Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
20. mar 2012

...stále chodím kukať na teplomer či je už vonku trošku teplejšie, aby sme mohli trošku vypadnúť......ale nejako to nechce stúpať 😠 .......asi to robí tá hnusná hmla 😝 ...len pomaly sa dvíha.....aj prádlo mám v práčke, treba mi ho hodiť na šnúry a ďalšia dávka čaká na opratie 😝 😝 😝

leninka75
20. mar 2012

....no čo by som si ešte porozprávala?? 😀 😀 😀 😕

leninka75
20. mar 2012

..no práve som volala s ujom, ktorý cvičí psov a bol teda fest čudný...pripadal mi jak ožratý alebo po dobrej opici. 😝 ....nevedel mi nadiktovať vlastnú mailovú adresu 😅 😠

leninka75
20. mar 2012

....tak padáme von 😎

denisenko
20. mar 2012

@leninka75 my máme nádherné počasie...slniečko svieti..už som zas bola vycapiť pupok na balkon, nech ho trošku vylákam von.....ale asi bude po tatkovi, ten má rad zimu.... 😀 inak, práve mi sestra písala na FB, tak aj oni majú "grcačky"...ops, dúfam, že nás to len "lizne".... 😝 a ja som bola v tom, že Trixi je dievčatko....ale toho sa zrejme bacily nechytili, vyzerá guľatučko..... 😀 ....hm,,,,inak jedálny lístok máte fantasticky.....pošli kúsok torty....danke.... 😀 😀 😀 😀

utka
20. mar 2012

@denisenko dohadzuje mi to jedna pani...poteší, zarobiť si niečo takto.
@leninka75 vitaj, držíme päste, nech ste všetci rýchlo fit! Havinko je zlatučký.

leninka75
20. mar 2012

@denisenko .....a iné sa ti na balkón už nezmestí?.. 😀 😀..len pupčok a ostatné je vo dverách??.... 😉........ja mám tiež rada zimu ale len spoza okna 😀 😀 😀 😀..........havino je oficiálne v knižke Trix, ale pracovné meno má buď trixo alebo trixi 😉.......zdá sa mi to také uni meno 😕..či nie?...cez víkend sme mali supiš jedálny lístok 😵..moji rodičia išli dnes na 3 týždne do Bojníc do kúpeľov, tak sme predčasne oslavovali mužove meniny, preto sme mali také bašty 😵 😵..len čo z toho 😝 😝..tam je to pekne v chladničke a asi to idem šupnúť do mrazáku.....

@utka..ďakujem!! 🙂....viki ako v škôlke?...

leninka75
20. mar 2012

.....babule big problem!!!!!! .......zodralo sa nám DVD Spievankovo 1!! ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ......teraz musí Lolka závisláčiť len na dvojke 😀 😀 😀 😀

utka
20. mar 2012

@leninka75 Viki dobre. Dúfam, že to tak aj zostane čo najdlhšie...
Dnes som mala super obedík...Steak zo žraloka s cesnakovou omáčkou,grilovanú zeleninu a americké zemiaky.

leninka75
20. mar 2012

@utka ....waaaw to tak fajne sa varí v nemocnici??? 😕 😵 ...........jaj už musíte byť zdraví stále!! ..už ste si to odskákali aj naviac...

utka
20. mar 2012

@leninka75 v nemocnici??? 😕
Však ja nepracujem v nemocnici. Ja pracujem v labáku. A to sídlime v budove, kde je veľa firiem a na prízemí máme svoju jedáleň a reštiku...
A ďakujem pekne! Dúfam, že už to tak bude...

utka
20. mar 2012

@letty vitaj medzi nami 😉

letty86
20. mar 2012

ahojte 🙂
my sme sa vrátili z velkej prechádzky, matulko odfukojem, tak som prisla kuk 😉
@leninka75 havino je rozkosný 😵 😵 😵 😵 😵 baby musia mať radost...ste si uzili s grckami, ako mi minule 😔 ...asi je už neskoro, ale my sme všetci užívlali Enterol...niečo také ako smecta, ale má to aj probiotičkú zložku
@aninka29 vám bolo fajnovo 😵 😵 je to daleko od Ke?

@denisenko mohla by si porodiť aj v pondelok, to má narodky moja svokruška 😀 😀 , ale aj toho 29., to zas manža, ved vieš, nech oslavujeme spolu 😵 😵 😵 😵

letty86
20. mar 2012

a bola som včera u ortopeda s tým mojim bolavým kolenom....tak mi povedal, že je preťažené, že tá šlacha pod jablčkom je oslabená a preťažená....pichol mi injekciu 😝 , ale nebola to až taaake strašné ako som čakala...mám mat kludový režim 😔 😔 😔 no ale dá sa 😖 zajtra a vo štvrtok je manža doma, tak budem oddychovať o sto šesť 😵 ale vidím to len tú šestku 😀 😀 😀

leninka75
20. mar 2012

@utka ..... 😕 😕 😨 😨 😨 😔 😔 😔 ...ty si začínala pracovať ako sanitárka v nemocke, či nie?.....no a ja som si myslela, že si len prešla v nemocke do labáku..........

@letty86..ahojček!!.....veru je zlatučký 😵....Lolka asi z neho nemá moc radosť lebo Trix si ju nejako vyhliadol za obeť a stále ju ohrýza a naťahuje a skáče na ňu 😀 😀 😀..ale keď je kľudný tak je to medzi nimi OK 😉.......Enterol?...to som ešte nepočula, musím si zapamätať, vďaka za tip 🙂...zdá sa, že už to ustupuje,klop, klop.........juj moja, že kľudový režim pri dvoch deťoch 😅 😅 😅 😅 😅...........ale budem držať palce, aby sa ti podarilo poodychovať 🙂

denisenko
20. mar 2012

no, babule...potešenie na mojej strane.... 😠 😠 😠 😠 bola som pre Niska v školke,že ideme na plavecký....už som sa pobvalila, nalíčila, vyobliekala za herečku a ....mladý pán kašle a má zvýšenú teplotu..... 😠 😠 😠 😠 takže som pekne zavolala na kurz, že prídeme...len neviem kedy, hodila sa zas do gala teplákov a idem si vyložiť nohy....a potom že mi robí naschvály....vonku krásne a my budeme zas tvrdnúť doma..... ☹ ☹ ☹
@letty86 tak ja ešte porozmýšlam nad tými dátumami...snád si nejaký vyberiem..en ten tíčky........ 😀 😀 😀 😀 😀 to ti pichol tú od bolesti? mne ked to dávali do laktu, tak som ho preklínala pol dna...čo som s rukou ani nepohla, ale kedže ma na to dopredu upozornil, ani reklamovať sa to nedalo.... 😝 😀
@utka fajnovučký obedík...... 😉 😉 😉 😉

denisenko
20. mar 2012

@leninka75 a to sa vám ako stalo, že ste zodrali CD-čko???? tragééééédia....... 😀 😀 😀 😀 ...vidíš, ešte že niekto vymyslel ten mrazák-......kolko jedla by ste museli vyhodiť, a hlavne aké mnamky...... 😀 😉 kolko vám to trvalo, kým ste sa dali dokopy? aby som vedela čo ma čaká, ked mi zas niečo ten moj chlop donesie..... 😝

leninka75
20. mar 2012

@denisenko ....aspoň budeš krásna v teplákoch 😀 😀 😀 .......koľko má teplotu?..... ☹

denisenko
20. mar 2012

práve rozmýšlam, že kde je @jacka..... 😕 🙂 už mi došlo, tuším vysedáva u doktora..... 😠 😠 😠 😠 😠

denisenko
20. mar 2012

@leninka75 len 38,1....v zadku 😀 ale na plaváren to nie je..... 😔 som aj myslela, či mám isť k doktorke, dnes ordinuje poobede..ale čo...paralen mám aj doma, stoptussin tiež, mám aj sirup robitusin, na inhalovanie ambroxol a dvoje ATB dobral minulý týžden....tak asi ušetrím čas vysedávania v čakárni 🙂 a zabudla som......mám aj Fenistil 😠

leninka75
20. mar 2012

@denisenko ..veru mrazák a práčka fantastické veci!! 😵 😵 😵 ..noooo, tak rôzne...Lilke to trvalo 3 dni, mne asi 2,mužovi asi tiež tak a Lolka ešt neviem.......mne to začalo v nedeľu večer a ešte stále cítim žalúdok ako na vode 😝 😝 .....a to som dnes na obed 1x od nedele jedla suché rožky 😝 ........
..no vieš slečinka to DVD kukala asi tak 5x denne 😀 😀 😀 😀

leninka75
20. mar 2012

@denisenko ..aha, takže to má 37,6..no to nie je také hrozné.....s tým netreba hneď k Dr......počkáš a uvidíš......a zajtra ho dáš do škôlky??.....veru jacka išla na gastro, ale už je nejako dlho preč, už by hádam mohla byť doma 😕 ...musíme ju riadne spomínať a ona nakukne 😀 😀 😀

leninka75
20. mar 2012

..krpaňa ma vyhadzuje od PC 😠 😠 😠

denisenko
20. mar 2012

@leninka75 ved preto sa nehrniem k doktorke, aby sme sa náhodou domov nevrátili aj s niečím iným....dala som mu paralen, poslala ho spať a ak bude dobre, čo by podla mna malo, tak zajtra smer školka...... 🙂 včera bol do večera vonku, prišiel s ladovými nohami, tak zrejme je to z toho.... 😝 😝 😝 😝 ked niekto nevie, kedy sa má vrátiť, že áno...a mama si može aj plúca z balkona vykričať....raz, hluchota je neliečitelná..... 😠 😠 😠

gastro...to máš aj na celý den, aspon u nás..... 😢

mna nik nevyhadzuje...má zaracha..... 😀 😀 😀 😀 😀

utka
20. mar 2012

@leninka75 nie, ja som začínala ako sanitárka tu v labáku, ale to je jedno...

jacka
20. mar 2012

ahojte.........no nájde s nejaká dobrá dušička???..... 🙂 🙂

denisenko
20. mar 2012

@jacka 😉 😉 😉 my sme túúúúúúúúúúúúúúúúúúúú

denisenko
20. mar 2012

@jacka ako ste dopadli na gastro????

jacka
20. mar 2012

@denisenko nevidíím 🙂 😉

na gastre všetko o.k........výsledky o týžden 😉 .............boli sme tam do dvanástej.......potom sme šli ku našim sa najesť......vyspať.....domov....a šup na bicykle.....navečerať kuk rozpravku šup do vane a do hajan

denisenko
20. mar 2012

@jacka vy ste aký rýchly dneska..... 😀 my sme boli nakúpiť a Denisko zas stavia bunker zo sedačky 😝 som zvedavá, čo padne za obeť dneska...... 😝 😝 😝 ale strašne chcel ísť von, len som ho nepustila...pre istotu....ten kašel má ako tuberák..... 😔

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre