Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
19. feb 2012

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 neviem, stále vyrýva, že do školky nepojde...... 😔 😔 😔 😔 😔

jacka
19. feb 2012

@denisenko tak nech pri tom tichučku aj ostane 🙂 ...zajtra ide do školky?

jacka
19. feb 2012

@denisenko ešte si nezvykol..či prečo tam nechce?

jacka
19. feb 2012

Maťko sa zobudil.....ccelý horuci že je velmi smädný.,.......juj no dúfam že len s toho že bol pozakrývaní až po uši.... ☹

jacka
19. feb 2012

deni....idem....ešte musím prádlo zavestiť...a dobehnuť zameškané.....t.j. spánok..... 🙂

jacka
19. feb 2012

dobrúúú 🙂

denisenko
19. feb 2012

@jacka dobrú.... 😵

jacka
20. feb 2012

ahojte..... 🙂 🙂

denisenko
20. feb 2012

dobré ránko... 😵 ...zas som celé ráno počúvala, že niekto nejde do školky.... 😝 😝 😝 😝 vraj preto, že ho pani učitelky nútia jesť zeleninu..... 😀 😀 😀 no, lepšia výhovorka už asi ani neexistuje...... 😀 😀 😀 😀 inak, včera sa fajn všetko topilo....dneska som sa skoro 3x prizabila na tom lade...... 😝 😝 😝

leninka75
20. feb 2012

ahojte!....parádna poľadovica aj u nás 😝

@jacka..no vitaj späť!!!......

@denisenko ..mne lilka včera povedala, že jej pani učiteľky povedali, že škôlka bude 2 týždne zavretá lebo sa maľuje 😀 😀 😀

leninka75
20. feb 2012

dievčatá prepáčte mi to, ale idem sa sprosto chváliť 😔 😔 😀 😀 😀 ...v piatok na karnevale bola lilka v top twenty a lolka dostala extra cenu za masku a za to, že sa úžasne bavila 😵 😵 😵 😵

denisenko
20. feb 2012

@leninka75 a bude? 😕 😀 ..ja neviem, čo tie detiská majú proti školke....teda okrem Maťka.... 😀 😀 😀 😀 😀 @jacka spýtaj sa ho, ako to robí 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
20. feb 2012

@leninka75 krásne sú..... 😵 😵 😵 😵 Lolka vyzerá úplne ako Červená čiapočka..... 😀 dobre si to vymyslela.... 😉

leninka75
20. feb 2012

@denisenko ..jasné 😝 ..to vieš, že bude a potom hneď prázdniny a po prázdninách budú asi meniť podlahy 😀 😀 😀 😀 ......nisko je už OK?

leninka75
20. feb 2012

@denisenko ..ďakujem 🙂 ...dokonca v tom vydržala celý karneval 🙂

leninka75
20. feb 2012

ideme hádam trošku von...

denisenko
20. feb 2012

@leninka75 vynaliezavé dieťa..... 😀 😀 😀 dávajte si pozor, nech sa vám nešmykne..... 😖 😖 😖 Denisko spal tuchučko celú noc, už mu netečie soplík....len je zas zahuhnaný..... 😔 😔 😔 ...možno to fakt mal len prevetranú nosnú sliznicu z chloru z plavárne....sa potápal..... 😵

denisenko
20. feb 2012

idem aj ja niečo robiť...bola som ráno ešte doobjednať nočné stolíky a Niskovu jednu skrinku a potrebujem ešte vešiakovú stenu.....lenže tú čo som si vyhliadla, tatinko ofrflal.....tak som našla takú, akú chce on, len musím odmerať výšku.....alebo potom odrežeme.... 😀 😀 😀 😀 😀 som celý víkend v mysli prestavovala a dozariadovala, len mu to musím predložiť postupne.... 😀 😀 😀 😀 😀

utka
20. feb 2012

Ahojte...
Ráno mi volali chlapi, Viki má zase laryngitídu ☹ 😢 😖 ...

leninka75
20. feb 2012

@denisenko ..už sme späť..boli sme len na dvore......už sa potápajú? 😵 ....pláva už sám?.......tak muž bude rád, že bude mať vešiakovú stenu podľa svojho gusta 😵...čo ešte plánuješ dokúpiť okrem toho čo si spomenula?....veru na chlapov treba postupne 😀 😀 😀 😀........

leninka75
20. feb 2012

@utka ..ahoj!......vy máte teda smolu na tie choroby ☹ ☹ ☹ ..........nech sa viki rýchlo vylieči 🙂

denisenko
20. feb 2012

@leninka75 ste sa rýchlo vrátili..... 😉 ešte sám nepláva, ale už si aspon ponorí hlavu a to bol kamen úrazu.... 😀 sám sa zatial bojí...ale vie to.... 😵

leninka75
20. feb 2012

@denisenko ..no jo na jacku nemám ☹ ...my len tak trošku po dvore, necelú hodinku......šikovníček, keď sa už ponára!!! 😵 ..liluši vadí na tvári aj kvapka vody 😝

denisenko
20. feb 2012

@leninka75 ved to aj jemu....ale po troške sa prekonáva.... 😵 chcem si ešte dokupiť nejaké tapety do spálne a za krb a tam aj takú skrinu na bordel a hádam spravím minipracovničku...... 😵 už som si aj stolík pod PC vybrala.... 😀 😀 😀

leninka75
20. feb 2012

@denisenko ...ale šikovná si ty žienka 🙂 ..už povyberané 🙂 🙂 🙂 ........ja by som sa potrebovala zbaviť hračiek, aby to tu vyzeralo ako u ľudí 😀 😀 😀 😀 ..ale ešte pár rokov nehrozí 😝

denisenko
20. feb 2012

@leninka75 ..no a na čo som bola objednať Niskovi dalšiu skrinku????...ja už tiež neviem, kam to budeme dávať.... 😝 😝 😝 ...ako my vravíme...soliť do suda..... 😖 😖 😖 😖

jacka
20. feb 2012

🙂 😉 😵 🙂 😵

jacka
20. feb 2012

@leninka75 kráááááása 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ........počuj ....nie sú ešte zadané?...moji dostali do aninky košom....tak či náhodou 🙂 😉

leninka75
20. feb 2012

@jacka ..a ty sa nám kde túlaš celý deň? ......ďakujem .....no Lilku má zabeštelovanú Nisko a Lolku asi lettin Maťko 😀 😀 😀

jacka
20. feb 2012

@leninka75 😢 😢 no pekne ☹ .... 😉 😉 musím im nájsť inú nevestičky 🙂

dezinfikujem....čo možem....periem.......žehlím....varím.....vonku samá voda a blato..nemožem nechať Peťka na dvore samého..... 😝 ..jáj..kdeže je tá naša jar 😎

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre