Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
20. mar 2012

Denisko v posteli.....som zvedavá, dokedy bude kašlať..... 🙄 fuj a mna všetko tlačí...už celý den....od žalúdku až po kolená.... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
20. mar 2012

😕 😕

dobrú noc, mamky..... 😉

jacka
21. mar 2012

ahojte.,,,,,

@denisenko a čo mu dávaš na kašel?.........čo ste boli pokupiť.......a ako sa dozvieme že ideš rodiť ked nemá žiadna herečka na teba kontakt.... 😕,,...................tak najvyšší čas na rodenie....že...🙂

denisenko
21. mar 2012

dobré ránko.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😝 😝 😝 😝 😝 😔 😔 😔 😔 😔
@jacka ....tak predsa len musíme k doktorke..... 😝 😝 😝 😝 😝 Denisko má teplotu stále, pokašliava len trochu,ale tečie mu z nosa, bolia ho nohy a rameno a ...bruško.....vyzerá to ako chrípka 😕 o 2.-hej dostal panadol a už zas má 38,6.... 😝 😝 😝 😝 doktorka robí dneska až poobede, tak vonku krásne a my ideme ležať v posteli...... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 takže porod sa odkladá....na dobu neurčitú...... 🙄 🙄 🙄 a neboj, čísla mám..... 😵 😵 😵 😵 keby niečo... 🙂

jacka
21. mar 2012

@denisenko ved preto.. 🙂
no ste dopadli.......veru chodte k dr......som zvedavá čo vám povie......vonku krásne a vy takto ochoriete ☹ ...............to bude aj Nisko ležať??.. 😕

utka
21. mar 2012

Ahojteeee...

@denisenko tak predsa ☹. Skoré uzdravenie...
Viki tiež stále kešle a nič mu nezaberá. Už so z toho zúfalá 😢 . Ale do škôlky chodí. On má ten kašel taký divný. Cez deň kašle iba občas, ale máva také záchvaty kašla ráno a večer. Niekedy to nie je večer, ale až keď zaspí ☹. Začala som mu natierať hrudník a hrdielko masťou z jazveca, tak uvidíme... 😕

denisenko
21. mar 2012

@jacka bude musieť zostať v posteli..teda, kolko sa bude dať.....naozaj nevyzerá dobre, sa mu na líčkach aj flaky vyhodili, a ta teplota moc neklesá....najviac ma štve, že dobral pred týždnom ATB a teraz akože zas????? 😕
@utka a nemá to nejaký alergický kašel????

jacka
21. mar 2012

@denisenko chudatko malé...... ☹ ☹ tak sa rýchlo vyliečte.....a dala vám atb?............akú má vysokú..čo mu dávaš?

jacka
21. mar 2012

@utka nezávidím vám tie choroby....... ☹ ....ako to bude ked bude chodiť do školy ked je stále chorý ☹ ☹

utka
21. mar 2012

@denisenko ja neviem ☹. Som z toho na nervy ☹. Keď mal Viki pri kiahňach tie vysoké teploty, tak mu najlepšie zabral Ibalgin 200-ka. Sirupy skoro vôbec a Paralen len na chvíľu ☹.

utka
21. mar 2012

@jacka neviem. Ale dúfam, že sa to upraví. Všetci ma utešujú, že keď začne chodiť do školy, tak sa to zmení. Vraj aj iné prostredie, deti tam nespia na kope a aj vyrastie z toho. Tak ja len dúfam, že to tak bude.

leninka75
21. mar 2012

ahojte!!....

@jacka...ako vás vyšetrujú na gastre?.....stihla si včera vôbec dýchať, taký si mala perný deň 😕 😕 😕

@denisenko....juj už vás zasa lapila tá chorobisko!!? ☹ ☹ ☹.........asi nebol doliečený alebo si to vyberá teraz keď ustál celú zimu v zdraví ešte aj tie mraziská s lyžovaním a plávaním........no nič, hlavne nech je rýchlo fit 🙂

jacka
21. mar 2012

ja som dávala Maťkovi piť Vincentku......a celkom mu pomohla.......síce toho vela nevypil ale aspon niečo....

jacka
21. mar 2012

@leninka75 ahoj...........poklepkala po brušku vzala krvičku ....boli sme dnu asi 10min........vypísala papier.......a po dvoch hodkách sme šli .....preč...ja som sa popýtala............................ááááááááá zabudala som sa opýtať na to homeopatikum.........do frasa 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

leninka75
21. mar 2012

.....babule ja mám normálne každý deň nejaké prekvapko od Lilky 🙂 ...vždy si niečo v škôklke dohodne a mňa už len postaví pred hotovú vec...včera prišla s tým, že keď pôjdeme najbližšie do Nimnice plávať berieme aj kamošku Alžbetku, lebo oni dve sa už dohodli 😀 😀 😀 😀 .........v ndeľu bola zasa s kamoškami na chate 😅 😅 .....akože to kde sme toto?? 😀 😀 😀 😀 .......robím si z toho srandu, ale som rada, že konečne má kamarátky a začína byť trošku samostatnejšia.......

jacka
21. mar 2012

@utka vieš on už berie tolko liekov že si na to to telíčko zvyká.......a ibalgin ..fíha ha...to je dosť silné ☹ ☹ ..............už len dúfať že maju známi pravdu 😉

jacka
21. mar 2012

@leninka75 🙂 🙂 🙂 🙂 super...... 🙂 🙂 🙂

leninka75
21. mar 2012

@jacka .....obom brala krvičku?....a to ich tak za každým trápi?.. ☹ .......rovno ste čakali aj na výsledky?......a čo z tej krvičky vie??.....je tam možnosť, žeby sa to zlepšilo?.....aké homeo??? 😕
...som dobrá čooo? 😀

jacka
21. mar 2012

@leninka75 obom...nepočula si ten vreskot??? 😠 ...ešte ani ihlu nestrčila do ruky a ten pustil ....a ked tam už ihla bola tak už ani slovo nevydal........veru vždy ich budu takto trápiť......2x do roka.....a zistuju ...všetko.....či nie je vysoka hladina cukru...železa...a či sa dodržiava dieta...a. tak....a výsledky budu o týžden

jacka
21. mar 2012

@leninka75 homeo...čo písala deni.....na bruško....

jacka
21. mar 2012

@leninka75 nie.....táto choroba je doživotná....a musí dietu držať celý život.......preto nemaju žiadne bolesti bruška a tak....kedže ju dodržujú.-.....a ked ju nebudu tak sa to začne ako pri Pekťovi pred rokom....a ked budu velký a nebudu ju dodržovať tak hrozí rakovina tenkého čreva......asi tak......dúfam len že sa obaja dobre oženia.....

vlastne....Peťko by mohol keby ju nemal Maťko..ale kedže ju maju obaja tak bohužial......škoda

leninka75
21. mar 2012

@jacka .......brrr, maličkí moji ☹ ☹ ☹ .......veru nepočula, našťastie 😢 ......ale ma teraz striaslo.......aha coculine 😉 .......tiež si to musím kúpiť, kôli cestovaniu..mala som ale lilka minula 😒 ........poraď niečo diétne na obed pre Lolku......rozmýšľala som rezance s opraženpu strúhankou a maslom, ale neviem neviem či je to diétne ☹

leninka75
21. mar 2012

@jacka .....vedela som, že je to nastálo, ale aj tak som trošku dúfala, že mi povieš, že by sa to mohlo zmierniť ☹ ..škoda..........niet inej pomoci, len musíte urobiť potom riadny "tender" na nevesty 😉 .....

leninka75
21. mar 2012

@jacka ...a tú vincentku si prečo dávala Maťkovi?... keď kašlal?...

jacka
21. mar 2012

@leninka75 nie veru pokial budu dodržiavať dietu tak sú .."zdravý"----...........
ja robím rezance s makom...to je také lahké...ved ryža je dietna ..zo zeleninkou opraženou na masielku.....mnamky............ neviem či je to dietne 😔

jacka
21. mar 2012

@leninka75 ked kašlal..... 😉 .....ráno a večer... 😉 ...a ešte aj do nosa..... 😉

leninka75
21. mar 2012

.....Lolka je mrzutá skoro vstávala, padáme von...

denisenko
21. mar 2012

@jacka ešte sme neboli, ona ordinuje dneska až od obeda... 😝 dala som mu stoptussin, robitusin a na spanie skorocelový sirup, tak spal pokojne....ale po obede mal 38,2..tak som mu dala panadol....večer o 7-mej mal zas tolko, tak dostal znovu panadol a šiel spať a v noci o 2-hej bol za mno, že mám ísť s ním na WC, skúsim čelo a mal 38,6...tak zas panadol ale už ráno o 6-tej mal zas vyše 38...čiže 6 hodín to neučinkuje..... 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
21. mar 2012

@leninka75 už si myslím, že tie choroby sa nanho lepia, odkedy neotužuje...asi by mal lepšie zas ísť na ten plavecký, možno by bol odolnejší..... 😝 😝 😝 😝 teraz je tých bacilov všade plno, aj učitelka im ochorela 😔 😔 😔 a druhá kašle..... 😖 😖 😖 😖

denisenko
21. mar 2012

my máme dneska len zemiakovú polievku..,.to mi hádam zje.... 😀 včera som mu kúpila sendviče a dneska ráno som sa čudovala, ale jeden zjedol...výkon,nechce vobec chlebík ani rožky.... 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre