Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
22. apr 2009

ani ešte spinkáte??? 😉 😉

utka
22. apr 2009

Ahojte!
aninka a aké kvietky chceš na balkón? lebo aj my zhaňame, ale ke´d mne sa muškáty veľmi nepáčia a všade majú iba tie... ☹
Idem sa ja nahriať, lebo som asi chyytila nejaký prievan na ľavú stranu ☹

jacka
22. apr 2009

ja som tento rok bez kvetov...vlani mi ich ukaradli z okna tak nejdem kupovat nič...aby som niekmu zase nekupovala črepníky.... 😠 😠

utka vylieč sa..kde si ho chytila ved nefučí 😕 😕

aninka29
22. apr 2009

jacka my zase nespinkáme 😉 ........Simka si ležká na gauči a pozerá rozprávku,vraj bude len oddychovať, že spinkať nemusí 😉
ale o chvíľu ju vytiahnem von,dáme si kávičku v záhrade 😅

utka no ja kupujem muškáty,mne sa celkom páčia a hlavne dlho kvitnú 😉 ............ale kupujem len tie ťahavé 😅 ..........a medzi ne ešte sadím taký kvet tiež ťahavý,neviem ako sa volá,má také malé bielo zelené lístočky,a vraj odpudzuje komáre a celkom pekne vonia keď ním potrasieš 🙂

aninka29
22. apr 2009

no ja som tiež chytila prievan do ucha 😝 😝 😝 ,ale už je to lepšie 😉

utka
22. apr 2009

aninka, tak zisti ako sa ten kvet volá...prosím...
No neviem, kde som chytila prievan, lebo naozaj nefučí ☹

aninka29
22. apr 2009

utka zistím,lebo ho určite kúpim 🙂
zajtra keď pojdem z poradne,tak pôjdem kúpiť kvetinky 🙂

aninka29
22. apr 2009

idem mamky 🙂 ....ideme piecť koláčiky vonku 😀
večer kuknem 🙂

utka
22. apr 2009

Ahojky a ďakujem ani. Papa

aninka29
22. apr 2009

haloooooooooooo, je tu niekto? 😕
sme prišli pred chvíľou domkov,Simka je už okupkaná 🙂
ani neviem čo mám chystať na večeru,a čo mám zajtra variť 😝

mirrinka
22. apr 2009

ahojte mamušky 😉 my sme z výletu už doma,ideme do vane a potom hajdy do postele 😀

aninka29
22. apr 2009

mirri a kde ste boli? 😉
a zajtra sa kam chystáte? 😉

jacka
22. apr 2009

aj ja som tu ...teraz sme prišli ideme papat a šup do vane je ako prasiatko a potom...........hajany...

mirri aj ja som zvedavá...a ked budeš dávat foto do fb tak sa ozvi na koni a mi potom kuk..

jacka
22. apr 2009

čo nikto nikde?????

aninka29
22. apr 2009

ja som tuuuuuuuuu 🙂
tlačím do hlavy sladkosti 😀

jacka
22. apr 2009

tak dobru chut 😀 😀 😀

dobru noc....idem kuk housa 😀 😀 😔

utka
22. apr 2009

Aj ja som tuuuuuu

mirrinka
22. apr 2009

baby.dala som foto na fb 😀 boli sme na domaši,včera na sninských rybníkoch,ale asi vám to nič nehovorí 😀 😀 😀

utka
22. apr 2009

mirrinka,super!!! Vy sa ale máte 😉

bubba
22. apr 2009

mirri nahodou domaša nam hovori 😀 😀 😀 nieco 😝

bubba
22. apr 2009

mna secko boli z toho vcerajsieho sadenia dokonca som vnoci bola hore o 4 co ma vsetko bolelo,krize,chrbat,psne svaly,nohy 😅 😅 😅 😅 vlastne no co vam budem hovorit,to je tak ked sa mestska panicka raz do roka vyberie ze posadi babke zahradku aby mala radost 😅 😅 😅 ale dobry pocit bude az ked to zacne rast.... 😀

bubba
22. apr 2009

to co a vy vari uz vsetky................................
sak teda aj ja vas 😀 😀 😀 bru noc

jacka
23. apr 2009

dobre ránko.....

bubba pekne že si sa ozvala............ 😉 sme radi že žiješ 🙂

leninka75
23. apr 2009

Ránečko žubrienky!!!!.........tak sa mi zle hľadá táto téma!!!.........vždy ju na 1x prešvihnem, siwi 😠 .........idem najskôr čítať......

leninka75
23. apr 2009

no tak som dočítala - sú tu "ofuky", výlety, jedlo, boľavá bubba, balkoňáky...........a zabudla som na niečo???...aha, aninka ide dnes na poradňu (SOM ZVEDAVÁ!!!!)..........ak môžem ku tým balkoňákom - tak ja mám dobrú skúsenosť s balkóngoldom (kvitne až do jesene), potom kupujem vždy ťahavé verbeny a Brachycome (je to ťahavé a má to modré kvietky a stále to kvitne), mala som aj millon bells, ale tie sa mi moc nedarili a tiež bacopa a petúnky..............

jacka
23. apr 2009

fiha leni sa nezdáš..... 😀 😀 načo to všetko čitat ked ty nám to tu tak pelkne zhrnieš..... 😀

leninka75
23. apr 2009

jacka, to len dnes.....nejaká som prispatá, tak aby som to všetko správne pochopila!!!! 😒 ......niekedy o sebe vážne pochybujem!!!!!!!! 😀 😀 😀

maca66
23. apr 2009

ahojte baby.aninka no neviem ci kilecka idu dole,u mna to nefunguje 😀 po osmych dnoch som sa vazila a ze pekne 11kg dole a vazila som sa vcera,ze tri kila plus.no skoro ma trafilo.takze mam stale 8kg navyse 😅 ale ked ja by som stale iba zrala.a sladkeho ani nehovorim lebo malemu to nic nerobi(ziadne bolenie bruska),tak hadzem do seba piate cez deviate,ale uz sa musim stopnut.musim bezat lebo adamko dostal stikutku(asi je pocikany) a ma riadne nervy.pozdravujem vsetky.papa 😉

jacka
23. apr 2009

maca ahoj a kolko si pribrala vez cele teho 😕 SUper že možeš jest všetko.....pri matkovi som nemohla skoro nič 😠 😖

leni to bude tým počasím...mne sa tiež nič nechce ...akurát som dovarla idem si vyložit nohy 😀 😀

utka
23. apr 2009

Ahojteee!!!
jacka, ty si teda šikovná...A čo si varila? My máme ešte kurecie mäsko na dnes a ideme poobede ku svokrovcom 😉. Tak do pondelka nevarím 😀 .
aninka, držíme päste!!!
leninka, dík za rady ohľadne balkoňákov 😉. Svokra nám už vraj kúpila muškáty a aj kvetináče, tak dúfam, že to tam nasadila a ja si vezmem už hotové 😉...
Idem zobudiť krpca. Zatiaľ papa.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre