vonku teplo 😀

denisenko
26. nov 2011

aj my sme tu...jedným okom.... 😀

denisenko
26. nov 2011

@jacka ja som tiež objednávala cez net a klop, klop,klop....zatial všetko v pohode.... 😉

jacka
26. nov 2011

@aninka29 chytááááááj.........ale opatrne....aby ťa nepopálilo 😎 😎 😎
čo ideš piecť?....

moji pomocníci .......no proste som ich musela prezliecť..... 😝

jacka
26. nov 2011

@denisenko hybaj s oboma 😀 😀 😉
vieš čo ....ja čo som si objednala cez net.....neprišlo ešte ani jedno v normálne čoby som sa vytešovala 😝 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre