Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
14. mar 2012

dobrú noc.... 😔 😵

utka
14. mar 2012

Aj ja pozerám Modré z neba...
Nepočuli ste niečo o Celostnej medicíne a o Tachyonizovanej vode???
Dobrú noc.

denisenko
14. mar 2012

@utka ..to čo je???? prvý krát počujem...teda vidím..... 😕 😕 😕 😕 😕 ...no nič, idem aj ja spať..vymákol ma zas moj drahý, že čo ponocujem..... 😀 😀 😀 😀 musím začať vypínať skype, ked som na koni..... 😀 😀 😀 😀
dobrú noc..... 😵 😵 😵

jacka
15. mar 2012

ahojte.....

@utka nepočula som o tom..neviem......
ja modre z neba nekukám.....mám svojho dosť 😔

@denisenko -......... 😀 😀 😀 teror na dialku 😀 😀 😀 😉 ....ale chce ti dobre 😵 😵

denisenko
15. mar 2012

dobré ránko.... 😉
@jacka 😀 😀 😀 😀 veru,chce mi len dobre..... 😵 ...juj,,slniečko svieti.....konečne...len ten hnusný vetrisko..... 😝 😝

jacka
15. mar 2012

ahoj leni 😵 😉

@denisenko vidíš ako ťa lubi 😵 😵 .............aj tu je pekne..... 😎 😎 ...my sme tu mali včera hnusný studený vetrisko 😝 😝 😝 ...žeby došiel ku vám? 😔 😉

denisenko
15. mar 2012

@jacka to si nám ty poslala???, ale ak prišiel spolu so slniečkom, tak máš odpustené..... 😀

jacka
15. mar 2012

@denisenko vietor som neposlala........ja len dobré veci 😀 😀 😉 ..........ale slniečko je určite odomna 🙂

denisenko
15. mar 2012

@jacka dakujem.... 🙂 🙂 🙂 🙂 dufam, že sa tu zdrží dlhšie...... 😀

jacka
15. mar 2012

@denisenko bud si istá že ostane......... 😀 😀 ,.........až do soboty......može byť 😀 😀 🙂 🙂

leninka75
15. mar 2012

ránečko!!!...juj ja som dnes takto 🙂 ☹ ........

🙂 ..toto je na slniečko...konečne sa ukázalo aj u nás, lebo už som mala toho hnusného šedivého, hmlového počasia plný chrup .....

☹ a toto je na Lilku...asi majú v škôlke nejakú brušnú chrípku..včera ju bolelo bruško, vracala, mala zvýšenú teplotu..ale dnes sa hrabala do škôlky lebo vraj idú hrať nejakú dobrú hru..tak som ju naládovala hylakom a uvidím....ach, ach ak to chytí aj Lolka tak som v keli ☹.........

...s čím máte dobré skúsenosti pri takých brušných potvorách?????...raďte dievčatá....

denisenko
15. mar 2012

@leninka75...tak to teda máte pestré..... nám sa hylak ešte ani raz neosvedčil...neviem prečo..... 😠 teraz to riešime 2 tabletky cocculine, zatial zaberá.... 🙂 ....sakra, nejako mi blbne noťas..... 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
15. mar 2012

@jacka len do soboty???? 😀

jacka
15. mar 2012

@leninka75 smecta....... 😵

jacka
15. mar 2012

@denisenko ááááááále trošku skromnosti..........čo ti hovorí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .............nevdačnica jedna.... 😀 😀 😀 😀 ...................chceš aby som si ho vzala naspäť 😀 😀 😀

jacka
15. mar 2012

@denisenko lebo hylak ja probiotiku

denisenko
15. mar 2012

@jacka .....no tak dobre...uskromním sa..... 😔 😀 ...dneska ráno som mala prekvapko....dávam Deniskovi gumáčiky do školky, ten frflal horšie jak stará babka....a na jeho šťastie som zistila, že su mú malé...... 😝 😝 😝 😝 poteší...... 😔 😔

jacka
15. mar 2012

@denisenko 😀 😀 🙂 🙂 😉 😉 😵 😵

jacka
15. mar 2012

aj vy máte takého spomaleného kona??

denisenko
15. mar 2012

@jacka ja viem, len ked bol uplne malý tak mi ho kázali dávať, ale nepomohlo.....ale inak, dopuje sa bežne laktobacilkami, tak sme na tom o dosť lepšie....klop,klop,klop..... 🙂

denisenko
15. mar 2012

@jacka kona ani nie...skor notebook...ale už som prišla na to, prečo si robí, čo sa mu chce.... 😀 dala som si ho na kolená, lebo na stole mio svieti, že nevidím na obrazovku...a na kolenách mi zavadzia brucho....... 😀 😀 😀 😀

leninka75
15. mar 2012

ďakujem..asi musím urobiť nájazd na lekáreň..ale kedy?? 😒 ........

..ozaj kedy plánujete dať deťom už botasky??........som si všimla, že niektoré detri v škôlke už mali.....ale mne sa zdá ešte skoro 😕 ....aj keď na druhej strane už ma cuká 😀 😀 😀 😀

leninka75
15. mar 2012

@jacka ..ja mám tiež kona OK......

utka
15. mar 2012

Ahojte. Aj u nás je konečne slniečko 😎 . Cez víkend ideme konečne k našim, tak sa teším, že má byť teplučko...
No ani ja nemviem poriedne, čo to je, len som našla na nete takú pani, čo písala, že sa raz a navždy zbavili chorôb a hlavne laryngitídy. Tak som jej napísala a ona mi odpísala, že im pomohla tá voda...Je dosť drahá. Ale ja sa už chytám všetkého možného.
Nám na hnačky zaberá diéta-slané tyčinky, možno trošku coly, čierny čaj a čierne uhlie.

leninka75
15. mar 2012

...juj čakám kedy sa nám zoderú tie DVD spievankovo 😀 😀 😀 ..Lolka by to pozerala stále......

leninka75
15. mar 2012

@utka .dík za tip 😉

leninka75
15. mar 2012

@denisenko ...vždy zabudnem, že sa ťa chcem opýtať prečo v ZA nechcú dať epi??? 😕 ........

jacka
15. mar 2012

@denisenko čo máva Nisko s bruškom??

jacka
15. mar 2012

ideme von 😎

leninka75
15. mar 2012

@jacka ...pa.... 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre