Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
20. júl 2011

@jacka volala som, ale o stromoch nič nehovorili, len veľký lejak...a v správach ukazovali, čo narobil vietor na Sliači...kokso...katastrofa!!!

jacka
20. júl 2011

@utka správy som nevidela.........bola to riadna šupa ☹

utka
20. júl 2011

Ja chcem teplo, leto...nie toto. Viem, že sa lepšie dýcha, ale keď je leto, tak nech je!!!

leninka75
20. júl 2011

ahojte!!!....pánabeka to bola noc!!! 😖 😖 ......čítam, že aj u vás jacka to bolo desné!!!...........

@jacka...hovoríš, že očkovanie je zlé?! ☹...juj to bude......Lilka mala aj ako bábätko boľavé nožičky po pichaní aj teplotu..takže tipujem, že aj teraz to tak bude.....Maťko to ako zvládal keď bol maličký?.........

@utka..veru, moja reč...nech je radšej horúco...aj ja chcem poriadne letooooooooo!!!!

utka
20. júl 2011

@leninka75 prečo ste mali zlú noc?

leninka75
20. júl 2011

@utka ....tiež bola u nás hnusná búrka, že po rokoch aj elektrinu vypli................a teraz zasa hrmoce 😠 .....

utka
20. júl 2011

@leninka75 to je hrozné s tým počasím...Tu teraz neprší, ale je zamračené a taká zima...brrrrrrrr...

jacka
20. júl 2011

tu je po búrke..... 😝 a zima dobrá...... 😝

@utka veru toto leto je zvláštne..... 😕 😝

@leninka75 Maťko prvé dve dávky ked bol maličký teplotoval ani nožkou nekopal....tretie bola v poho.....a teraz mu nič už nie je...len ked si spomenie 😉 😀 😀

jacka
20. júl 2011

ked vám poviem čo nám Maťko povedal.......som normálne nechápala........vraví mužovi: ocko vy sa s maminkou už nemilujete?.....muž sa pýta prečo?......lebo že ked sa budem s maminkou milovať tak budeme mať dievčatko a to on by chcel......................muž mu na to....že sa ano že sa lubime......a Maťko:...tak prečo nemáme dievčatko....že on ked sa bude milovať tak chce dievčatko ked bude velký......som ich počuvala s otvorenou pusou 😕 🙂

jacka
20. júl 2011

vyšlo slnko.....kto chce??? 😎 😎 😎

bubba
20. júl 2011

@jacka to máš pravdu že aj nás očkovali, lenže vtedy ešte nebol tak strategicky podplatený trh pre synkov všeliakých politikov a nehľadali sa diery kde sa ako nabaliť,lebo každý mal stály príjem,každý robil a každý bol PREplatený, takže nebolo o čom. preto si myslím že tento svet je hnusný, podplatený a taký stunelovaný ,že ked nám to tu všetko vybuchne pod zadkom, nemáme sa čomu čudovať z toľkých dier v zákone...

a búrky u nás?? frajerka bubbuška stála v okne aj s foťáčikom lebo chcela zachytiť nádhernú fotku a taká šupa praskla dakde veľmi blízko,že som sa tak zľakla že som už neodfotila ani prd ,srdce mi tak bilo že mi nadskakovalo pyžamo v strede hrude 😀 😀 😀
a od rána u nás leje ako za trest a vraj má byť do konca týždna škaredo - ochladenie a cez víkend dážď :(((
a my sme boli dnes s malou konečne na odber krvi chudiatko už mesiac kašle,atb nezaberajú,ani sirupy ani ništ tak zajtra po výsledky, dúúúfam že to bude "LEN" alergia 😅

bubba
20. júl 2011

jacka a kedy bude to dievčatko ? 😀

denisenko
20. júl 2011

ahojte žienky.... 😉 som bola momentálne odrezaná od internetového sveta...... 😀 ale už som tu, aj ked len na skok.... 😉
došli sme v nedelu o polnoci, tak ešte stále sme nejaký rozbití,,,, 😀 😀 😀 😀 ale my s \deniskom už zas cestujeme k babke, tam budeme v sobotu robit velikánsku oslavu......mladý pán si želá.... 😀 ...babka fičí na nete vždy ked má čas, takže sa určite ozvem častejšie..... 😉

ozaj, my sme boli na prehliadke a dokina povedala, že ho nezaočkuje, až po dovršení 5 rokov....aspon taký mesiac, dva...tak teraz nechápem.....ale inak je ok, len musí začař cvičiř na chrbátik, lebo dáva pliecka dopredu, tak som sa jej na to spýtala, kedže ja som stará skolioza...... 😀 a s ,ogopedom máme počkat, kým nezačne chodit do slovenskej školky...vraj by sa mu to !R! mohlo samé opravit...ak nie, po novom roku nastupuje logoped.... 😖
@jacka to je betár, ten tvoj synátor.... kam na to chodí? 😀 😀 😀 😀 moja gyna má dovču ešte týžden, tak neviem,ako dopadnem...... 😉

leninka75
20. júl 2011

@jacka ....ja odpadnem!!!...to čo mali za rozhovor??? 😅 😅 😅 😅 .......nepýtala si sa maťka, kde o takom niečom počul? 😉

@bubba........ešteže tu nemáme tornáda, lebo určite by si ho chcela fotiť!!! 😉......si s malou doma??.....má aj teplotu?

leninka75
20. júl 2011

@denisenko ...no vitaj cestovateľka!!! 🙂 .....ste v rajci?.....sranda každá mudra povie inak o tom očkovaní 😕 ......na gynde už by dačo mohlo byť? 😵

bubba
20. júl 2011

aj vy máte túto stránku takú rozhádzanú?

utka
20. júl 2011

@bubba vitaj!
@denisenko tiež vitaj! Aká bola cesta?
@jacka tak super rozhovor mali...

leninka75
20. júl 2011

@bubba ...ja mám stránku OK...

utka
20. júl 2011

Ahojte. Konečne doma, práčka perie, upratané je...oddych!

bubba
20. júl 2011

@leninka75 nie malá nemá ani teplotu ani sopel ani unava niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiič iba hnusny kašel ako starý dedko čo fajčí 40 rokov 30 marsiek denne 😖

utka
20. júl 2011

@bubba to má aj Viki...Už kašle asi dva mesiace...

bubba
20. júl 2011

@utka no a ako to riešite? čo hovorí dr? mna dneska ešte osvietilo,že donedávna kvitli aj lipy a to je brutálny alergén - máme toho v blízkosti domu plnoooooooooooo,,,

včera vnoci čo som chcela fotit tú superbúrku a tú šupu som schytala skoro ,tak 20 metrov od nášho domu buchlo do pouličného rozhlasu - normálne ostal čierny stĺp zhorený a diera v rozhlase 😅 😖 no sila...

utka
20. júl 2011

@bubba nijako. Stále mu dávam Stodal, ale nič...Ale on nekašle sstále, len ráno a keď sa zadýcha. V noci tiež nezakašle...Jemu asi aj zatekajú hlieny, ale soplíky mu nejdu von. Neviem...Dúfam, že mu prázdniny na dedine a v malom meste prospejú.

utka
20. júl 2011

...a hlavne dovolenka pri mori 😉

jacka
20. júl 2011

@utka a už ste niečo vybrali kam na dovolenku?..... 🙂 ....vypraté

@denisenko ....a že som zvedavá....aj ti mešká?......či sa máme začať potichučky tešiť 😵

jacka
20. júl 2011

@denisenko
@leninka75
@utka .............................sánku dolu z rohovoru....keby tak chodil do školky tak sa nečudujem.......ale teraz?...som ho dával večer spať a mi vraví......maminka....a kedy bude to dievčatko ja chcem dve........ 😀 😀 😀 ..no zlatý je ..doprial by mi..ale stačilo

jacka
20. júl 2011

@bubba a vy kedy budete mať chlapčeka???...... 🙂 😵 ..alebo..dievčatko.... 😵 🙂

si nejak velmi proti tomu očkovaniu......a vlastne mám pocit akoby boli všetci podplatení ....a aby sa nabalili....ved sa kukni aj krajšie na svet 😎 .........................si myslím že teraz viac kontrolujú čo pichnu.......čo vyrobia......zlé správy sa rýchlo šíria..... 😉 ..................................................ja dám povinné očkovanie.....iné ani náhodou......už ked som počula o zaočkovaní proti kiahnam tak som mala dosť......a nedám naočkovať ani proti chrípke.....to všetko je proti prírode nech sa malý organizmus bráni...ta ne 🙂

utka
20. júl 2011

Dobrú noc!

jacka
20. júl 2011

@denisenko vitaj na Slovensku...aká bola cesta?.....čo Nisko.................spinkal v aute?..........teraz tu už ostáva? či ešte pojde s vami naspäť?......ked budeš mať net tak rýchlo na koníka...horíme nedočkavostou 😵 😵

jacka
20. júl 2011

ozaj....MAťko má riadnu hnačku s toho očkovania......

dobru nocku........

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre