Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
6. apr 2012

@utka že dva km,.... 😀 😀 😀 😀 ..........aspon som bola vo svojej koži 😀 😀 😀

jacka
6. apr 2012

dobrú nocku..... 🙂

deni.....ako???? 😵

jacka
6. apr 2012

@denisenko ahoj moja.....no hovor.... 😵 😵

denisenko
6. apr 2012

@jacka už som tu 🙂

jacka
6. apr 2012

@denisenko super.....aj ja..... 🙂 ....strašne je krásnučký také neviniatko vonavučké...... 😵 😵 😵 😵

jacka
6. apr 2012

@denisenko ešte si tu??

denisenko
6. apr 2012

najskor...baby, díky.....všetkým... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
porod bol...no...v nedelu ráno mi začala odchádzať zátka, odchádzala do večera, ešte som bola na nákupy, ale už som bola zo všetkého taká nejaká unavená, hlavne klby ....tak sme si ešte objednali pizzu na večeru že ked si odýchnem, hádam sa preberiem....aj sa stalo, lenže po chvíli som zistila, že nejako zvláštne krvácam, taká len jasno červená krv, bez hlienu, čistá .... a dosť vela, tak ma hned moj muž zdr..l, že nech si zavolám pohotovosť, a spýtam sa...tam mi poradili, že radšej nech idem do nemocky..... 😠 tak sme šli, aj ked nemala som žiadne bolesti, len tú krv....hned ma aj rijali, dali na monitor, a tam , že nič, dieťa ok, kontrakcie žiadne, kedže boli dalšie dva porody tak ma tam nechali viac ako hodinu, potom ešte druhú papierovačky a kravinky a nakoniec prišiel doktor, kukol zvnútra, že nech sa nečudujem, že krvácam, ked mám polku porodu za sebou...už som bola na 5 ani som nevedela, tak pichli vodu, ale kontrakcie stále nič, tak napichli oxy...čosi a do polhodinky bol Simonko na svete.....tuším 8 kontrakcííí a viac som nevydržala.....drobček bol na svete 😉 😉 doktor aj sestričky mi boli podporou, teda fakt.....zašívali len zvnútra krčok a ani nestrihali, nič....hned po prevezení na izbu som behala po chodbách....... 😀 😀 😀 Simonko ma 51cm, 3380g a ja som nechala v nemocke dokopy 7 kíl.... 😀 😀 😀 😀
...tak nejako v skratke...jedno musím uznať, bolelo, ale aký bol porod rýchly, tak som aj rýchlo zabudla..... 😵

Denisko je úžasný, stále by ho len pestoval...... 😵 😵 😵

denisenko
6. apr 2012

@jacka ešte som tu...... 😉

jacka
6. apr 2012

@denisenko juj super...... 😵 to bola fakt bleskovka.........som rada že si aj zabudla aký si mala porod......Simonko ti to vynahradil...... 😵 😵 .......pokladík maličký......taká som rada že ste už doma.........Nisko nech si to užije..... 🙂 🙂 -------čo manžel....... 🙂 🙂 🙂

jacka
6. apr 2012

@denisenko som mysela že budeš mať aspon takého valibuka ako ja.......a on si v brušku plával........kedy možete ísť von?

jacka
6. apr 2012

to bude vaša prvá noc domka....tak nech ťa často nebudí......a riadne sa vyspinká.......a kojenie ako?....vraj bolí ☹

denisenko
6. apr 2012

bratská láska na prvý pohlad...... 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
6. apr 2012

@denisenko 😵 😵 😵 daj aj spoločné foto 😵 😵 😵

denisenko
6. apr 2012

@jacka ved chcem...ale neberie mi to...čo s tým dnes je....

denisenko
6. apr 2012

dám zajtra do albumu, dnes už idem, manžel ma volá...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
6. apr 2012

@denisenko bežkaj.....bežkaj ked volá.....uži si ho pokial je doma...................zajtra sa teším na nové info a foto......vyspinkajte sa.....dobru nocku 😵

jacka
7. apr 2012

ahojte...... 🙂

jacka
7. apr 2012

takže som tu sama......neva...ideme von 😎 😎

jacka
7. apr 2012

🙂 😉 😵 😎 😕

denisenko
7. apr 2012

halo,halo..... 🙂
@jacka aj ja som tu, ale len tak napoly...hodila som nejaké fotky a medzitým sa snažím dať dom do poriadku, pokým sa Simčo tvári že spí..... 😀 chlapi šli poliať sestry a babku, tak sme doma sami.... 🙂 spali sme fajn, nie je to ako s Deniskom, ale dá sa..... 😎

jacka
7. apr 2012

@denisenko spinká s tebou?..............to nejak skoro šli polievať 🙂 .........nechce sa Simonkovi spinkať?..... 😵 ....krásny chlapček 😵 😵 😵 .....peknučké foto si dala.... 🙂 😵 😵 .................

denisenko
7. apr 2012

@jacka no, spinkal so mno...aj ked postielku mám vedla postele, ale tam vymýšla.... 😠 chlapi šli už dnes, lebo zajtra sa chcú vrátiť a potom v pondelok polievať sesternice a starkú tu v Rajci.... 😉 Simčo dneska trošku štrajkuje, ale radšej cez den, ako v noci.....ale nie je zlý, tak sa dá..... 😀 s mliekom máme to isté ako pri Deniskovi, takže niečo si pocucká, niečo sa dokrmime..... 😔

jacka
7. apr 2012

@denisenko treba piť cela vody.....a INKA ja vraj na tvorbu mlieka......a skus si odsať...uvidíš.........však ked sa nebude dať........nemožeš sa zblázniť 😔 😉 ................takže nie sú vobec dnes doma?.........ste ostali sami?...........to čo štrajkuje drobček........ved by ešte nemal mať dovod 😀 😀 ......................ja som spávala z oboma v posteli......ale pri Peťkovi som dala dole bočnicu.......pritisla postel a bolo..... 😀 😀

denisenko
7. apr 2012

@jacka no, pijem dosť, ale ešte nehádžem flintu do žita.... 😀 aj ked.....moja mamina nás tiež kojila tuším tri dni, jedna sestra nekojila, druhá len pár mesiacov, ja s deniskom sme odsávali a dokrmovali....asi to máme v rodine ☹ ale zato ma menej radi mať isto nebudú..... 😀 😀 😀 Denisko sa tiež ráno vteperil k nám do postele...takže od radu...Simonko,Denisko,maminka a tatinko....a ešte ostalo miesta, tak si mala počuť ten komentár...... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
7. apr 2012

@denisenko no vidíš.......aj Nisko ťa lúbi najviac na svete..........................som zvedavá na ten komentár 🙂 🙂 ...daj...........vy máte letisko 😀 😀 😀 tolko ludí sa tam napratať 😵 😵 😵 ..................ale za.....dobrých ludí sa všade vela zmestí 😵 😵

denisenko
7. apr 2012

@jacka ...že ešte sa tam aspon jedno zmestí.....sme tak naraz aj s tatinkom odpovedali, že nie...... 😀 😀 😀 😀

denisenko
7. apr 2012

na porovnanie....

utka
7. apr 2012

@denisenko tuším sa trochu podobaju...

denisenko
7. apr 2012

@utka z jedného uhla sú úplne rovnaký, ale inak každý iný..... 🙂 už sviatkujete?

jacka
7. apr 2012

@denisenko teda........sú úplne rovnaký 😵 😵 😵 ....nezaprú sa......

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre