Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
6. feb 2012

@leninka75 len nech to preboha nie je zas predzvesť črevnej chrípky...minulý rok o takomto čase som umierala...a potom ešte dva krát počas roka, len už s miernejšími priznakmi.....aj tak....sakra..... 😝 idem pohladať homeo.... ☹

jacka
6. feb 2012

@leninka75 no nie....snívam o tom že sa raz vyspím 😀 😀 😉 .....veru ale my pojdeme asi rovno tam 😔
nie nedávam..neviem čo by som mu dala.....................som mužovi opatrne naznačila nech skočí pre pamycon....ale nepochopil....... 😝

jacka
6. feb 2012

@denisenko nezávidím ti.......sa prelieč.......

leninka75
6. feb 2012

@denisenko ...nejaké probiotiká by ti nepomohli??...

@jacka...chlapovi a naznačiť???? 😅......čo si??!!...to musíš presne povedať čo chceš 😀 😀 😀.......veru aspoň občas sa dobre vyspať 😵..mne sa teraz v sobotu podarilo do 6:45 😵 😵 😵..že úplne iný človek 🙂.........

denisenko
6. feb 2012

@jacka pamycon bez predpisu???? 😕

leninka75
6. feb 2012

@jacka ..no myslela som či maťkovi nešprtneš do nosíka sem tam aspoň morskú vodu....

leninka75
6. feb 2012

@denisenko ...veru bez predpisu..jackin muž má na to špéci úsmev...usmeje sa hodí očkom a lekárničky sú hotové a dajú pamycon len tak 😀 😀 😀

letty86
6. feb 2012

ahojte 😉
@denisenko uff, črevnú chrípku ani náhodou, drž sa 😔 ja som ju mala začiatkom roka, ale v takej forme, že už radšej nieeeeee ☹ ☹ ☹ ☹ to bolo niečo strašné, hlavne ten jeden den, by som neverila, že to môže byť také 😖 😠
@leninka75 my sme dali urobiť stolík na mieru, ked sme dávali robiť roldor skrinu, tak aspon o starost menej..len teraz neviem, čo so stoličkou, máme takú veľkú, aby aj tatina uniesla...tak neviem, či kupovať aj malú....problém je ten, že v tej izbe až tak veľa miesta nie je 😖
@jacka tak nech sa petulko drží,nech je to nechcené osvieženie bez následkov 😉

denisenko
6. feb 2012

@jacka @leninka75 ...dala som si coculine...zaberie vždy..... 🙂 ..

letty86
6. feb 2012

@denisenko
@leninka75 ja si tiež myslím, že tie veci do školy budú stáť viac ako 100e...

denisenko
6. feb 2012

@letty86 ja som bola tak zložená minulý rok...doslova dva dni ani vstať z postele....odvtedy sa mi to dva krát vrátilo, ale už tak o 90% miernejšie..... 😔 ...my sme tiež Niskovi kupili normálni stoličku do 110 kíl...tuším...alebo 90???...ale vobec sa mi nezdá pre neho velká......a ked ju zasunieš k stolu, tak miesto určite nájdeš..... 😉
@leninka75 mne kázala detská naposledy dávať pravidelne Deniskovi tú morskú vodu.....vraj aj celý rok..... 😕
@jacka sa opýtaj toho tvojho mužíka, ako to robí......pošlem aj ja potom toho mojho.... 😀

jacka
6. feb 2012

@denisenko 🙂 🙂 .......super..... 🙂 .... veru bez predpisu.....len neviem čo slubil lekárničke... 😠 😀

@letty86 my sme tiež mali črevnú......ale som povedal že nikdy viac........to bolo niečo ...neskutočné a nekonečné....a mali sme ju všetky štyria
@letty86 .....brr

denisenko
6. feb 2012

@letty86 ja som zabudla na telesnú výchovu.... 😠

jacka
6. feb 2012

@leninka75 vidíš som mu mohla dať vincentku......hm...ma nenapadlo.....škoda že tu nie.je......hned by ju dostal

letty86
6. feb 2012

@denisenko tak tá velká sa nám tam zmestí, tiež máme do 110 kg....keby sme kúpili aj menšiu, tak asi je trosku problém...aj mne sa zdá celkom v pohode, len viem, že sú aj speci pre deti, či by to nebolo lepšie

jacka
6. feb 2012

idem...Peťulo už beha vonku....aby nezamrzol sám...idem sa k nemu pridať....

jacka
6. feb 2012

hlavne nepíšte vela....dakujem 🙂

letty86
6. feb 2012

@denisenko
@jacka veru brr 😠 ja som dovtedy netušila, aké to može byť strašné...aj viki a matko mali, ale ja som to najviac schytala, aj som bola rada, že matko tak najlepšie, vikuska sa tiež potrápila ☹

denisenko
6. feb 2012

@letty86 ja som tiež pozerala tie špeci stoličky pre deti.....ale nakoniec som to uznala ako zbytočné vyhodenie kopy penazí.....pretože je úplne jedno na akej stoličke Denisko sedí...aj tak tam skor visí...ako opica..... 😠 ...ja som to mala minulý rok prvý krát v živote...a tiež som povedala...nikdy viac..... 😒

leninka75
6. feb 2012

@letty86 ..no aj my sme najskôr rozmýšľali, že dáme urobiť na mieru, ale tento tam sadol ako šerbeľ na ritku 😀 ..tak sme ho kúpili.....a stoličku musíme kúpiť menšiu, lebo zasa až tak veľa miesta tam nie je ☹..určite bude len taká obyčka, lebo už vidím ako si liluša prvé roky robí úlohy u seb av izbe ........určite budeme frčať na kuchynskom stole...........pri PC my používame fit loptu.....ako detičky?..viki už išla do škôlky?....

@denisenko...tá coculina by ma veru nenapadla 😔 ...ja ju mám zafixovanú do auta aby lilka negrckala....morskú vodu mám aj ja stále doma a lilke šprcám hocikedy, hlavne teraz keď sa moc kúri.......

nespomínajme radšej tie brušné potvory 😝 😝

letty86
6. feb 2012

@denisenko tak si ma potešila...tá naša sa dá aj ponastavovať, tak snád to bude o.k. ako vravíš 😉

denisenko
6. feb 2012

@leninka75 no, aj mne tak dokina kázala..... 😉 a viem že tie homeo pomáhajú aj na brušné potvory, aj na ranné nevolnosti v tehu, aj pri cestovaní......nevolnosti všeho druhu...... 🙂 moja sestra tvrdila, že aj po opici..... 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
6. feb 2012

juj som tu mala menší požiar 😝 ......začal mi na platni na sporáku horieť vyprskaný olej 😖........a toho dymu čo sa narobilo 😝

denisenko
6. feb 2012

@letty86 aj my máme teraz nastavenú pre dorbčeka, potom to zvýšime...ved aj operadlo ..sklon sa dá nastaviť aj výška...tak myslím, že to stačí...ešte opierky pod lakte treba domontovať.....ale to až neskor..... 😉 baby, a tašku do školy akú?

denisenko
6. feb 2012

@leninka75 fúúúúúha.....aspon vyvetráte...... 😀 máte doma hasičák?????

letty86
6. feb 2012

@leninka75 tak to je fajn, že ste tak dobre kúpili, to poteší, ked tak fajnovo sedí 😵 😵 😵 my sme vtedy dávali robiť skrinu, poličky, tak sme sa rozhodli aj pre stol
vikinka išla do škôlky, matko má ešte soplíky a kašle a včera sa mu vyhodili červené flaky na líčkach, vobec neviem od čoho 😖 vyzerá to ako keby priesiel z chladného pocasia dnu...tak neviem...včera trosku z mandarinky stavičku vypil, ale to aj predtým a nič nebolo, tak neviem

denisenko
6. feb 2012

Denisko si minule v jednej predajni skúšal túto: http://www.topgal.sk/tasky-a-batohy/skolske-tas...

leninka75
6. feb 2012

@denisenko ...to je otázka za milión!!!!......tie batohy čo sú teraz akože školské tašky sa mi zdajú moc veľké na tých našich krpčekov....keď vidím ako to tie deti majú až niekde na pätách 😠 .....zatiaľ som moc nekukala, ale tuším budem musieť...a ty už vieš?

utka
6. feb 2012

No ešte som na OČR do stredy-buda akurát 10 dní a potom si vezmem ešte dovolenku 2 dni...

letty86
6. feb 2012

@denisenko
akurát som vám chcela písať o taskách 😀 😀 😀 😀 pýtala som sa kamošky, ktorá má prváka a dosť skúma čo a ako 😉 a hladala aj info na nete a velmi si chvália tasky od firmy TOPGAL, vraj sú dobre uspôsobené na chrbticu a aj materiálovo sú vraj kvalitné@leninka75

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre