Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
20. okt 2011

to my sme už po večeri....šup do vani.......a potom do hajan .......už aby spinkali....Maťko je dnes nejaký ako z divý 😠 😠 😝

ešte sme museli vyrezávať jablčka.......tiež otravujú 😀 😀

jacka
20. okt 2011

@utka a už ti je lepšie?...ako na logo?

utka
20. okt 2011

@jacka už áno, len sa neviem zbaviť kašla...Na logo dobre, už sme začali také náznaky r-ka sa učiť...čiže t a d...

bubba
20. okt 2011

@utka zaberá? my ešte len naťahujeme jazyk 😀

jacka
20. okt 2011

@utka aj niečo berieš?........................aj u nás je sem tam počuť r....najviac ked je za ním i.......

@bubba ty žiješ???

aninka29
21. okt 2011

dobré ránko 🙂 ........ahaaaa bubba 🙂
@utka ja sa kašla neviem zbaviť už od leta 😒 .....už bolo lepšie...ale posledný týždeň....sa nejak znovu začína ten kašel stupňovať 😝 ..to bude tou mojou samoliečbou....však načo pôjdem k dr.

utka
21. okt 2011

@bubba no r-ko sme len včera začali, tak ešte nič z toho...ale ostatné už vie pekne, len ho musím upozorňovať, lebo to zabúda používať ☹.
@jacka dávam si stodal. Už je to lepšie, ale predsa to ešte nie je úplne OK.
@aninka29 však aj ja tak robím. Manžel ma už týždeň posiela k lekáre...no a mám kedy???

aninka29
21. okt 2011

@utka aj mňa muž posiela....už je na mňa kvôli tomu nahnevaný..že to podceňujem.....ale fakt nemám kedy...teda,aj by som šla....ale to by som musela ísť zo Sabkou...čo neprichádza do úvahy,sedieť tam s ňou medzi tými chorými pol dňa 😝
už sme domka zo škôlky.......idem si trošku upratať a pôjdeme ku kmotruške na kávičku.......dnes je väčšia kosa ako včera 😝
Simi dnes bude v škôlke len doobeda....potrebujem si potom niekam odskočiť...a nestíhala by som pre ňu prísť.....a jesenné prázdniny sú u nás od piatku...aj u vás?

jacka
21. okt 2011

ahojte......

no pekne..vy dve choroby........ ☹ ...tak sa rýchlo vyliečte.....aby ste boli už fit

Maťko je dnes posledný den......nabuduci týžden ho nechávam doma........a prázdniny v tejto školke nie sú....to je aspon výhoda 😉

@aninka29 vychutnaj si kávičku 🙂

utka
21. okt 2011

@jacka prečo nechávaš Maťka doma?
U nás učiteľky zisťovali, kto príde a kto nie cez prázdniny. Ja som Vikiho nahlásila, že príde, ale už sme ho aj odhlásili. V piatok 28.10. ide s ním manžel na kontrolu s rúčkou a 31.10. máme obidvaja dovolenku, budeme mať dlhý víkend. Ideme k našim, budú hody a ešte aj dušičky.

jacka
21. okt 2011

@utka lebo nechcem aby mi ochorel ked pojde 31. na tu biopsiu........... 😉
supe vymyslené 🙂 .........sa tešíš že pojdeš k vašim 🙂 ,,,,,,,,,,,,,,,Viki ako s ručkou ..svrbí?

utka
21. okt 2011

@jacka jáááj, som zabudla...no chúďatko malé...to ho aj uspia? Ale Maťko nemá problémy s kakaním ani nič, no nie? Tak treba len dúfať, že všetko je v najlepšom poriadku!!!Držím silno päste!!!
Viki s rúčkou dobre. Zatiaľ nesvrbí. Na kontrole nám povedali, že dobre, ale trošku ma znepokojuje, že na správe je napísané, že mierna dislokácia. Tak dúfam, že to nebude mať nejako posunuté a dobre sa to zrastie...
Dnes toho nemáme v práci až tak veľa. Konečne piatok!!!
Jasné, že sa teším k našim. Ale asi pôjdeme aj do ZV zapáliť sviečky. A hlavne sa teším, že budem mať 4 dni voľna.

aninka29
21. okt 2011

už sme doma 🙂 ....varím,aj do práčky som hodila....Sabušik si kreslí.....neskutočné vetrisko fúka 😝

leninka75
21. okt 2011

ahojte!!!..........u nás tiež zisťovali učky záujem o škôlku cez prázdniny....ale moje dieťa samoška, že nechce ísť
😝 😝 😝 .....do kelu 😀 😀 😀 ........

@aninka29 ...........ja som už dávnejšie tipovala pre deni dievčatko 😉 .............

@denisenko...veru len netlač babuliatko........držím palce, aby sa to voľno nezrušilo!!...naši majú tiež v škôlke teplo, ale zasa keď idú von, tak veru znesie pančuchy......

@utka ..tak rýchlo vyliečiť a šup, šup na cvičko 🙂 ..........jeej si užijete trošku viac voľna 😵 😵

@jacka ..vyrezávané jabĺčka a to čoooooo??..do škôlky?........už aby to vyšetrenie bolo za vami a výsledky OK, že moja?..

aninka29
21. okt 2011

@leninka75 tak aj ty tipuješ dievčatko? 🙂 .....utka drž so mnou a tipuj deni chalana 😀 ...bude 2:2 😉
už stes detičkami vyrezávali tekvice?...my sa chystáme až bude tatko doma....chcela som minule kúpiť v obchode Simke tú velkú tekvičisko...ale to by som sa neodniesla..takže čakáme na tatika

leninka75
21. okt 2011

Lilku so spolužiakmi už začína učka posielať na vyučovanie k prvákom.....včera bola Lilka a ešte 3 deti, boli na slovenčine a že sa s prvákmi učili písmenká 🙂 ............normálne že sedeli v laviciach, mali svoje perá, papiere s úlohami a pracovali 🙂 ...Lilka bola z toho maxi nadšená...

leninka75
21. okt 2011

@aninka29 .............hej , nám už na balkóne jeden svetlonos po večeroch svieti 🙂 🙂 ...........v škôlke majú pekné veci z tekvíc, napr. som tam videla formulu 🙂

aninka29
21. okt 2011

@leninka75 to je super,že ich tam takto posielajú.....u nás také niečo nehrozí 😝 ...my máme tiež vonku vycapené tie okrasné tekvičky....ale zatiaľ nám svietia po večeroch len tie keramické 😉 .....už sa teším na tú velikánsku ...zase si vyrežeme nejakú zubaňu 😀 😀

aninka29
21. okt 2011

inak,škoda,že u nás sa neoslavuje halloween ....mne by sa to moc páčilo,a deťom duplovane..chodiť tak "strašiť" susedov 🙂

utka
21. okt 2011

@aninka29 😉

leninka75
21. okt 2011

@aninka29 ......veru aj ja by som to brala 😀 😀 😀 😀 ...........zrovna dnes mi hovoril Lilkin spolužiak Paťo, že majú pizzeriu a budú tam robiť hallowenskú párty a najkrašia maska vyhrá detské šampáňo 😵 ...tak som do neho hučala, nech pozve všetkých spolužiakov 😀 😀 😀

aninka29
21. okt 2011

@utka rozumiem tomu tak,že si so mnou za chalana 🙂 🙂 😉
@leninka75 nooo..veru nech to spraví...deti by mali zážitok na dlho,dlho 🙂

utka
21. okt 2011

@aninka29 to bolo aj za ten Halloween-strašiť susedov, ale môže byť aj to, že Deni bude mať chlapca...

leninka75
21. okt 2011

robím teraz taký light obed.........babka mi dala hlávkový šalát a robím ku nemu kurací gyros.....hádam mi to muž neofrfle, veď mäso tam bude a zelenika je ako bonus 😀 😀 😀

jacka
21. okt 2011

@leninka75 veru vyrezávané jablčko.....som nevedela čo s tým...tak sme vyrezaôi oči ústa....napichali maličké jablčka ako ruky a nohy......a čiapku....no a.... 😝
@aninka29 tu tiež niečo také nehrozí žeby mali do školy......škoda.............čo varíš???

utka
21. okt 2011

Mne akurát včera Viki hovoril, že sa dnes majú ísť pozrieť do školy...tak som zvedavá...

leninka75
21. okt 2011

@jacka .....že aké umelecké črevo!! 😀 😀 😀 😀

aninka29
21. okt 2011

@jacka my si na Vianoce napichávame do jablčok klinčeky 😵 urobíme si tváričky...ale aj ježkov....a náááádherne to vonia...juuuj,už sa teším na tú vianočnú voňavú atmošku...na pečenie medovníkov a výzdobu...a proste všetko 😵
@utka aha 😀 ..však nevadí.....ale súhlasíš 😀
@jacka varila som iba zeleninovú polievku...Sabka už spráskala dva taniere..šrotovník malý...a mám od včera zapekané cestoviny s brokolicou a syrom...ja veľmi zapekané nemusím...ale Sabke chutia.....

leninka75
21. okt 2011

naši predškoláci budú chodiť na vyučovanie celý školský rok......u nás je to jednoduché lebo škôlku máme v budove školy 🙂

leninka75
21. okt 2011

my máme dnes ten deň otvorených dverí......hneď ráno sme aj s Lolkou zostali v škôlke a pomáhali sme učke a deťom robiť jablkový koláč......chalani mi zatiaľ vozili Lolku v tatre 😀 😀 😀.........celkom to bola sranda s tými deťmi 🙂......ale nezávidím učiteľkám ...toľko kriku tam bolo, brrrrrr..........poobede sú ďalšie akcie - šarkaniáda, zumba maratón, robenie mandaly z jabĺk, výroba jesenných dekorácií......len neviem či ešte niečo stihneme, lebo Lolka zasa pôjde spať ..uvidím..

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre