Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
25. mar 2012

@utka no, hrča je ešte celkom dobrá..... 😀 😀 😀 horšie by bolo šitie..... 😔 dlho nám to nevydržalo, ale aspon čosi.... 😔 zajtra idem do nemocky na monitor, tak ho hned aj vezmem k detskej...už ma to nebaví, som vyčerpaná z toho, ako tu s ním bojujem, aby ležal a niečo aj zjedol..... 😔 😔 😔 😔

leninka75
25. mar 2012

ahojte!......u nás tiež bez zmeny...navečer teplota ☹ ☹ ☹

denisenko
25. mar 2012

@leninka75 akurát som na vás myslela.....že či aspon vy nie ste na tom lepšie...... ☹ ja už naozaj neviem, čo mu može byť...... 😔 😔 😔 dneska som zas nad ním stála nad večerou s varechou....a to dostal len ryžu..... 😔 😔 😔 😔

denisenko
25. mar 2012

dobrú nocku.... 😉
@jacka......žijete????? 😕 🙂

jacka
26. mar 2012

ahojte......

ešte prídem 😉

utka
26. mar 2012

Ahojte...
Mne sa vôbec nepáči ten Vikiho kašel ☹. Doteraz v noci nekašlal, ale dnes už nad ránom začal ☹. Buď mu ten sirup nezaberá, alebo ho odhlieňuje a kašle ešte viac. Ja už neviem. Asi zase dnes poobede zbehneme k doktorke. Už si pripadám ako hypochonder 😖

aninka29
26. mar 2012

dobré ránko 🙂 dnes nám nejak pofukuje vetrisko 😝 aspoň že slniečko svieti 😎
ako čítam,tak chorôbky ešte neprešli ☹ ☹ ☹ prajem všetkým detičkám skoré uzdravenie 😔 ...my sa držíme....klopem,klopem,klopem
@denisenko už som sa zlakla,že až sem dojdem,tak ty už budeš v porodke...ale tak ,máš ešte čas do 28 😉

jacka
26. mar 2012

tak nech sa vám detičky rýchlo........vyliečia........to máte fakt dlho teploty.... ☹ ☹

jacka
26. mar 2012

my sme mali strašný víkend...-...........ani neviem či vám to tu možem všetko povedať......tak aspon v skratke......v piatok prišiel muž sa sa mu pokazilo auto....zovrela mu voda.....tak sme šli na druhom.....okolo Dudiniec začalo to isté...zovrela voda..... 😝 .......dorazili sme na miesto činu......tam svokor na Peťka hned že aký je tučný.......ked sa vyspinkal....sme šli na preliezky.........vravím tam mužovi že načo tam chodíme aj tak si deti nikto nevšíma........strinuna im dala lizatko.....nepísali zloženie...nedám....vraj ten jeden raz možem 😠 ...potom mu tam prišiel ku auto jeden chlap...niečo tam poťukal...pobuchal......vraj dojdem na tom domov a treba do servisu.....dobre......v nedelu prišla striguna vraj jeden pagáč nech im dáme..vraj ten raz možem.....podotýkam.....zo pšeničnej múky....Peťko si tam o roh postele skoro rozbil hlavu....má modré očko....... konečne sme šli domov......a stáli sme najprv každých 15min po 10min.....potom každých 10min.......napokon každých 5min......čo mám varila voda........a akurát sme zastali pred nejakým servisom v asi Domaníkoch.,.....tak muž zavolal dotyčnému.....ten nebol doma.....ale poradil čo má urobiť........tak sme šli asi 15min.....potom zas.......napokon sme po kroku došli domov........deti nervozne.......chápem ich......tam tesne vedla auta padlo drevo........a dnes ráno som počula buchot.......tak padla škridala od toho ako fúkal vetrisko.......tesne vedla.....auta......ale tentoraz aj zo škrabancom.....šli do školky..muž mi volá že si na streche auta nechal penaženku......tak ju zbieral po ceste.........no hádam by už aj stačilo 😝 😝 ..................a muža mám doma....ide opraviť svoje auto.....tak to bude veselo.......hurá koniec.... 😝..................nejak som sa rozpísala....😝....a hlavne že su deti zdravé,že?....🙂................😵

aninka29
26. mar 2012

@jacka fuuuha..tolko zlých príhod za jeden víkend ☹ ☹ ☹ aj by stačilo!!!....ku svokruši sa radšej ani nebudem vyjadrovať 😠 😠 😠 .....hlavne,že ste došli šťastlivo domkov

utka
26. mar 2012

@jacka božeeee, toľko smoly! Ale hlavne, že ste už domka a ako hovoríš, že sú detičky zdravé 😉...

jacka
26. mar 2012

posťažovala som sa........ 😅 😉 ....hned mi je lepšie..........
veru hlavne že sme doma ....celý.a zdravučký 😉

ideme trošku von.......ale len tu budeme na dvore.....vonku fučííííí 😝 😝 😝 -----ešte aj zima je.....ale hlavne že 😎 😎 😎

leninka75
26. mar 2012

ahojte!!!....

@jacka... ☹ ☹ 😠 😠 😠 😖 😖 😖 😖 😝 😝 😝 😝 😝 😎......................asi toľko na tvoju storry, veď rozumieš, že?? 😉

leninka75
26. mar 2012

..zatiaľ teplotu nemáme, ale do večera ešte ďaleko......zajtra máme ísť na kontrolu...

utka
26. mar 2012

@leninka75 držím päste, aby ste už ani nemali... a tak isto aj @denisenko-nech je už aj Nisko bez teploty, Viem, čo to robí s detičkami ☹.

leninka75
26. mar 2012

@utka ..ďakujem 🙂 ....a vy ako, už si bola s vikim u Dr.??

utka
26. mar 2012

@leninka75 bola som v piatok. NAša nerobila, tak sme šli k zastupujúcej. Popočúvala ho a dala mu sirup Erdomed. Mám pocit, že to nie je lepšie, ale ten sirup je na odhlienenie, tak to asi pretp., Kým mu tie hnusné hlieny odídu. Užíva sa to 10 dní, tak dúfam, že to zaberie...Ale Viki je v škôlke...

leninka75
26. mar 2012

@utka ..nemáš doma repíkový čaj?........ja ho používam keď baby kašlú.......

utka
26. mar 2012

@leninka75 mám...vyskúšam, ale repík som mu dávala, keď sme boli v nemocke a kašle furt...Je totál zahlienený, tak kým sa odhlieni, asi bude drhnúť chúďa. Lebo je to taký ranný a večerný kašel...

jacka
26. mar 2012

ja repíka dávam ked bolí bruško....alebo žalúdok.....skor by som i mätový.....alebo lipový ten býva od prechladnutie.....ale odborník na bylinky je na monitore....tak by sa mohla k tomu vyjadriť 😉

denisenko
26. mar 2012

bambule, ahojte..... 🙂
@jacka no ked sa to s..e, tak už všetko..... 😝 dúfam, že tie detičky ten paggáč nejedli.....viem, akú šarapatu dokáže urobiť len zrnko múky, nie ešte pagááááč....... 🙂
@utka no, to vyzerá ako fajčiarsky kašel.... 🙂 len aby ste nedopadli tak ako my.....sakra..... 😝
@leninka75 vy ako? dobre? a Lolka??? 😕

my sme dnes ráno boli na monitore, zobrala som so sebou a Deniska, že zbehneme hned aj k detskej, lebo ona doobeda je v žiline......jasné, že na oddelení bol primár, a kedže deti tam nesmú, sestrička ho radšej nechala na chodbe...to bolo revu..... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ musela ísť pre neho, potom radšej s papierom ma poslala o poschodie nižšie za doktorom, aby som nemusela čakať dalšiu hodinu, kým mi to niekto podpíše, lebo sa operovalo......doktora som odchytila rovno medzi dverami pri východe, tak podpísal papier na zárubni a šli sme.... 😀 😀 😀 😀 urgentne vybavené, drobec spinkal, tak keby sa dalo, tak na monitore budú rovné čiarky...ešte sa mi sestrička smiala, že budúci týžden nech nechodím..... 😀 😀 😀 potom sme šli k detskej, tam ani nohy, no super, rýchlo vybavené aj tam....horšie je, že ten vírus mu zbehol na plúca, takže začínajúci zápal plúc.....poteší....a kedže mu je z liekov zle, som jej rovno ppovedala, že ako do neho tie ATB dostanem, tak to som zvedavá.......no nič, mrtvá som...idem lahnúť, kým sa nerozpadnem.... 😅

denisenko
26. mar 2012

@aninka29 28?????...si si istá??????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
26. mar 2012

akoby ma valec prešiel...teraz neviem, či to bol dobrý nápad, ísť si lahnúť....... 😝 😝 😝 😝

aninka29
26. mar 2012

@denisenko ja som tiež neskutočne hotová 😝 😝 😝 😝 už nech je večer 😔 😔 😔

denisenko
26. mar 2012

@aninka29 jarná únava????? 😕 😔 😝

aninka29
26. mar 2012

@denisenko aj to...aj to 😝 😝 😝 😝 🙄

utka
26. mar 2012

@denisenko tak to nič moc, začínajúci zápal pľúc ☹...

denisenko
26. mar 2012

@utka tak nejak..... 😝

utka
26. mar 2012

@denisenko a máte teda zase ATB?

denisenko
26. mar 2012

@utka zase, veru...poznáš ich? Sumamed...my to máme prvý krát.... 😕

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre