Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

bubba
16. aug 2011

baby poradte kde zarobiť tisícku? potrebujem nový objektív 😅 😅 😅

utka
16. aug 2011

@bubba to je dobreeeee... 😀

jacka
16. aug 2011

@utka super že si mohla otehotnie hned...aj ja som o tom počula.....

@denisenko aj mamina mi to vravela.......muž ma sprdol že všetko ťahám do extremu..... 😠 ..... ☹ ................len sa pekne napapuškaj ked ti chutí.......a čo s prácou ako si to vyriešila...ja som brala na pálenie sodu bikarbonu..ale nie často...........aj predávaju nejaké lieky......tak neviem.... 😔 .............zlatého máš manžela 😵 😵 ...čo Nisko...ako sa má???

dufam že Peťko bude mať dobru noc..už som bola trikrát za ním ☹

dobru

jacka
16. aug 2011

@bubba 😀 😀 .....to čo?..na noc takéto fory 😕

bubba
16. aug 2011

http://www.tpd.sk/katalog/detail/?detail=18300?...

som si vybrala tento ,tých 119 hádam manžel doplatí 😀 😀 😀 😀

jacka
17. aug 2011

ahojte.....

utka
17. aug 2011

Ahojteee...

leninka75
17. aug 2011

ahojte!!......

@jacka ...ešte má peťko teplotu?......

@denisenko......jej papkáčik náš 😵 😵 😵 ......hovorí sa, že keď páli záha narodí sa vlasaté dieťa 🙂.....neskúšala si chrímať mandle?....

leninka75
17. aug 2011

babule ešte k tomu roztrubovaniu na FB.....neviem či komentár typu "neboj to sa spraví 🙂 ".......je vhodný ako psychická podpora... 😠 .....a ešte ten smile na konci 😖 😖

utka
17. aug 2011

@leninka75 hmmmm... ☹

jacka
17. aug 2011

@leninka75 čudné komentáre ☹ ..........a psychicku podporu by mala mať pri najbližších..či sa mýlim 😕

@leninka75 nie teplotu už ráno nemal ...to asi preto že sa mu v tom dr. šprtala........................mna tiež pálila záha..pri oboch a vlásky som musela hladať 🙂 .................to je niečo ako čo som čítala tu na fore.....že kedy sa robí chlapček a kedy dievčatko...že..chlapčeka robiť s ponožkami na nohách a dievča bez 😀 😀 😀 ako som as dobre pobavila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

@utka ako v práci?...vela roboty?..čo Viky ako sa maju?.......je to ine ked je s ockom,že?

utka
17. aug 2011

@jacka tu sa dozvieš všeličo...ale aspoň je zábava.
V práci je celkom fajne. Je toho málo, takže veget.
Viki sa má dobre. Akurát mi volali. Spal do 9:30. Som zvedavá, či aj doma bude cez víkendy tak dlho spinkať 😕

utka
17. aug 2011

Jáááj, vonku je nádherne...a ja trčím v robote ☹. Dúfam, že bude pekne aj poobede. Zobrala som si do roboty veci, chcem sa ísť opalovať...

leninka75
17. aug 2011

@jacka ...veru sa nemýlišm, aj ja tak myslím ..........ty už chlapcom nedávaš bazén?.........jaj tie babské povedačky a predpovede 😅 😅 😅 ........takže si mala ponožky aj muž keď ste robili chlapcov? 😉 .....

@utka...teda, ale ti je fajne, že opaľovať po robote 😎....a kam sa chystáš, ....

leninka75
17. aug 2011

mne začala lilka tento týždeň spávať do 8:30.....celý čas vstávala o siedmej max o 7:30......o chvíľu sa pôjde do škôlky, som zvedavá ako si zasa zvykne na skoršie vstávanie.........

utka
17. aug 2011

@leninka75 však to vstávanie...chúďatká detičky...
Chcem sa ísť opalovať na Draždiak. Také jazierko, ale kúpať sa asi nebudem...uvidím. Lebo kým sa tam ja dostanem, bude aj 16:15...

leninka75
17. aug 2011

@utka ......a kedy vlastne končíš v práci?

leninka75
17. aug 2011

@bubba ......už si prišla na to ako zarobiť tisícku? 😉 ......potom povedz aj ja chcem 😵

leninka75
17. aug 2011

včera som malej slečinke našla tretí zúbok!!!!................pravá horná jednotka je vonku 🙂 🙂 🙂

jacka
17. aug 2011

@leninka75 ale asi dvojo ponožiek....lebo su za dvoch 😀 😀 😀 😉

to vám kedy chodia spávať?...mne zaspia do tej 20h najneskor do 20.30...zato ráno su ránovstaji...čo už 😒

@utka s kým ideš?

jacka
17. aug 2011

@leninka75 bazen asi nebude......dr....zakázala kvoli ručke aby sa mu tam niečo nedostalo...škoda že akurát teraz je teplo ☹

leninka75
17. aug 2011

@jacka ..... jaaaaaj to som nedomyslela s tým bazénom 😒 ......no škoda.....ale ešte hlásia teplo aj budúci týždeň, tak sa ešte vykúpu........lilka chodí spať medzi 20:00 a 21:00..........

leninka75
17. aug 2011

ideme von......

jacka
17. aug 2011

@leninka75 len chodte ked je tak krásne....a kolka krát za den ti spáva malá?..................................fíha.....to ti Lilka pekne pospinká.... 😵 aj ja chcem 😉 🙂

však len v stredu máme ísť na ko.......dovtedy musí byť obviazaná☹

denisenko
17. aug 2011

ahojte.... 😉 bola som ráno na odber krvi a iných telných tekutín..... 😀 prišla som o pol jedenástej a musela som si lahnúť....muž prišiel na obed domov, hovorí, len spi, aj ja si idem na polhodinku zdriemnúť.....aspon sme si oddýchli.... 😉 výsledky budú o týžden, mám sa pre ne zastaviť, ked pojdem na sono, alebo do poradne....mám na to tri mesiace 😀 😀
@leninka75 veruže, včera som si kúpila štrvrťkilové vrecko mandlí, a v robote chrúmem....a vieš že sa to zlepšuje???tak o 70 % 😉
@jacka sodu bikarbonu......to ako zarobiť s vodou a vypiť???? 😕 neviem, či to do seba dostanem.... 😀 juj, super že Peťkovi je už dobre.....aj ked zas sa nemože kúpať... 😠 ja som dnes volala s Niskom, tak ten si užíva Podhájskej jedna radosť.....vraj chodí na tú trampolínu, čo má tie popruhy ...a vraví: maminka, ja skáčem až do oblohy 😉 už bol na to tri krát a stále nemá dosť.... 😀 ... že ponožky????jacka, ja neviem prečo, ale po nejakom veku v posteli mávam ponožky takmer vždy.....vadia mi vlastné nohy, to preto..... 😀 😀 😀 žeby aj Denisko bol tak??????

leninka75
17. aug 2011

@jacka .....Lolka zatiaľ spáva 2x..dúfam, že jej to vydrží čo najdlhšie.....

@denisenko ..ja som pila aj Bystrinku..taký šumák vo vrecku ako džús..........Nisko má parádne prázdniny 😵....kedy pôjdete po neho?....

utka
17. aug 2011

V práci končím...ako kedy. Keď prídem ráno skôr, tak aj skôr odchádzam...
Bola som sama. nemám veľmi s kým. Ale teraz idem s akmoškou na jeden strikáč von. Tak zatiaľ papa

utka
17. aug 2011

Tak dobrú noc. Zajtra je už štvrtooook!!!Hurááá...

leninka75
18. aug 2011

ránečko!!!...........paráda zsa bude horúco 😵 😵 😵 ......

@utka...tebe sa vlečie tento týždeň, že?......ani sa nedivím...po dovolenke........

leninka75
18. aug 2011

čo ja budem dnes robiť?......navarené, upratané, Lolka spí, Lilka kuká ranné rozprávky......žeby raňajky??? 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre