Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
12. feb 2012

@denisenko žeby sme sa pozvali keby ste mali 😀 😉 ..ale asi len Vikiho..


@utka teda ja som videla len chlapca čo sedel v košíku...sa bol mi dosť povedomý......a potom prišla predavačka niečo sa mu prihovorila.....a tak som odišla s tým že kde som ho videla....a neskor som počula ...ako niekot kriččí že Viki...tak ma napadlo že to by mohol byť on.....a asi aj bol......

utka
12. feb 2012

@jacka tá predavačka je moja švagrinka...takže Vikiho si videla...a kde sme sa flákali my??? 😕

denisenko
12. feb 2012

@utka no kde??? 😕 😕 😕 😀 ste sa zabudli niekde v regáli????? 😀 😀 😀 😀

utka
12. feb 2012

@denisenko asi...ale nieee...muž bol pri ňom aj so švagrinou...ja som ešte asi niečo hľadala....klasika....

utka
12. feb 2012

@jacka no škoda, že sme sa nestretli... ☹

jacka
13. feb 2012

ahojte......


@utka ved sa hádam dakedy stretneme 😉

leninka75
13. feb 2012

ránečko!!!!.......dieťa v škôlke jupíííííííííííííííííííí 🙂 🙂 🙂 🙂

@jacka..s tvojimi chlapcami by bolo dobre na púšti, určite by narazili navodu 😀 😀 😀

@utka ..no super črevná viróza, tak ste zasa pekne doma ☹ ...šéfku aj porazí 😉

@denisenko....my máme karneval v piatok, ževraj valentínsky 😵..........mužíček už je za kopečkami ☹ ....to príde dosť neskoro, už asi bude simonko nasvete, že jo?....ako kto bude s tebou?....

leninka75
13. feb 2012

@jacka @utka..no a mohli ste ísť na pivo 😀 😀 😀

@jacka...dobrý postreh!!! 😵 😵 😵 😵

leninka75
13. feb 2012

@jacka ..korčule ste kúpili?

denisenko
13. feb 2012

dobré ránko... 😉

@leninka75 sa tešíš, že máš doma o jednu menej,čo???? 😀 aj Denisko je už v školke,dneska sme sa vybrali skor,už som stihla aj poupratovať, kocúra vyvenčiť, a hádam vyložím nohy..... 🙂 ....veru, sama ostanem...ak nikto nebude poruke, zavolám si sanitku a o DEniska sa postará starká.....to je už posledná varianta.... 🙂
@jacka dobrý tip s tou púšťou..... 😀 😀 😀
@utka ty si teraz PN???? 😕

denisenko
13. feb 2012

inak to zas bola noc....v poslednej dobe vobec nemožem spať.....najskor som myslela, že si už fakt dám nejaký ibalgin, na tie klby...potom som zaspala a zobudila sa ako vždy po druhej na to, že mám také blbé tlaky v podbrušku, takmer ako pred mrchou...ale nebolí to, len ma to tak tlačí a trochu pichá, ked sa snažím vystrieť.....už pár nocí pravidelne..... 😕 😕 😕 😕 😕 kto vie, čo to je? 😕 😕 😕 😕

jacka
13. feb 2012

@denisenko ešte nechod rodiť..máš čas 😉 ...............možno sú to poslíčkovia-.......neviem ja som ich nemala..........možno maličký kopcuje dole v podbrušku........nemáš pocit že to šteklí??
to s tou púšťou bol leninkin nápad........ 😀 😀

jacka
13. feb 2012

@leninka75 nie nekupili.....učka ma v piatok zrušila že to je pre deti čo už vedia korčulov ať....tak potom nehcápem načo to je................ako ste víkendovali....

leninka75
13. feb 2012

@denisenko ...juj veru sa vytešujem, ale zasa lolka je aj za tri deti 😝 ...neposedná, len chodí stále do skriniek a najlepšie vyťahovať šálky a podobné veci 😠 😠 😠 😠 ........už by si to asi mala aj rada za sebou, že?....ešte mesiac..vydrž!!!!!.........

leninka75
13. feb 2012

@jacka ..zasa sa predbiehaš? 😀 😀 😀 😀 ...to načo také haló v škôlke?....ty si sa v piatok na to pýtala, či to učka sama od seba?:.......víkend?....ja som upratovala...muž s lilkou boli na ľade na váhu, trošken kultúry v kauflande 😀...a inak nuda ako vždy 😝......a vy?...

leninka75
13. feb 2012

....liluša sa teší na zajtrajšieho valentína...celý týždeň niečo vyrábala, nikomu neukázala, tak som zvedavá...len sa stále vypytuje či s ana zajtra teším... 🙂

denisenko
13. feb 2012

@jacka tak potom prečo sa najprv nespýtali a až potom nenahánali rodičov, že treba korčule???? 😕 😕 😕 to je systém..... 😕 😕 😕 😕 😕 ...nie nešteklí ma to, len tlačí, drobček je vtedy takmer vždy tichučko....hádam je len moc nízko, veru ešte musí aspon mesiac vydržať..... 😅
@leninka75 tak si mala poslať do školky aj ju.... 😀 by im aspon trochu vyvetrala skrinky....... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
13. feb 2012

@leninka75 kultúra v kauflande????, 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
13. feb 2012

@leninka75 juj zlatá je......... 😵 😵 😵 ved sa s nou aspon nenudíš 🙂

nijak......ako vždy.....v sobotu na nákup......poobede sme sa pozvali k sestre.......a v nedelu doobedu boli na lade...a poobede sa bobovať......stále to isté 😉

jacka
13. feb 2012

@leninka75 sama učka prišla.......ma vytáčaju v poslednej dobe takéto veci......najprv ááááno....a zrazu z 19 detí len 7!!!! može ísť.....chápeš to???? 😠 😠

denisenko
13. feb 2012

@leninka75 hm, asi nejaké prekvapko.......tatinko mi tu mrnčal celé dva dni, že čo si želám na Valentína, ale som ho zrušila.... 😔 😔 😔 😔 a Denisko myslím ani nevie, že nejaký Valentín bude a o čom je to..... 😖 ..my skončíme na plavárni.... 😀

jacka
13. feb 2012

@denisenko vieš ešte som sa pýtala či treba kupiť korčule či v školke nemaju.......kuk na mna ako na debila.....že jasné aj prilbu ..a teraz toto....juj také som mala nervy na nich.... 😠 😠 😠 😠
čím si ho zrušila?..........ja pochybuje že aj Maťko niečo tuší..... 😀 😀 😀 ....a my pojdeme to potoka na lad....ak ešte bude 😀 😀 ...............ked ho nemožem ani do cukrárne vziať

leninka75
13. feb 2012

@denisenko ..no hej kultúra v kauflande 😀 ..sa smejem, že to je teraz pre mňa vyvrcholenie celého týždňa kultúrne podujatie..to vieš tále tu v "dzezine" 😝 😝 😝 😝 ...a hlavne teraz v zime už mi to ide hore krkom..stále dokolečka to isté..do obchodu, na poštu, domov, na dvor 😝 😝 😝 😝

@denisenko..však som nad tým uvažovala, že by som aj lolku dakde upichla 😀 😀 😀

@jacka..to sa dá pochopiť?::: 😀 😀 😀......

leninka75
13. feb 2012

ozaj chodia od vás zo škôlok von aj v takýchto mrazoch?.....som sa dnes dozvedela, že ak je viac ako - 10, tak von s deťmi nejdú...

denisenko
13. feb 2012

@leninka75 ...to poznám, ja tiež vravím, že podme medzi ludí...na nákup..... 😀 ..naši chodia von stále, niekedy len na dvor, niekedy na prechádzku.....ale ked je moc zima, tak chodia o čosi neskor.... 🙂 ...-10???...no neviem..pred obedom je tak trochu lepšie a zatial vždy svietilo slniečko, tak tuším iba raz neboli..... 😨
@jacka a kúpili ste, či nie? ....nejako to majú domotané.....nevedia povedať rovno, že čo treba a čo nie....ale aj tak je to nefér voči tým ostatným deťom, že jedny pojdu a druhý nie....aspon sa pošmýkať, že?...tatinka som zrušila tým, že na Valentína aj tak budem sama, tak mi je to o ničom sviatok......a my sa máme radi celý rok, tak si nemusí robiť starosti kvoli jednému dnu.... 😀

jacka
13. feb 2012

@leninka75 nie....toto začínaju tretí týžden čo nepojdu von....... 😝 .............takže musím s ním chodiť ja..ked prídeme so školky.....celkom by ma zaujmalo kedy tam vetraju 😠 😠 .....furt niečo odtial donesie 😠 😠

jacka
13. feb 2012

@denisenko čosi ...to už nekupime.......ja by som ....ale muž že zatial netreba,.....áno je to nefér voči ostaným deťom.......oni sa vonku vyšantia a tieto budu čušať dnu za pc..... 😝 😝 😝

to som iba ja taká podráždená alebo čo mi je 😠 😠 .............. 😀 😀

denisenko
13. feb 2012

@jacka ...sa ti ani nečudujem....a chodia často na PC??? 😕 ...ja som ešte umyla schody...a už som úplne KO 😔

denisenko
13. feb 2012

@jacka oni nechodia von?????? 😕 😕 😕 😕 😕

jacka
13. feb 2012

@denisenko ja ked tam prídem tak je tam v kuse nejaké dieťa.......................nie nechodia von.....nesmú ked je vonku pod -10....tak ako leninka písala.....Nisko chodí???

ty už oddychuj.......aby si nám neporodila......pekne si vylož nožky......alebo lažkaj zapni tv......a nerob nič.... 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre