Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
26. aug 2009

haloooo...... 😉 asi zas len monolog.....ale aj tie absevcie majú výhodu, je menej čítania, teraz ked človek nestíha 😉
utka, držím ti palce aby ti to všetko dobre dopadlo. 🙂
leni, to si mala den blbec, že? ked sa darí, tak od rána a všetko 😝 😝ty máš teraz malú u svokry,celé leto?
už začal zber jablk, tak sa nám bedničky plnia, a my s deniskom lubime jablčka 🙂
ale dozrelo aj hrozno a toto je aj vinárska oblasť, takže je mi asi ťažko 😝 ale treba jesť ked je, no nie?
jacka, halo halo halo 😖

denisenko
26. aug 2009

absevcie?....žena vrať sa nazad do školy- absencie 😀

bubba
26. aug 2009

ahojteeeeeeeee 😀

utka
26. aug 2009

Ahojte!
Dík za podporu...dám vám potom vedieť, ako som dopadla 😉.

siwike25
autor
26. aug 2009

Heloou.Utka držim siiiiiilnooooooooooooooo prstičky,neboj budem na teba silno mysliet 😉 😉 😉 😉
Leninka bazen??? mi ho ešte mame. 😉
Simonko ide zajtra na cely den krsnej,huraaaaaaaaaa.A ja idem do roboti 😉 😀

utka
26. aug 2009

Dobrú nôcku 😔

leninka75
27. aug 2009

Ránečko!!! 🙂 🙂 🙂 ...............čo to?!.... nejako sa nám tu primračilo 😠 .........ja mám na šnúrach prádlo, tak nech láskavo neprší!!!............no veru deni lilka gazduje so svokrou!!!!...........no veď na čase, že nám s ňou svokra začala pomáhať!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 ...............možno som to spomínala, my bývame v jednom dome, každý má svoje poschodie............svokra je potvora, keď mám dovolenku, tak na lilku ani len nekukne 😖 😖 ...........deni, tak to bývate v super oblasti, ja strááááááááášne ľúbim ovocíčko 😵 .........deni, kde to presne ste???.......chcem to kuknúť na mape, ale nechce sa mi to v príspevkoch hľadať (viem, že si to viackrát písala) 😉 .............práve v rádiu počúvam počasie na víkend, sobota má byť upršaná!!!!!...........no paráda, ideme na chatu, tak si užijeme!!! 😀 😀 😀 😀 😀

utka
27. aug 2009

Ahojte!!!
No my zajtra odchádzame k našim a chceli sme v sobotu grilovať...tak asi nič z toho ☹

denisenko
27. aug 2009

leni, my sme v južnom tirolsku, hned pri Bolzane, toto je jablckarska a vinárska oblasť, nič viac. až na druhej strane o 5O km dalej je zas len lyžiarska oblasť. Ale my tu máme furt teplo a tam je stále kosa, brrrrr 😀
iný kopec, iné počAsie
aj my budeme bývať nad svokrou, ale tá by mi najradsej deniska zobrala a už mi do nedala 😝 a to tedy ne!
ona je zlatá, ale strašné makká na deti 😠

denisenko
27. aug 2009

utka, zajtra sa drž! 😉
aninka, detičky zobrali všetok čas? 😉
už letím, uteká mi cesto na koláčik, pošlem vám kusok všetkým 🙂 🙂 🙂 🙂

denisenko
27. aug 2009

halooooo...nikde nik?

denisenko
27. aug 2009

tak dobru noc, babiky, aj ja juž pojdem radšej do postele......ked možem isť skor ako o 23.tej hod.
pekné sny 😉

utka
27. aug 2009

Ahojte...
Zajtra sa budem držať a aj vy držte päste!!!
Potom sa vám ozvem.Pa a dobrú nôcku.

leninka75
27. aug 2009

utka, držkaj sa!!!..........a rýchlo hoď info!! 🙂 🙂 🙂
to je zaujímavé deni, že kúsok od vás je kosa!!!...........každá svokruša má niečo..............poznáte niektorá ideálnu??? 😀 😀 😀 😀 ................pekné sníčky babuľky!!! 😔 😔 😔 😔

siwike25
autor
27. aug 2009

Ahojte kočky.Utka neboj ja budem mysliet na teba veeeelmy 😉 😉 😉
Denisenko tak to maš dobre 😉 😉
Ja mam dneska meniny bééééééééééééééébééééééééééé béééééééééééééééé 😀 😀 😀

leninka75
28. aug 2009

ránečko!!!! 🙂 🙂 🙂 ............siwi, a mne včera vŕtalo v hlave, na ktorú silvinku som zabudla!!!...........tak dodatočne všetko dobré prajem, lásku, zdravie, šťastie a peňáze!!! .............cmuk-cmuk 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂...........ozaj deni ty sa ako voláš????...........môžeš napísať aj do IP ak nechceš sem 😉..........

leninka75
28. aug 2009

zasa vyleziete až poobede........čooooooooooo???!! 😠 😠 😠

utka
28. aug 2009

Ahojte!!!
siwi, tak trošku oneskorene...všetko naj,naj,naj... k meninkám 🙂 .
Takže výsledky boli zase o ničom. Som objednaná na 16.10. na operáciu ☹...

utka
28. aug 2009

Odchádzame k našim.Pekný predĺžený víkend.Paaa

siwike25
autor
28. aug 2009

Dakujem baby.V pondelok mi držte palce idem na vyberove konanie 😵 😵 😵 😵 😵 😅
Utka to mi je strašne luuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuttttttto ale neboj bude lepšie aj. 😉 😉 😉 😉 😉
Prajem kraaaaaaaaaasny vykend.

denisenko
29. aug 2009

siwi, aj my oneskorene všetko naj, naj, naj.........,nech sa ti splni čo len chceš 😉
utka, tajne som dufala, že budeš ok, oktober je tu hned, potom už bude len dobre,či? 😉
leni, tak tak s tými svokrami, preto su o nich vtipy lebo ideálna neexistuje, ani chlap nie je ideálny ani jeden, no nie? iba my 😀 😀 😀 😀 😀 😀
inak ja som iva-iveta, ale nerada to počujem, tak len iva- netajím to 😀
pekný víkend všetkým, ja zas pracovne a makať 😔 😖 😝

mirrinka
30. aug 2009

siwi aj ja želám všetko najlepšie 😉 síce neskoro,ale predsa - dúfam,že to budem mať odpustené,kedže som dosť dlho nemala prístup na net 😀 😀 😉

a dosť oneskorene všetko najlepšie aj tebe,macka 😉 😉 😉

mirrinka
30. aug 2009

haloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo 😝 😝 😝

mirrinka
30. aug 2009

tomu neverííííííííííííííííííííím 😕 😕 😕 😕 😕 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅 😝 😝 😝 😝

siwike25
autor
30. aug 2009

bruuuuuuuuuuuuuu noc a mirrinka ti to maš odpustene 😀

denisenko
30. aug 2009

haloooo...je tam ešte niekto?

denisenko
30. aug 2009

tak asi až zajtra, ja som úúúúplne zničená..........že víkend, no ako pre koho 😝 ešte zajtra do práce a potom hádam aj volno...zas pri sporáku s lekvárikom, tatinko bol ešte s deniskom na slivky 😎 hádam by sa ním aj natreli 😀 😀 dobru noc 🙂 🙂

bubba
30. aug 2009

ahojteeeeeee zhruba par prispevkov som precitala idem vam povedat z esom absolvovala stretko z mk sme bol ina chate 4 rodinky a celkom dobre to dopadlo..teda vynikajuco mm bol vo svojom zivle kokso ten drevo rubal,griloval,nalieval,staral sa...proste bol uzasny partia sa zisla ako ma byt,decka boli super!
siwi vswetko najlepsie
utka....smolaaaaaaaaaaaa do kelu nezavidim ti.. ☹

leninka75
31. aug 2009

ránečko!!! 🙂 🙂 ..........utka, to je škoda, že liečba nezabrala!!! ☹ ☹............budem držať palce, aby tá operácia vyšla!!!..........tak supiš bubba!!!......vidíš, nám sa to tu zatiaľ nepodarilo 😢 😢 ..........návrh aj bol.......
siwi, držím palce!!!! 🙂 🙂 🙂..........mirri, čo ste mali pokazaný PC??? 😨............deni - iva, ty budeš ten lekvár predávať, či čo??!!! 😉 😉 😉 ...........no babule, my sme cez víkend boli na chate, taká stará partička.....bolo fajn, až na tú upršanú sobotu........ale keďže sme s tým počítali, tak sme mali pršiplášte a čižmy, teda hlavne pre decká a boli sme vonku aj v daži..........ťažká romantika!!!! 😀 😀 😀............fuj toľko mäsa čo sa tam zjedlo 😝 😝 😝 😝.........dnes som v robote, ale potom mám do konca týždňa dovolenku, lebo lilke začína škôlka a prvé dva dni ju tam chcem nechať len do spinkania a v piatok už aj na spinkanie............držte palce, aby to prebehlo hladko........som z toho strašne nervózna!!!!! 😖

bubba
31. aug 2009

aj nase decka absolvovali sobotu v podobnom duchu a myslim ze neutrpeli ziadnu vaznu zdravotnu ujmu :opp 😀
moja mala zacala mat normalne depresie zo skolky...uz mesiac v kuse kazdy za nou hcodi a rozprava jej o tom ako pojde do skolky co tam bude robit ako tam bude sama bez mamy ..........atd.....co sa staraju kua??? tak normlane sa zacala pokakavat a bez toho aby sme sa doma bavili o nejakej skolke minule vecer plakala ze ona do skolky nechce ist.kua!taka som nasrata tak dobre dola pripravena..a mudraci okolo to vsetko pokazili 😠

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre