Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
28. máj 2009

jacka, spokojné 😀

utka
28. máj 2009

bubba, do Vodíc

siwike25
autor
28. máj 2009

Awojte už sme domeeeeeeeeeeenko,kupila som simonkovy trička4 za 2,45e hehehehehehheeh,v tom obchode kde je všetko za -70% 😀 😀 😀 furt tam niečo najdem 😀 ,a a za tu cenu super a velmy su peknučke 😀 😀

aninka29
28. máj 2009

utka no super 😉 neboj,nič sa dovtedy nestane 🙂 .............už aby to bolo,však? 😉

siwi,no jasnéééééééééééé 🙂 .............ďalšiu skriňu kedy kupuješ? 🙂

dobrú nocku mamky 😵

jacka
28. máj 2009

utka..dnes máš dobru náladičku 🙂 😵

siwi..a kde to všetko skladuješ???? 😕 😀 ... 😉

dobru noc...idem aj ja...hádam ešte trochu postraším muža... 😀 😀 😀 😀 (nie naozaj...ved ho nejdem týrat 😀 )

ahojte... 😔

utka
28. máj 2009

Ahojte tehulky. Dobrú nôcku 😉.

utka
28. máj 2009

No asi sem už dnes nik nenakukne ☹

bubba
28. máj 2009

siwike uz ma nestvi s tymi tvojimi nakupni 😀 😀 😀 sak ten tvoj faganisko ma toho urcite viac ako moja 😀 😀 moja ma asi 2 sukne na leto,4 kratasy,2 saty a asi 20 triciek 😀 😀 toto vse.este nejaka ta prikryvka hlavy,par ponoziek.... 😀 😀 😀
utka co?kde ?sak ja este len prisla 😀 😀 😀 al vidim ze ty si este neskoncila kedze si nenapisala ze si posledna 😀 😀 😀

utka
28. máj 2009

bubbka, tak to napíš ty... 😀

bubba
28. máj 2009

nenapisem lebo mi svietis na faceboku cela vesela :o)))chichi 😀 😀

utka
28. máj 2009

Ale ked to napises, tak uz sa odhlasim...slubujem. nepokazim ti radost 😉

utka
28. máj 2009

Dobrú nôcku...
Predposlednááááá 😀 😀 😀

aninka29
29. máj 2009

prekvapenie 😀
prváááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá 😉

aninka29
29. máj 2009

žienky,celú noc som nespala 😢 stráááááááááááášne ma bolí zub 😠...... .neviem sa dočkať kedy bude osem,nech utekám ku zubárke,nech mi ho sviniara vytrhne 😝

Simonka ešte sladko buvinká 😵 a tatíka som poslala do obchodu na pečivo 😉 .......aj na neho sa niečo lepí 😖 ..........sme rodinka chorých 😝

jacka
29. máj 2009

ani........ 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

jacka
29. máj 2009

dobre ránko.... 😎 🙂

aninka tak sa rýchlo vyliečete..všetci.... 😉 ...nejka sa to na vás lepí ☹

som myslela že sem dnes ráno nikto..leninka ide k dr....no to keby som vedela 😀 😀

aninka29
29. máj 2009

ahoj jacka 🙂

keby si vedela,tak si tu už od šiestej 😉

aninka29
29. máj 2009

jáj,veru lepí ☹ ..........dúfam, že zajtra budeme fit 😉

pijem kávičku 😉 a o chvílku idem 😒 .......najradšej by som si dala vytrhať všetky zuby 😠 .............strašne sa mi kazia 😝 ...........to isté som mala aj pri Simke 😖

poobede by sme chceli skočiť do Maďarska..........uvidíme podľa počasia.........zatial sa pekne vyjasnieva 😎 ,ale vonku je kosa 😒
u vás je ako jacka?

jacka
29. máj 2009

neboj..budete fit....aj zabudnete že ste chorí 😉

sa držkaj......u zubára...dufam že ti ho nevytrhne..ale to tak vyzerá??? 😕 😅

u nás je slniečko a celkom tepolo...až 11st..včera bolo len 6st.....takže celkom fajn... 😎 🙂

aninka29
29. máj 2009

jacka len nech mi ho pekne vytrhne 😉 ...........naposledy čo som bola,mi ho chcela vytrhnúť,že sa už nedá s ním nič robiť,ale ja hrdinka som povedala, že načo,však ma nebolí 😒 .....a teraz sviniar začal 😝
pri Simonke som prišla o tri zuby 😉 ešte pár dní pred porodom mi trhala 😉

jacka
29. máj 2009

však ako myslíš..ked bude tak najlepšie..ja naštasite ..klop.klop....som nemala ani pri MAtkovi 😉

ja by som sa zbláznila keby mi trahli zuby z velkým bruchom.....

tak držim palce....aby si prežila 🙂

aninka29
29. máj 2009

jacka ja nemám strach 😉 .......však tam furt chodím ako na klavír 😝
no keď sa ten zub nedá zachrániť,tak nech ide von 😒 .......ak ma to nebude moc bolieť bez injekcie,tak nech ho vytrhne tak,ale ak áno,tak nemám strach z toho, že mi dá injekciu..............nemá to žiadný vplyv na bábo,som sa pýtala svojej gyndošky 🙂

jacka
29. máj 2009

si dobrááá...ja injekcie neznášam.....mna by museli dat do narkozy 😀 😀 ...a celkovo zubárov neznášam....som rada že tam chodím raz do roka na kontrolu a stačí 😉

jacka
29. máj 2009

no ostala som tu sama..tak ideme sa pomaly poobliekat a šup von pokial je ako tak... 🙂

utka
29. máj 2009

Ahojteee!!!
No bubba, ty si ale zlatá, že si ma nechala tu poslednú. A to som napísala, že predposledná 😉.
aninka, držíme pršteky u zubníka 😉.
jacka, dobre sa poobliekajte 😉.

bubba
29. máj 2009

utka veru ma ale trhalo ze napisem posledna 😀 😀 😀 nakoniec som adsej uz isla spat 😀 😀 😀

aninka29
29. máj 2009

už som domka 🙂 ale ideme do toho Maďarska,takže odchádzam 😉 ...........a možno si už kúpim aj kočár 😉

zub mi nakoniec nevytrhla,len prečistila 😉 a ak náhodou niečo tak mám volať 🙂 ..............no dúfam, že sa umúdri a nebude bolieť.

tak sa zatial majte........potom sa ozvem.pa pa mamky

jacka
29. máj 2009

utak...teda vonku je kosa poraidna...sme sa muselo vrátit skor...je tam ako na jesen 😝

aninka..tak si ešte dobre obišla....a prijemne nákupy... 🙂

bubba
29. máj 2009

akurat ked sme sa chystali von tak zacalo liat ako ....... 🙄 tak som malej dala pod stol deku,vsetky hracky,vankuse a hra sa v "dmoceku"s babikami 😅 dufam ze jej to vydrzi aspon pol hodinu 😀 😀
ani ja som pocula ze ludia hufne chodia do madarska kupovat vsetko...od jedla az po elektroniku.moja znama si tam kupila LCD tu istu co u nas stoji 25 tis.u nich za 12 😅 😅

jacka
29. máj 2009

brrrrrr....to je vonku super 😝

aj my chodíme do madarska...a je to tam isto lacnejšie ..teda aspon zatial ...ako u nás 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre