Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
31. aug 2011

My tu máme dnes zaoblačené... 😕

jacka
31. aug 2011

@utka my tu máme slnečno....pošlem 😎 😎

jacka
31. aug 2011

😅

utka
31. aug 2011

@jacka dnes ani nemusíš, len zajtra nech je...

jacka
31. aug 2011

@utka o.k zariadim.....

tu je dosť chladno....vetrisko fuka 😝

zas nikto???.....deni kde si???

utka
31. aug 2011

@jacka díky...
Ja som tuuuuu...

jacka
31. aug 2011

@utka 🙂

utka
31. aug 2011

@jacka to je nuda...ale ty sa asi nenudíš 😉

jacka
31. aug 2011

@utka nie veru....večerný cirkus mám za sebou........a len som rpišla k pc....tak ma už muž vyhadzuje že som tu vraj celý den....ha ha 😠 😠
nie je ti smutno?

utka
31. aug 2011

@jacka tak nech sa s tebou vymení na jeden deň a uvidí ako dlho i pri PC...
Nooo, je mi smutno...nemám sa s kým rozprávať. To ako za trest... ☹

denisenko
1. sep 2011

dobré ránko.... 😉
juj, žienky, včera som tu nebola....najskor práca, skoro som odpadla, asi som mala prinízky tlak alebo cukor....fuj, nebolo mi všetko jedno......a potom som dostala takú migrénu, že som sa bála aj zapnúť počítač, nech mi hlava nestrelí...... 😝 😝 😝 ale už dnes je všetko ako má byť....asi znovu budem musieť piť kávičku, hlavne ked je tak trošku pod mrakom..... 😉

denisenko
1. sep 2011

@aninka29 jej, vitaj...si to ticho trošku užite..... 😉 15 kíl???? Nisko má tuším 20 a je chudý jako palica..... 😕
@leninka75 veru, ja viem, že príroda si to zariadi, ako treba..... 😉 rohový stolík nastavitelný som nikde nevidela...aj ja som uvažovala nad rohovým, ale nakoniec myslím že postačí aj menší.....verím tomu, že úlohy sa mu písať chcieť aj tak nebudú..... 😀 😀 😀
@jacka neboj, neujdem...a kam???? s vami mi je dobre...... 😉 😉 😉 😉 tiež sa pozastavujem nad niektorými názormi, ale nemožeme byť všetci ludia rovnakí, to by bola nuda...... 😀 😀 😀 najnovšie som sa dozvedela, že netreba jesť tehu vitamíny, potom sa rodia moc velké deti...no neviem, Nisko s tými 312Ogramami.....obor 😀 😀 😀 😀

denisenko
1. sep 2011

hm...teraz tak uvažujem, u nás je sviatok, že? asi ešte všetci pekne spinkajú...... 😉 mne už je tak smutno bez Niska, že od rána mam zapnutý rozprávkový kanál a pozerám vláčika Tomáša..... 😀 😀 😀 ale dneska alebo zajtra sa konečne dozviem, kedy moj miláčik už príde....... 😉 😉 😉

a ja tu od obeda zas nebudem...idem na sono....aj som zvedavá, aj mám trošku strach...... 😔 ale určite to bude ok.... 😉 budem myslieť pozitívne...... 😀

bubba
1. sep 2011

caute babeny...

mne včera suseda hovorila,že predškoláci si majú doniesť všetky pomocky. je to tak aj u vás?neviem na nete nájsť nikde zoznam,čo treba.ževraj pastelky,nžnice,far.papier a pod somariny no nepamatam si všetko...to som ani netušila.ináč máme určite všetko doma,len fakt neviem čo všetko treba.raďte please 🙂

denisenko
1. sep 2011

@bubba fúha...to akože im v školke nedajú?????? tak ja potom fakt nechápem, za čo sa tam platí?????

bubba
1. sep 2011

no ževraj za predškoláka sa neplatí ,ževraj mesačné posiela štát ale pomocky si treba doniesť 😀 😀 😀 😀 neviem ako u vás ale vraj u nás to tak je 😀 😀

denisenko
1. sep 2011

@bubba no ja neviem, ako je to u nás....ale zistím, lebo Denisko pojde asi na týžden do slovenskej školky...... 😵

denisenko
1. sep 2011

..... a tak si tu zas možem viesť monolog...... 😀 😀 idem sa naobedovať, to sú výhody, ked mám volno.... 😉 😉 😉

jacka
1. sep 2011

ahojte.........

to čo je za blbosť????????????????..........a ked bude predškolák aj na buduci rok tak čo?????:....tomuto velmi neverím aj ked............v našom štáte je možné všetko...................a my sme už normálne zaplatili a nikto nič nevracia😀

@denisenko veru mysli pozitívne.........maličké je určite v tom najlepšom brušku 😵 😵 .......má krásne bývanie 🙂 ...............potom sa ozvi ...........

denisenko
1. sep 2011

@jacka a vy ste si tiež mali doniesť materiál do školky?????? 😕

jacka
1. sep 2011

@utka pekne si to napísala........úplny súhlas s tebou...................................
čo ideš dnes robiť......teba aspon tu to na opalovanie velmi nie je.....dosť je zimno................a za chvilu ti bude veselo........ideš v piatok tam a v nedelu už všetci naspäť?..................................ja som normálne rozmýšlala že aj mne bude smutno ked pojde Maťko do školky....aj ked mi píli nervičky ☹ ....asi mám nejakú depku či čo 😔

jacka
1. sep 2011

@denisenko čosi......ja som o takejto kačici ešte nepočula

denisenko
1. sep 2011

@jacka ved to...mne svokra vravela len o pyžamku, papučkách a kázala som sa jej spýtať aj na to postelné prádlo...ale to asi nie..... 🙂 a zatial tam aj tak nebude dlhšie ako týžden, tak mi to asi može byť fuk...... 😀 budúci víkend je tu...... 😉 😉 😉 😉

jacka
1. sep 2011

@denisenko ......u nás netreba ani postelné prádlo.......ale niekde je treba.....a máš pravdu ..može ti to byť 😀 😀 😀 😀 😀 ......................a nezabudni na náhradné tričko.... 😉 .............tešíš sa ,však 🙂 🙂

denisenko
1. sep 2011

@jacka ...si píš, že sa teším....... 😉 😉 😉 😉 jáj, myslíš náhradné oblečko????? by som zabudla.....díky 😉 ozaj a musíte mať aj gumáčiky v skrinke, či to je na každom rodičovi? tu musia mať celý rok nachystané, pre prípad..... 😎

jacka
1. sep 2011

@denisenko nemusia....ale mali sme.....a ..nevyužili to.......učky nedaju...deti to nenapadne.....však nech prídu ako svinky domov 😝
a potom už bude chodiť tam do školky?......že som zvedavá.......prečo ho idete dať na týžden do školky?

ozaj niečo som chcela......tvoja sestra pečie aj bezlepkové torty?.....či ju ešte možem otravovať...Peťko bude mať narodky tak niečo by som zbuchala..ale potrebujem mať niečo čo je jedlé...a sestra je šikulka 😵

denisenko
1. sep 2011

@jacka hej pečie aj torty.... 😀 ale neviem, teraz sa s nou asi nespojíš, má PC v oprave...zistím ti dokedy, ak chceš 😉 ....prasiatka....to je ten správny výraz..... 😀 😀 😀 ...Denisko ostane ešte týžden na SK, tak preto pojde do školky....a potom až v novembri....aspon si myslím.....nech si svokra trochu od neho oddýchne... 😀 😀

jacka
1. sep 2011

@denisenko tak mi to prosím zisti.....dakujem 🙂
si zlatá že myslíš aj na svokru 😀 😀

jacka
1. sep 2011

@denisenko a tvoj muž tam ostane?.........myslím ked pojde pre NIska?.....volačo si spomínala sa mi zdá?nie

denisenko
1. sep 2011

@jacka ....spýtam sa maminy, alebo rovno brata, ktorý jej to dáva do poriadku, ked na nich natrafím, asi zajtra 😉

no....svokra....to vieš, ešte ju budem potrebovať 😀 😀 😀 😀 😀 ....na niečo je to fajn, ked potrebujem, Denisko sa aj sám odnesie o poschodie nižšie a ja možem ísť vybavovať veci alebo doktorov, alebo si len oddýchnuť.... 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre