Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
12. dec 2011

kuk kuk 🙂
@jacka heš heš heš..tie škaredé teploty a choroby od vás 😒
ach mamky...som volala mamke Simkinej naj kámošky,že či sú choré,že neboli v škôlke....tak mi vraví,že je od nedele v nemocnici s malým synčekom 8 mesačným..dostal v noci teploty......mamka o tom ani nevedela..sa zobudila až na jeho chrčanie....to už bol malý celý modrý ☹ musela mu dávať umelé dýchanie....ach ☹ ☹ ☹ nechcem také niečo v živote zažiť 😔

jacka
12. dec 2011

@aninka29 strašné ☹ ☹ ☹

veru heš...........ale napiekla som mojim bezlepkáčom rožky...... 🙂 🙂

aninka29
12. dec 2011

@jacka v pekárničke? 🙂 u vás musí krááásne voňať 😵 😵 😵

utka
12. dec 2011

Ahojte.

@jacka skoré uzdravenie Peťkovi...
@aninka29 aj tebe...

letty86
12. dec 2011

Ahojte 😉
konečne mám trosku čas, ten môj maťulko je na mne furt nalepený 🙂
robila som medovníčky, tak tu máme voňavúčko.
Dnes sa mojej sesternici narodila dcérka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 taaaaak sa s nimi teším 😵 😵 🙂
@aninka29 to musel byť hrozný zážitok ☹
@jacka nech ste rýchlo zdraví 😉 pekne sa liečte 😉 , ja ked si spomeniem na tú našu črevnú virózu ☹ ☹
@denisenko ja mám na fľaky osvedčené žlčové mydlo, kupujem v DMKu a ak sa to dá, skús vyprať na 60tke, mne takto zmizli tie žlté fľaky 😉

jacka
12. dec 2011

@letty86 ...blahoželám........krásny dátum 😵 😵 😵 ...........len si to vychuntaj ...že je Maťko nalepený......moj je ešte stále 🙂 🙂 .......my sme mali takú črevnú ked bol Peťko maličký.....pár mesiacov.....a grcakal ja on...sme museli volať na pohotovosť.....pamätám si to ako dnes......zvracali sme všetci ........som myslela že to je moj koniec.....................................my sme už s MAťko medovníčky piekli.....velmi mi pomáhal....pokladík moj..... 🙂 ..zajtra ešte chcem niečo slané.......len dnes som nejaká unavená...dúfam že zajtra bude lepšie...........inak čo má Maťulo nové?......a Vikinka ako?......

dobrú nocku...... 🙂

jacka
13. dec 2011

ahojte..... 🙂

utka
13. dec 2011

Ahojte... 😉

utka
13. dec 2011

@jacka ako Peťko?

jacka
13. dec 2011

@utka ...dakujem............ 🙂
.to vieš ráno je vždy dobre...na noc som mu dala paralen......aj tak bol asi 3x hore........

a Maťko pojde do školky len v januári......nech sa aj ten riadne vylieči......

leninka75
13. dec 2011

ahojte!!!...........buď je to chorobami alebo vianočnými prípravami, že ste toho moc nepopísali 😉 ..ale dobre aspoň nemusím veľa čítať 😀 ......

@jacka..tak už aj Peťko? ☹..........to je hrozné s tými chorobami, keď raz začnú tak do jari sa to točí stále dookola 😝....ako si zvládla vyšetrenie?....bolo to moc nepríjemné?....kedy budú výsledky?......

@letty86...pripájam sa k blahoželaniu !!! 😵

@denisenko......boli ste na ten kanión?.....

jacka
13. dec 2011

@leninka75 .............to vieš..ked sú spolu tak to schytaju....... 😝 ..ani mne nie je najlepšie.....o tom žeby malo svietiť slniečko možem zabudnuť....takže sme tu zatvorený.......další týžden 😝

sa ani nepýtaj......hnusné vyšetrenie....radšej pojdem ešte dva krát rodiť......s toho budem mať lepší osoh 😉 ..........výsledky až v januári.....ale kdeže to zvládol aj moj muž...tak sa radšej nesťažujem..😀...😀

ty kde si bola zabudnutá? 😉

leninka75
13. dec 2011

@jacka ...........tie choroby útočia, tiež som chytila nádchu od muža a aj Lolka to schytala...ale u nej som to podchytila ešte v začiatkoch, takže hádam bude dobre...inak odsávačka na vysávač je úžasná vec 🙂 .......teraz sledujem Lilku či aj ona niečonechytá.....mohla by to ustáť...........cez víkend sme boli ešte na nákup nemali sme nič pre mojich rodičov a v nedeľu som kurírovala Lolku a muža s Lilkou som poslala na pizzu...no a včera som sa pustila do pečenia a boli sme dať Lolke zamknúť naušky lebo ich stále sťahovala.......a ty čo si prechladnutá?.....s Peťkom si kedy bola u Dr?.....pri tom vyšetrení aj nejako umŕtvia či nem?..

jacka
13. dec 2011

@leninka75 nem.....zaživa.... 😒
ja tiež nedám na odsávačku dopustiť.......super výmysel 😉 .......neviem čo mi je ...všetky kosti ma bolia......ja idem ešte dnes niečo slané a koniec....aby mi vydržala múka................bola som včera u dr.......kopec ludí.....samé choroby....dala mu atb.....ale vidím že ich potrebuje....tak som mu ich dala...strašne je zahlienený... ☹ ..by som povedala že je na to horšie ako Maťko 😒

aninka29
13. dec 2011

ahojte 🙂 ...tie choroby sa nás držia..škarednice jedne 😝 😝 ...kočky sú zatial v poho,ale ja som nachcipaná 😝
Simonka dnes šli do divadla...normálne sa tešila 😕 🙂
a Sabka sa dnes konečne po prvykrát vykakala sama od seba do nočníka 😵 juchuuu...doteraz len do gatí a vytriasavala bobky
ja mamky toho moc nepečiem....čakajú ma ešte linecké...zvyšok mi napečie svokra....a tesne pred sviatkami urobím nejakú banánovú roládu a punčové gulky

leninka75
13. dec 2011

@jacka ......brrrrrrrr, fakt si musela mať "super" zážitok 😝 😝 ...........hádam nelezie na teba chrípka ☹ .........papkaj veľa cesnaku.........ja na neho nedám dopustiť 😉 .......čo si všetko napiekla??....veľa si tej múky minula?......

leninka75
13. dec 2011

@aninka29 ..tak to gratulujem k úspechu!! 🙂 .......ja síce napečiem, ale dllllllllllllho nám to vydrží lebo sa to moc neje apotom si koláčiky muž nosí do roboty na raňajky..........

aninka29
13. dec 2011

@leninka75 dakujem 😵 vytešujem sa z toho velmi..................mne vela napečie svokra..ona nevie piecť v normálnom množstve.......tiež nám veľa zvýši každý rok....ale zabalím všetko manžovi až bude odchádzať....oni to tam pojedia 🙂

aninka29
13. dec 2011

Simonka budú mať budúci týždeň v utorok vystúpenie pre osamelých a v stredu v škôlke pre rodičov....náš tatiko sa už tááák teší 😵 ..bude už doma,tak konečne uvidí svoju princezničku prvykrát vystupovať naživo

jacka
13. dec 2011

mne tento rok nebude nikto piecť ☹

@leninka75 super zážitok...dúfam že už nikdy viac 😔 ......vrvaíš že cesnak?.....a to mylsíš že na chleba..alebo máš niečo....

jacka
13. dec 2011

@aninka29 no super....nech jej to už vydrží...a na cikanie sa pýta?......tak tatino bude mať zážitok 😵

leninka75
13. dec 2011

@jacka ..... aj ti niekedy niekto piekol? 🙂 ........cesnak ako máš rada....ja si robím rožok s maslom a na vrch nasekám cesnak alebo si urobím takú riadne cesnakovú nátierku z taveného syra, majonézy a cesnaku a dám si to na hrianku...ale toľko cesnaku si dám, že mi pomaly plamene z úst šľahajú 😀 😀 😀.......keď som chorá, tak aj týždeň cesnak jedávam.........

leninka75
13. dec 2011

Lolka sa zobudila........

denisenko
13. dec 2011

ahojte... 😉
tak...coca cola kamion za nami, Deniskovi sa páčilo, len čakanie na sedenie na kolenách Santa Klausa ho rýchlo prešlo......tak sme sa nedočkali....ale neva...hlavne že mu svietili očká, ked videl ten kamion prichádzat, mohol si ho pochytat..... 😵 dneska sme ešte rýchlo s tatinkom ešte dokupili darčeky z Deniskovho zoznamu, tak už len pobalit....a niečo vymysliet pre tatíka......... 😵

jacka
13. dec 2011

@leninka75 to vyzerá fajne...tá nátierka 🙂 ..vyskušam ju............................ja som piekla len medovníčky a linecké....a kedže teraz mám doma bezlepkáčov.....tak musí aj inakšie....
to ako dlho spinkala.... 😵

jacka
13. dec 2011

@denisenko super že sa mu páčilo 😵 😵 😵 😵 ....aj nám dáš nejaké foto...nech sa aspon takto pokochám 🙂 ....čo mu ideš kupiť?......a darček v brušku mu nestačí 😉 🙂

leninka75
13. dec 2011

@jacka ......spinkala 2 hoďky......ale ráno strašila už od 4:20 😝 ......len napeč, tá vôňa patrí k vianociam 😵 😵 😵 ...

@denisenko .......juj tie očká by som rada videla 😵 ..........

denisenko
13. dec 2011

žienky moje, vytiahli nam kábel na net...ide síce pomaly a notebook musím požičat, ale sme online..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
13. dec 2011

@jacka akurát dnes mi vravel, že už je fakt zvedavý, ako bude to bábatko vyzerať.... 😀 😀 😀 Denisko dostane: Lego-hasičšké auto s člnom, potom to drevo na rezanie, čo ide v reklame, vlačik na baterky aj s dráhou, žeriav na dialkové, teplákovú súpravu Vláčika Tomáša a koš na hračky...zelený, pravdaže.....a to musí stačiť..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
13. dec 2011

@leninka75 doniesla som si aj čítačku kariet, tak skúsim hodiť nejaké fotos..... 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre