Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
1. dec 2011

@denisenko ..BB je strede .....Slovenska...nepotrebuješ mapu..... 😀 😀 😀

jacka
1. dec 2011

@aninka29 už ked bosoruješ........daj mi číslo na športku....pošli do ip....DAKUJEM 😀 😀 😀

denisenko
1. dec 2011

@jacka ved viem, kde je BB...robila som 3 roky dopravného dispečera pre celé Slovensko a čechy...ale ako tak na tú trasu kukám, tak už teraz mi tancuje žalúdok....samé kopčeky a zákruty....asi ťa nepoteším..... 😢

jacka
1. dec 2011

Nerada vás opúšťam....ale musím sa isť chystať pre Maťula.......som mu slubila že budem prvá........ale asi nebudem .....zvyknú tam chodiť pre deti hned po obede...... 😉

jacka
1. dec 2011

@denisenko na Sliač lietadlo....potom ideš už len stále rovno 🙂

aninka29
1. dec 2011

@jacka tak toto ti nevybosorujem........v tomto sa mi nedarí 😀

jacka
1. dec 2011

@denisenko zle sa ti cestuje?....... ☹

aninka29
1. dec 2011

@jacka ale príd 🙂
k nám dnes určite príde Simkina kámoška..už ráno mi to oznamovala 🙂

jacka
1. dec 2011

@aninka29 tak mi niečo vybosoruj iné....... 😀 😀 😀

denisenko
1. dec 2011

@jacka veru zle sa mi cestuje....ale napchávam sa tými homeo, tak pomáha...... 😉

aninka29
1. dec 2011

@jacka a čo také okrem športky a bába? 🙂 ...bábo nechceš,športku neviem...povedz si čo...ani zdravie neviem 😔

aninka29
1. dec 2011

ja som hladnáá ....som dnes ešte nejedla..zabudla som 😝

jacka
1. dec 2011

@aninka29 cestou si rozmyslím...... 🙂 🙂
dobrú chuť...

utka
1. dec 2011

A čo je s vami? Kde ste???
Viki má zvýšenú teplotu 38. Asi ma porazí. Ja som to vedela, že to nemôže mať len taký ľahký priebeh. Však prečo by sme my z niečoho vašli len tak 😢

aninka29
2. dec 2011

dobré ránko 🙂 ..čo sme včera zmizli všetky naraz? 😀 ...ja som zdrhla,lebo sa mi zobudila Sabka,potom sme šli pre Siminku a mali sme návštevu do večera
@utka to mi je ľúto... 😒 už fakt nech tie choroby idú od vás preč 😠 ....ako je Vikimu dnes?

denisenko
2. dec 2011

dobré ránko.... 😉
@utka tie choroby sa vás tento rok fakt nejako držia......vy ste boli na tej imunologii, že? 😕
no, ja dneska asi moc nepopíšem, idem do mesta, druhý maraton po úradoch, ale dúfam, že posledný....a potom večer idem dohodiť moje bývalé miesto v práci jednej známej, tak neviem, dokedy sa tam zdržím.......ale nič sa mi nechce.......a to mám ešte aj pobaliť, lebo moj mužíček chce večer nakladať auto...... 😒

jacka
2. dec 2011

ahojte,,,,,,

leninka75
2. dec 2011

ahojte!!:... 🙂

@denisenko..no bóže dva dni hore dolu ..veď to už akoby bol apríl ..sa nepototo 😀 😀 😀 ..............tak ninka bude aprílová a basta fidli 😀 😀 😀 ........................pýtala si sa na navigáciu ...u nás chodil ježiško minulý rok s navigáciou a doniesol garmin nuvi 205.....mužíček bol dokonale šťastný 😀 😀 😀 😀 😀

@jacka...super túra po úrade 😠 😠 😠 😠..........a už máš vybavené vsio či ešte tie milé tety uvidíš?? 😖.....

hádajte kedy sme dnes vstávali ?????????????????? 😝 😝 😝 😝

leninka75
2. dec 2011

@denisenko ...hovoríš, že kamión je v ZA 12.12?..............

@utka ...ZA po diaľnici je "co by dup" 😀 😀 ......rýchlučko nech ste fit!!

leninka75
2. dec 2011

kde ste zasa všetky?? 😕

jacka
2. dec 2011

@leninka75 túúú...
ja nejako nestíham 😔

leninka75
2. dec 2011

@jacka ......no hurá!! 😀 ....čo robíš? 😨

jacka
2. dec 2011

@leninka75 nemám...ešte nás budu volať....ale to pojdeme do iných dverí............že sa chcú aj s Maťkom rozprávať....ale z neho nedostanú nič... 😀 😝

jacka
2. dec 2011

@leninka75 už obeduje Peťko 🙂
som varila...rýchlo von...pokial svieti slnko.......teraz zas najesť......spať.....žehliť mám......ešte pre Maťka......... 😝

leninka75
2. dec 2011

@jacka .....a čo sa chcú rozprávať??????????, 😕 😕 😕 😕 ..............že aká si ty šikovná!!!...čo si už všeličo stihla!!!!.....ja od rána len varím 😝 😝 😝 😝 .......

jacka
2. dec 2011

@leninka75 netuším čo budu chcieť.....ale podla mna sa to ani nedozvedia 😀 😀 😝

čo som stihla?:...len navariť.....vychádzku......dať Peťkovi najesť....to najhoršie na koniec....prádlo požehliť 😝

ty čo varíš?

leninka75
2. dec 2011

@jacka ....ale to si dosť stihla 🙂 ......a ešte do večera aj stihneš 😉 ...to prádlo ti nezávidím 😝 ....ja som včera večer 😝 ...varím všeličo na celý víkend .......máme ho nabitý, tak aby bolo čo jesť 🙂 .....zajtra doobeda ideme do PU na mikulášsky jarmok..potom robíme svokre zemiakový šalát....večer je v PB v hypernove mikuláš, tak potom tam.....a v nedeľu má svokor 70-tku takže oslavujeme od rána 😝 😝 😝 😝 a preto ten šalát ......

leninka75
2. dec 2011

@jacka ...a aby som nezabudla varím fazuľkovú polievočku pre lolku.....kapustnicu s údeným pre ostatných a cestoviny so zeleninou a kuracím mäskom.....a zajtra ak stihnem ešte upečiem zemiaky s cibuľkou a cesnakom ....

utka
2. dec 2011

Ahojte. Manžel bol s Vikim na kontrole s rúčkou. Stretol tam známeho-lekára, tak šli k nemu. vyšetrili ho, moč, krv...zatiaľ všetko OK, ešte nejaký výsledok nebol, ale dostal zese ATB-Sumamed. Tak neviem, čo sa to zase deje...Ja som v práci.

utka
2. dec 2011

Boli aj na krčnom, tam sa im zdalo, že nosná mandľa je OK, ale 16.12. ide na fibroskopiu nosa, tak uvidíme...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre