Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
22. dec 2010

@jacka depka hned zrána????? 😀 moj manžel išiel konečne do servisu, ešte len pri účte bude depka..... 😀 inak nám tu v Topolčanoch sem tam aj slnečný lúč vidieť...pošlem Ti.....chytááááj... 😵

@leninka75 ja ti asi neporadím, Niska bruško nebolievalo.....sestry dávali ten krém a cvičili, alebo čajíky....

denisenko
22. dec 2010

@jacka inak rozdiel v pred a po svadbe nevidím.......moj muž ma miluje rovnako...... 😀

denisenko
22. dec 2010

lúčim sa, herečky..... 😉 autíčko opravené, tak sa ide domkov.... 😉
ešte musím niečo vymyslieť s tým netom 😔
ak by som už neprišla.....krásne vianočné sviatky, hlavne pokojné a vela detskej radosti...... 😉

mirrinka
22. dec 2010

Na Vianoce a v roku novom, vinšujeme nastokrát, teplé slnko nad domovom, dobré skutky s dobrým slovom, zdravia, šťastia akurát, aby vás mal každý rád.

utka
23. dec 2010

Ahojte.
Zase nikde nikto?

utka
23. dec 2010

Vianočný stromček už v izbe svieti,
tešia sa dospelý, tešia sa deti.
Nech sú tieto sviatky plné radosti,
a navždy Vás obídu všetky starosti.

jacka
23. dec 2010

ahojte.....
@utka ...krajšie by som to ani ja nenapísala.... 🙂 ...takže sa pripájam.... 😵 😵

jacka
23. dec 2010

som robila dve hodky zemiakový šalát..Peťko má zas jeden s tých svojich dnííííí 😔 ....Matejka som nechala doma......tak mám veselo.... 😀 😀

jacka
23. dec 2010

@mirrinka ...tebe želám bezproblémové tehotenstvo...a rýchly a bezbolestný porod........ 😵 😵 ..držkaj sa... 🙂

utka
23. dec 2010

@jacka už si robila šalát? Ja budem asi tiež dnes večer. Aj kapustnicu budem dnes variť.

jacka
23. dec 2010

@utka ....dnes som robila....zajtra máme toho dosť.... 😔 a kapustnicu dnes asi nestihnem...chceme večer urobiť stromček.....tak možno ešte popri tom...uvidím ako sa mi bude chciet 😉

už som si aj poriadila....super sa mi riadilo ked mi tu kričia dve detičky.... 😔 🙂

jacka
23. dec 2010

aha čo máme.....

jacka
23. dec 2010

ááááá....omyl.....ešte raz...

jacka
23. dec 2010

nikto nikde????......fakt nestíhate?.......ani ja.. 😀 ...ale Peťko mi spinká......potom pojdeme na vzduch.... 🙂

utka
23. dec 2010

Vonku je krásne a teplučko. Aj my poobede pôjdeme von...

jacka
23. dec 2010

@utka ..aj tu sme mali slniečko......ale akurát teraz je už fuč ..... 😝

jacka
23. dec 2010

tak a Peťko sa už zobudil..... 😔 😅 .....dám mu napapať..a pojdeme..... 😉

utka
23. dec 2010

My sme neboli...Viki je lenivý, nechce sa mu.
Čaká na Madagaskar.

jacka
23. dec 2010

@utka .....na Madagaskar?...a kde ide?.....

ja pojdem zachvilu loviť kapra......lebo neviem ako sa pojdeme okupať....akurát žeby sme mali vo vode spoločnosť..... 😀 😀 😀

jacka
23. dec 2010

@utka .....na Madagaskar?...a kde ide?.....

ja pojdem zachvilu loviť kapra......lebo neviem ako sa pojdeme okupať....akurát žeby sme mali vo vode spoločnosť..... 😀 😀 😀

utka
24. dec 2010

Ahojte.
Tak ešte raz šťastné a veselé Vianoce!!!
Plné pokoja, detskej radosti a bohatého Ježiška!!!

mirrinka
24. dec 2010

Najkrajšie darčeky, tie niesu v krabičkách, sú ukryte tam, niekde v hĺbke v nás. Skúsme si ich na Vianoce priať, možno ich prinesie ten, kto nás ma rad.

bubba
24. dec 2010

krásne vianoce všetkým júlovečkám maminkám,detičkám a ich rodinkám 😵

utka
26. dec 2010

No kde ste všetky?

denisenko
26. dec 2010

stastné a veselé ....... 😉
som len na skok......vianocujeme v pohodičke, papkáme a priberáme pred telkou 😀 a ešte okrem toho sme celá rodinka nachladnutí...... 😝

denisenko
26. dec 2010

@jacka akých pekných kapríkov ste mali.... 😀 to ste kúpili aj s nočníkom|???? 😀

jacka
27. dec 2010

šťastné a veselé....

ahojte 🙂

@denisenko ..jasné .....to bolo v akcii......kupiš jedno druhé maš zadara 😉

aj u nás sa priberá......mne ani nechutí..... 😝

aj Maťko je chorý..sme boli u dr.........tak zas lieky dookola......ale nešťastie bez atb......sa nemožem s ním ani von.....to bude des 😔

utka tu som....

utka
27. dec 2010

My ideme dnes do ZV, tak budem bez netu...tak sem kuknem až v stredu, keď prídeme domov.

aninka29
27. dec 2010

ahojte mamulienky 🙂
aj u vás sa priberá,tak ako u nás? 😀 😀 😀 😀 ...už nech tie sviatky skončia

@jacka Peťulko už nočníkuje?...šikuliatko krásne 😵

mamky,chcem Vám už v predstihu zaželať Šťastný Nový Rok....hlavne veľa zdravíčka,to je najdôležitejšie 😵 .....a nech Vám ten nový rok prinesie,len to najlepšie na svete....... 😵 😵 😵 😵 😵 😵

letty86
27. dec 2010

ahojte
konečne som prišla k netu, mali sme tu svokričku, tak som nebola kuk, dnes odišla
mali sme pekné sviatky, až nato, že sme chorí ☹ dnes sme boli u dr., vikinka berie už druhé atb a nasadila aj maťkovi ☹ ☹ ....a ja soplím tiež odušu...ale ako čítam, maródov je viac.....

leninka75
27. dec 2010

ahojte!!!..............my máme stále plnú chladničku jedla 😝 😝 😝 ................už mi to ani nechutí, zajtra urobím pizzu 😵 😵 ................čítam, že tu úradujú choroby ☹ ☹ ☹ ...............heš, heš nech rýchlo idú preč aby na nový rok boli detičky ani mamičky zdravé, lebo ako na nový rok, tak po celý rok!!!

@letty86 ...už aj maťko dostal atb!!.........juj drobček maličký!!!.........a čo mu vlastne je??...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre