Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
26. nov 2011

@jacka ešte nedošlo...ale čakám,čakám 🙂 .upečiem ten mramorový...ale až ked bude Sabi spinkať 🙂
@denisenko a druhým okom si kde? 🙂

jacka
26. nov 2011

@aninka29 neboj dojde ak nie dnes tak zajtra 🙂 ........

jacka
26. nov 2011

@aninka29 istíš sa ...v klude napiecť 🙂
to ja stihnem urobiť ešte čoko a Peťko bude vyspatý 😝

aninka29
26. nov 2011

@jacka istím 😀 ...Sabka by sa do všetkého montovala,riadila..a bolo by po koláči 😀 ..a tak si ho urobím sama so Simuškou.....tej to už predsa len ide lepšie 🙂

jacka
26. nov 2011

už aj zajko nachystaný na zajtra...len zem. knedlíky ...a mám rýchly obed....hurááá 😀 😀

jacka
26. nov 2011

@aninka29 dobre robíš.......asponže máš aj ty pomocníčku...... 😵

aninka29
26. nov 2011

@jacka ja ešte ani netuším,čo zajtra variť 😝 ......fajny obedík budete mať 😵 ........muža máš doma?

jacka
26. nov 2011

@aninka29 dnes nie.....no dúfam že to urobí aby nešiel zajtra.......

veru teším sa.....lubim zajka.... 😵

aninka29
26. nov 2011

@jacka máte na zajtra s mužom niečo v pláne,či domka budete?
musím ísť..baby ma vyháňaju od pc....Simi chce hrať .aaaale dlho ich to baviť nebude,takže za chvílu som tu 😀

jacka
26. nov 2011

ja neznášam ked mám vymýšať čo variť...... 😝 .....dnes ma riadne osvietilo...aj perník....aj zajko 😀 😀 ....to bude tým slnkom 😀 😀

jacka
26. nov 2011

@aninka29 len príd prídi....

velmi ani nemám v pláne....len pokupiť potraviny....doplniť zásoby......a hlavne ..vypanuť odtialto.... 😝

jacka
26. nov 2011

krásne to tu vonia 😵 😵 😵

jacka
26. nov 2011

idem im nachystať obed....a potom do postele 😉

jacka
26. nov 2011

som Peťko ešte dávala dole cesto čo mal za uškom 😵 😵 ......................Maťko chodí kontrolovať či už stuhla čoko..........ešte aj slniečko svieti.....jááj pohodička...... 🙂 ...dufam že vydrží pokial sa vychystáme von... 😉

jacka
26. nov 2011

ideme sa poobliekať...a šup von.... 😎 😎 😎

aninka29
26. nov 2011

kuk kuk.....
@jacka my dnes von nejdeme...ale zajtra doobedu ich určite vyženiem na čerstvý vzduch..a aj seba 😀

jacka
26. nov 2011

@aninka29 už sme doma......sme si nabrali mega dávku vzduchu.......to aby s´dobre spali 😀 😀 😀 😀 ..došlo slniečko??? 😎 😎

aninka29
26. nov 2011

@jacka dlho ste boli 🙂 nevymrzli ste?...........slniečko nedošlo...ale nevadí...snád zajtra 🙂

jacka
26. nov 2011

@aninka29 bolo celkom fajn..len ku koncu mi už bola zima.......ja sa nikdy riadne neoblečiem....potom sa sťažujem 😝 ...detičky cibulový systém......

zajtra určite príde.... 😎 😎

aninka29
26. nov 2011

@jacka ani ja sa nikdy poriadne neoblečiem..a potom na to doplatím 😝
detičky vykúpané..za chvílu do hajan...hurááááááá 🙂

jacka
26. nov 2011

@aninka29 veru kašleme na seba....... 😝

moje dve lásočky už spinkajú..... 😵 😵 ...idem niečo pokukať v tv...ale podla všetkého tam nebude ništ..... 😝 😝 😝

dobrú nocku.... 🙂

utka
26. nov 2011

Ahojte.
Ja som dnes robila tú gaštanovú tortu...Ale ešte sme ju nechutnali.
Boli sme trošku v obchodoch a na vianočných trhoch, ale bola tam katastrofa...milión ľudí. Nekúpili sme si ani len lokšu...

aninka29
27. nov 2011

ahojte 🙂 ..aaauuu..bolí ma hlava 😝

@utka daj potom vedieť ako chutila tortička 🙂 .....u nás sa trhy začínajú až 5 decembra 😠 ..a ja by som už tak šla
@jacka ja som včera prepínala z programu na program...fakt nič nešlo...

aninka29
27. nov 2011

@jacka slniečko k nám nedošlo ani dnes....fučí vetrisko 😝 ...ale pôjdem aspoň na chvílu s deťmi von..nech sa prevetrajú........za chvílu mám dovarené a môžme ísť 🙂

jacka
27. nov 2011

@aninka29 škoda že nedošlo............ale ani u nás nie.je.......len nefúka..našťastie 😉 ...deti sú už vonku......ja si ešte dovarím a pojdem za nimi 🙂

@utka ....veru aj ja som zvedavá ako chutila 😉 ................neznášam tlačenice........ 😠 😠 😠 😠 😠 😝

jacka
27. nov 2011

figa bola včera.....som pozerala fotky 🙂 🙂 ...to strašne rada robím 😵 😵

jacka
27. nov 2011

@aninka29 čo si varila?...

ja už nikdy urobím polievku zo zajaca.....bléééé 😝

aninka29
27. nov 2011

@jacka čo nechutila polievka?.....a aké fotočky si prezerala....detičiek?..či tvoje,ked si bola malinká? 🙂
my sme mali návštevu..potom sme šli my na návštevu...teraz sme došli 😝 ...zima ako v Rusku 😠 ....idem volať mužovi 😵

aninka29
27. nov 2011

@jacka polievku som varila už včera a dnes mäsko na hubách a zemiaková kaša k tomu 🙂

utka
27. nov 2011

Ahojte.
Tortička je vynikajúca. Ja som dnes pobehala po obchodoch a mám teda dosť. Už dlhšie ma bolia kríže, ale posledné dni je to katastrofa. Auuuuu...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre