Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
22. mar 2012

ahojte.....

@aninka29 radšej si chorobu neprivolávaj............ved Simka je velká ....ráno jej povedz čo si má obliecť....teda aspon u nás to tak funguje.......neboj nič...robota nie je zajac neujde ti..

@utka ja už by som mala najradšej nedelu večer 😝 😉 ........sme boli včera na logo...tak sme vraj dobre urobil s odkladom....ale len preto že je júlový...... 😝 ...vy ešte chodíte?

utka
22. mar 2012

Ahojte.
@jacka teraz sme dlho neboli, ale chodíme. Ideme budúcu stredu...my ešte to nešťastné R.
@aninka ja dávam Vikimu ešte aj taký tenší šál, nech má hrdlo v teple, keď kašle. Všimla som si, že ho má poobede v skrinke pekne poskladaný, tak som sa ho spýtala, či si ho dal, keď boli vonku. Vraj zabudol 😠 . Preto mu necháva manžel aj pančušky ráno, lebo by si ich neobliekol, keď idú von. Jednoducho nestihne. Tak mu kážeme, nech si ich vyzlečie, keď prídu z vonka...

utka
22. mar 2012

@jacka jááááj, vy idete cez víkend ku svokrovcom?
Aj my, ale ja sa teším...

denisenko
22. mar 2012

dobré ránko.... 🙂
my sme včera ostali bez netu, takže som až teraz tu...... 😉 svokrovci malujú, a kedže sme napojený na nich a sem tam to prenesú, tak tie "kolíčky" do modemu sa trochu uvolnili....ale už som bola opraviť..... 😀
Denisko stále teplotuje, už mi to lezie.....viete kde...a ja som unavená..aj toho už mám po krk..... ☹ včera večer začali mierne bolesti, ale len trochu....si vravím...ho ho, tak teraz isto nie......kto bude s Niskom? tak si to rozmyslelo..... 😀 😀 😀 😀 😀
@utka že piatok.... 😀 😀 😀 😀 Denisko má šál tiež v skrinke, a minule vonku 16 stupnov a on šál na krku, aj rukavice si dal..... 😀 😀 😀 😀 😀 hlavne že v triede behá s holým pupkom 😀 😀 😀 😀
@jacka sa už psychicky pripravujete? veru dobrá rada, daj si niečo červené...určite pomože.... 😉

ach jáj, tak krásne zas vonku...a my tvrdneme doma 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
22. mar 2012

idem hodiť do práčky, nech aspon to prádlo má nejaký úžitok z toho pekného dna..... 🙂

leninka75
22. mar 2012

ahojte!!!........to čo, že 8 hodín ráno a vonku 10 st. 😵 😵 😵 ...paráda!!!

@denisenko..veru som na teba myslela, že keby sa tak teraz simčo rozhodol ísť von tak amen-tma ☹ ☹ ☹ ☹ .....ale zdá sa byť rozumný a poslúchol maminku 😀 😀 😀 😀 ...držte sa!!

.......čo mi ráno Lilka povedala??!!...som myslela, že skolabujem.......včera boli na prechádzke, prišli na nejakú lúku a pani učiteľka im povedala, že si môžu vyzliecť bundy a sadnúť si na ne 😠 😠 😠 😠 .........hneď Lilka dostala prednášku o studenej zemi, tak hádam pochopila......ale zasa viem, že si nesadla, lebo je háklivá na svoju bundu 😀 ....tak nedajbože, aby na nej bol čo len fiačik 😀 😀 😀 😀

leninka75
22. mar 2012

..tak by mi bolo treba riadne vyupratovať, ale Lolka má nejaké extrémne maminkovské obdobie ☹ 😝 .....chce byť stále len so mnou, pred tým sa trošku aj prehrala, ale teraz nič ...aj teraz ju mám na kolenách a ťukám....

utka
22. mar 2012

Veru, vonku je krásne, slnečno a teplo a ja tvrdnem v robote... 😝

leninka75
22. mar 2012

@utka ......jaj veru!! ☹ .......aj môj muž je z toho nešťastný, že príde domov a slniečko už za kopcom ☹

utka
22. mar 2012

Akurát mi volali z magnetickej rezonancie. Zajtra od 12-tej tam budú mať nejakých technikov ☹. Ale môžeme prísť dnes na 19:00. Ale aj tak si už zajtra vezmem voľno. Aspoň pôjdem dať Vikiho popočúvať k doktorke. Pre istotu.

denisenko
22. mar 2012

@leninka75 no vidíš, to je slečna.....Deniskovi nevadí ked chodí ako prasiatko..... 😝 😝 😝 a to chodí taký stále..... 😝 😝 😝 ...my sme od rána upratovali, dostal handru do ruky a poslušne vyumýval všetky poličky v svojej izbe....aj hračky ....len aby nemusel ležať v posteli.... 😀 😀 😀 a ja som zas nejaká unavená...na mna fakt vliezla jarná únava..... 😝 😝 😝 😝
@utka tak už budete dneska vedieť, že čo a ako???? 😕

utka
22. mar 2012

@denisenko výsledok vedieť nebudeme. To trvá tuším týždeň a pošlú to k dr. na Kramáre. Takže až tam sa dozvieme čo a ako. Ale teraz ho už to kolienko našťastie nebolieva...klop-klop!
Buď jarná únava, alebo blíziaci sa pôrod. Niečo z toho určite. Vždy, keď sa ráno prihlasujem na koňa, tak myslím na to, či ťa tu uvidím, alebo si už v pôrodnici 😉.

denisenko
22. mar 2012

@utka tak super, že ho to už nebolieva......možno fakt len rástol.... 🙂 ja som bola v tom , že na MR sú výsledky vlastne hned.....no, zas som múdrejšia..... 😀

utka
22. mar 2012

@denisenko možno rástol a možno to bolo z tých jeho večných viróz...

jacka
22. mar 2012

@denisenko ako vám je?...........

utka
22. mar 2012

@jacka a ty si kde stratená? Ste boli vonku, čo?

denisenko
22. mar 2012

@jacka chceš pravdu????? 😔 ja som unavená, Denisko ma zas vyše 39 a bol už aj vracať...a do toho, svokrovci robia plavačku, takže sa nedá ani spať, lebo pod nami je hluk..... 😝 😝 😝 😝 😝 a susedia vonku niečo pália,a moje prádlo na balkone možem prať zas......zabudla som na niečo??????

denisenko
22. mar 2012

a vlastne zabudla..... 😔 😔 😔 😔 Simčo si robí z mojho mechúru skákaciu loptu, takže som každých 10 minút na WC....aby to už bolo na kompletku..... 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

jacka
22. mar 2012

@utka veru tak vonku....krásne je .... 😎 😎 .......potom sme spinkali......ale dlho tu nebudem..ideme pre MAťka...tam sa vyhraju na ihrisku

@denisenko super ☹ ☹ .....radšej sa nejdem ani pýtať ☹ 😔

denisenko
22. mar 2012

@jacka 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 tak nejak..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
22. mar 2012

@jacka a vonku je tak krásne......

jacka
22. mar 2012

@denisenko len vy sa pekne vyliečte ....hlavne ked má Nisko teplotu............to mu nejak dlho trvá ☹

denisenko
22. mar 2012

@jacka to, to...nejako dlho stále žiadne zlepšenie...... 😔

jacka
22. mar 2012

@denisenko ...nie je ešte s toho podrážený???.....aj ležka?

denisenko
22. mar 2012

@jacka podráždený? on nie...skor ja..... 😢 doobeda moc neležal, ale teraz musí, inak sa mu vyhrážam studenou sprchou...... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
22. mar 2012

@denisenko .........verím...už máš toho všetkého plné zuby........dobré vyhrážky.......už si mu to niekdy robila???

ideme sa chystať.......držte sa ☹

denisenko
22. mar 2012

@jacka hej, zábaly a vlažná sprcha...to pozná....sa bojí jak čert svätej vody..... 😝 noo....užite si aspon vy vonku... 🙂 🙂

jacka
22. mar 2012

@denisenko ja som to Maťkovi raz robila...aj to ked mal 40......nezvykne mať tak dlho teploty..........Nisko si užije ☹ ☹

ešte si užívame.....deti vonku a sa zbavuje zimných vecí......dúfam že ich už nebudeme potrebovať 😝

denisenko
22. mar 2012

@jacka aj ja som robila poriadky so zimnými vecami..... 😵 😵 😵 😵 a nemienim ich už vyťahovať....aní nááááhodou.......... 😀 😀 😀 😀 😀 ved už je pár dní jar, nie? 😵 😵 😵

jacka
22. mar 2012

@denisenko ani ja nie...radšej nech pomrznú.... 😀 😀 😀 😀 .................celkom sa vydarila jar,že? 😎 😎 😎

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre