Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
7. mar 2012

@jacka ..asi?.... 😕 ......máš to ťažké rozhodnúť sa, nezávidím ti......robí maťko pokroky na logo?

jacka
7. mar 2012

@leninka75 palacniky tie chcem urobi Maťkovi do školky na piatok.......na obed.....a palacinky mu muž ofrfle 😝 ..nejaku omáčku s cestovinami by som urobila..len neviem akú .....hlavne jedlu hladám 😉

jacka
7. mar 2012

@leninka75 ja tuto logo vobec neriešim...naučí sa rozprávať ....robí pokory...........ale nechcem mu uškodiť tým že ho dám teraz do školy........len kvoli tomu že ja to chcem....vela som si o tom prečítala.......aj to presne ako dopadne u psycho.....aj tak dopadol....

jacka
7. mar 2012

odchádzam 🙂

aninka29
7. mar 2012

sme doma z tanečnej 😝 ...dnes som bola celú hodku čakania taká nabrúsená 😠 😠 😠 ....za prvé ma štvala Sabka....dobre vyspinkaná,tak mala energie na rozdávanie.....a za druhé radšej mlčím....sme po pol hodine radšej vyšli von a čakala som v aute,lebo ma išlo rozdrapiť 😠 😠 😠 😠 už nech je teplo,nech môžem so Sabkou skončiť na neďalekom ihrisku
idem im nachystať večeru,okúpať a spať

jacka
7. mar 2012

prichádzam 🙂

jacka
7. mar 2012

@aninka29 čo sa stalo?....za druhé...ved prezrad 😉

moji sú už po večeri........teraz robí muž šlahačku ...dáte si??.. 🙂 ....a tiež sa teším keby poju spať

aninka29
7. mar 2012

@jacka chjoj to je dlhé vysvetlovanie...ale tak v skratke 😉 .....mladšia skupina,kde chodí Simi začína o 16tej a staršia skupina detí začína o 17tej...chodí tam aj jedno dievča....stále príde už o pol piatej ....ona 😔 nie je úplne "v poriadku"....príde mi,že je zo sociálne slabšej rodiny...čo mne vôbec nevadí,aby ste si nemysleli...mne jej bolo zo začiatku aj ľúto,stále prišla,pekne sa pozdravila...stále som ju ponúkla s niečim dobrým,aj som jej dala stále nejakú sladkosť.....lenže po čase začala byť strašne doterná,alebo ako to nazvať 😔 dobreže sa mi v kabelke nehrabe,dobreže si na mňa nesadne...vidí,že nie je miesto a aj tak sa tam ku mne trepe 😖 a k tomu neskutočne..ale fakt neskutočne smrdí....to je až neúnosný smrad 😲 🤐 ....a dnes to už bolo fakt desné...a už som bola naštartovaná zo Sabky...tak som sa radšej zdekovala do auta 😔
bolo mi jej lúto aj preto,lebo nikto sa s ňou v jej skupine nechce kamarátiť.....tak som sa k nej zo začiatku stále ozyvala.....asi som nemala 😔

aninka29
7. mar 2012

@aninka29 tým že nie je úplne v poriadku myslím...že je trošku taká ..ako to nazvať....zaostalejšia

jacka
7. mar 2012

@aninka29 píšeš sama sebe??? 😉
chápem čo si chcela povedať.....blbý zážitok 😒

aninka29
7. mar 2012

@jacka ani som si nevšimla,že som to písala sebe 🙂 ........ale ty vieš,že som to písala všeobecne 😉
v piatok tu bude cirkus.....Simka ma už ťahá.........musím zlanáriť švagríka nech ide on 😉

denisenko
7. mar 2012

ahojte.. 🙂 my sme už doprázdninovali...sme doma.... 😝 Denisko schytal zápal mandlí....a kedže nechceme aby ochoreli aj sestriní malí, tak sme dnes cestovali......paráda...zajtra nás čaká doktorka..... 😝 😝 😝 😝

aninka29
7. mar 2012

@denisenko no hotovo ☹ 😒

utka
7. mar 2012

Ahojte.
Dnes v práci celkom pohoda. Len ma zase bolí hlava ☹.
My sme boli v Pešti v tom Tropicariu. Bolo super. Odporúčam.

aninka29
7. mar 2012

@utka jej,tak sa vám tam páčilo 😵 😵 tak to sa bude určite páčiť aj nám 🙂 ...........v práci nikto nič nevravel?.....mňa tiež bolí hlava 😝

denisenko
7. mar 2012

a mna vobec hlava nebolí.....len celý človek..... 😝 😝 😝 😝

jacka
7. mar 2012

@denisenko no vitaj doma ☹

denisenko
7. mar 2012

@jacka vitám, vitám..... 😠

denisenko
7. mar 2012

@jacka ...čítam dozadu...to čo ako...že nie je zrelý do školy??? Denisko nevie sedieť v klude pol minúty, nie 45....a nikto to neriešil...a sykavky....poznám ludí, čo to nevedia poriadne dodnes...a žijú všetci.... 😠 😠 😠 a ty to ako cítiš? ja napríklad viem, že aj moj je strašne hravý, neposedný, drzý a podobne...ale na druhej strane....bavia ho čísla, písmenka.....snaží sa prečítať po hláskach všetko čo sa mu dá...ale keby si ho videla, šnúrky nehrozia,lyžicu ako drží...no des....vraj ho inak bolí ruka.....ved sa to jedného dna hádam naučí.... 😀 😀 😀 😀 a včera som sa dozvedela, že Samko mal najlepšie vysvedčenie s celej triedy, jediný ako 4-ták samé jednotky.......ale poznámky nosí domov na 8 riadkov, zato že nedokáže obsedieť a vyrušuje....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

utka
7. mar 2012

@aninka29 stretla som riaditeľku, tak sme kecali chvíľu. Pýtala sa ma na Vikiho a že drží päste!!!

jacka
7. mar 2012

@denisenko to je presne to čo som sa dočítala ako to psycho riešia ...takto.....neobesedí......hravý.......ale inak je velmi šikovný.......aj učka v školke mi povedala že bude najlepšie ked ešte ostane doma.....a velká väčšina chlapcov nejde do školy......sú zaťažený na pindúrov?? 😠 😠 .............................hej hej....celiatici sú su velmi inteligentný a šikovný ludia....ozaj čo mu bolo ked si vravela že je chorý?........sestre robí radosť s poznámkami.,.. 😉

jacka
7. mar 2012

deni ...ako je Niskovi???

denisenko
7. mar 2012

@jacka Nisko má biele mandle...takže zajtra si pojdeme pre ATB...inak to nejde.... 😝 😝 😝 😝...a keby to bolo o tej neposednosti a hravosti...tak Samko nechodí do školy dodnes..... 😀 😀 😀 😀on sa vobec nezmenil..... 😀 😀 😀 😀 😀a nemyslím si, že Maťko sa ešte jeden rok v školke "polepší".... 😀..ked je rozumný..... 😉 a okrem toho, ešte vždy máš možnosť na začiatku školského roka, keby náhodou to nezvládal...vrátiť ho spiatky do školky..... 😅

jacka
7. mar 2012

@denisenko vraj to je to najhoršie čo može byť.....ja neviem čo robiť....ja ho tam chcem dať...muž je proti.....slubuje mi tu hory doly....ale aj tak s toho nič nebude....... 😝 ..všetci sú proti tomu aby tam šiel...no chápeš to??? 😕 😨 ......
veru to bude na atb..a nemá on angínu?....

jacka
7. mar 2012

@denisenko a tebe je ako?......bruško poslucha?

denisenko
7. mar 2012

@jacka ja ti neviem poradiť....ale ked ho baví škola, tak asi v školke by to len zbytočne zanedbával a nudil sa...to je len moj osobný názor..... 🤐 aj ja som myslela, že Deniskovi dáme odklad....ale ked vidím, že mu vela netreba, aby sa naučil čítať a úpísať...tak ani neuvažujem.... 😉 ...veru, zrejme angína...dávno nebola.... 😝 😝 😝 😝 😝 ale inak už ani teplotu nemal, len to hrdielko.....po maminke..... 😔 😔 😔 😔 ...bruško si robí čo chce...sa dneska moja mamina smiala, ked videla, čo dorába...... 😀 😀 😀 😀 😀 a to mám takto väčšinu dna....neposedko...... 😵 😵 😵 😵

denisenko
7. mar 2012

idem si lahnúť...som spala dve noci s Deniskom, tak to som moc nepospala.....ale dnes už ani nepokašliava, vymenila som nosné kvapky a Muconasal poletí von oknom....... 😝 😝 😝 😝 dobrú nocku.... 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
7. mar 2012

@denisenko dobrúúúú....

vieš ked u nás je to ťažko...muž nechce ....ja chcem.....vojna 😠 😠
len si ho pekne pohladkaj 🙂 ........

dobrúúú

aninka29
8. mar 2012

dobré ránko 🙂
@jacka ja mám na to presne ten istý názor ako deni...písala som o stranu dozadu.................ja,by som ho do tej školy dala..aj ked verím ti,že to máš o to ťažké,že ťa nikto z tvojho okolia nepodporí s tvojím názorom 😒 ..a ako písala deni...ešte stále je možnosť vrátiť sa späť do škôlky............

denisenko
8. mar 2012

dobré ránko... 😉 ...tak som konečne asi zistila čo sú poslíčkovia....sakra, som hore od pl tretej a rozchádzam to..... 😔 😔 😔 😔 😔

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre