Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
13. apr 2012

@jacka ..to som rada, že len tak je doma 😵 ..teda, že nie kôli chorobe 🙂 ......ani neviem čo budeme cez víkend 😨 ...muž bude mať určite "kopec" roboty 😠 😠 😝 😝 ..a ja klasika deti , varenie, upratovanie 😝 ...ideme aj my von..pa

jacka
13. apr 2012

@leninka75 ...........ale už som to olutovala že ostal doma.....je ako komár 😠 😠 😠 😠
užite sa slniečko...krásne je 😎 😎 😎 ......moji sú ešte na dvore ........

jacka
13. apr 2012

letty....ahoj..... 😵 😵 😵

letty86
13. apr 2012

ahojte 😉 matulko spí 😵 mám trošku čas 😉 a nikoho tu nevidím 😉
konečne vykuklo slniečko 😎 sa drobec zobudí a pojdeme von, dnes ma matko 1,5 roka 😵 😵 😵 .....dnes je ináč dobrý dátum, piatok 13.teho a ešte bláznivý apríl 😀
@leninka75 držím palce s lilkou...zrejme to je len taká prechodná fáza...ja zas konstatujem, že vikus robí veci, ktoré nerobila, ked mala 3-4 roky 😝 ked videla mláku, tak ju obisla ako pravá dáma a teraz 😝 minule s kamoškou hádam ziadnu mláku nevynechala...aj cez cestu mi minule tak prebehla 😠 predtým stála a dllllho pozerala na obe strany....a čo ešte...jasne, tričká s jedálnym lístkom 😝 po minulé roky chodila domov, ako keby ani v škôlke nejedla a teraz 😝 ....tiež verím, že je to prechodná fáza 😅 😔

letty86
13. apr 2012

@jacka 😉 😉 😵 ahoj

jacka
13. apr 2012

@letty86 my ideme teraz spinkať.......................ale potom zas von....vychutnať slniečko...................................................no ja neviem...my skáčeme stále do kaluže odvtedy ako začal chodiť..........a teraz to mám dvojmo.......ale aj aj dúfam že to Lilku prejde.....

jacka
13. apr 2012

@letty86 že tričko z jedálnym lístokom 🙂 😉 .................možno jej zachutilo 😉 😉 🙂

letty86
13. apr 2012

@jacka od chalanov sa to očakáva, že budú skákať do vody 😉 😀 aj ja verím, že ju to prejde 😉 že sa v nej prebudí dáma 😉
tak sa pekne vyspite, my sme včera poobede hodili šlofíka všetci 😀 aj tatino a dobre mi to padlo 😉

letty86
13. apr 2012

@jacka jej chutí papat, vraj si ide aj po duplu, ked majú niečo čo lúbi 😉 ale vzorky mi domov nosiť nemusí 😀 😀 😀 😀

letty86
13. apr 2012

😉 😵

jacka
13. apr 2012

@letty86 tak díík 😀 😀 😀 ...si ma potešila..... 😀 😀 😀 😀 😉 ..............aj my sme včera schrupli.......dnes to nepojde.......musím byť s Maťkom aby sme nevyhoreli 😝 ......................................aspon budeš vedieť čo máš variť...a asi ako to má vyzerať 😀 😀 😀 😉

denisenko
13. apr 2012

ahojte..idem na skok.... 🙂 ráno som síce do pol deviatej mala čas, ale kvoli Deniskovi som notebook ani nezapla....zas by tu chcel byť pol dna......aspon som stihla niečo upratať a navariť...Simonko vstáva okolo pol deviatej, potom nekonečné kojenie na časti a kedže je tak krásne, šli sme vonku...zázraky sa dejú, strčím dieťa do kočíka a on hned spí.... 😀 😀 😀 😀 boli sme pozrieť aj detičky v školke, nakúpiť, skočili na zmrzku a na obed domov...... 🙂 aspon som si prevetrala hlavu na čerstvom vzduchu.....

denisenko
13. apr 2012

@leninka75 tými "zlými slinkami" sme si prešli aj my.....veru psychika je nevyspytatelná..... 😔 teraz s tým mávame niekedy problém, ráno pred školkou....a bud si istá, že z nej nevytiahneš nič, čo sa deje..... 😔 😔 😔 😔 😔
@letty86 aspon viete, čo mali na obed 😀 😀 😀 😀 😀 ja si musím pozrieť jedálny lístok, lebo ked sa spýtam, tak odppoved znie: čo si si neprečítala?????? 😀 😀 😀 😀 😀 😝
@jacka super, že ste sa mali včera fajn...kašlať na počasie, hlavne že ludia si rozumejú.... 😵

utka
13. apr 2012

Ahojte...
Dnes sme boli u lekárky. Vikiho zase popočúvala. Vraj dýchanie má stále čisté, čomu som rada. Len nechápem ten nekonečný kašel ☹. Vraj zase máme prísť v stredu. Do škôlky nehrozí. Takže v nedeľu príde svokra 😵 .
@leninka, nebude to tým, žeby Lilka žiarlila, tak si vyžaduje, aby ste pri nej boli...psychika je nevyspitateľná, ako píše deni.
Viki jedálny lístok domov na tričku nenosí, ale tiež mi povie ako Nisko, že mala si si prečítať, čo sme mali...

denisenko
13. apr 2012

@jacka táto jedna je len pre teba..... 😀

denisenko
13. apr 2012

a toto nie moc vydarená.....ale z Deniska zrejme fotograf nebude..... 😀

denisenko
13. apr 2012
jacka
13. apr 2012

@denisenko cmuk 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
13. apr 2012

@denisenko ani nevyzeráš žeby si len "včera" rodila......vyzeráš fakt super..... 😵 😵

jacka
13. apr 2012

@denisenko zlatučký je 😵 😵 😵 ...... 😵 😵

denisenko
13. apr 2012

@jacka 😀 😀 😀 ved som ani včera nerodila...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dakujem... 😵

jacka
13. apr 2012

@denisenko tak predvčerom...ale už nepopustím 😀 😀 ......Nisko čo robí že si tu....moj Maťko sa už vyhral.......ale vie že ked sa Peťko zobudí tak končí na pc......ťažký život 😀 😀 😀

denisenko
13. apr 2012

@jacka Nisko je v posteli...Simonko doteraz visel na cicke a teraz protestuje.....zas asi chce duplu...raz ma zje..... 😀

jacka
13. apr 2012

@denisenko ved mu len daj....daj...... 😵 nech pekne priberá...........deti sú už von ...pojdem zachvilu za nimi......v pondelok idete do školky?

jacka
13. apr 2012

@utka vidím že si celá rada......tie choroby sú ako kliešť....nejdeš sa ich zbaviť ☹ ☹

denisenko
13. apr 2012

@jacka aj my asi pojdeme, ked denisko vstane.....simonko je aspon v kočíku ticho 😠 jo jo, v pondelok do školky, aj ked....ten chlapec, čo denisko od neho schytal tu pliagu ešte stále kašle......som sa dnes o tom bavila s učitelkou, tak už len mávla rukou....vraj sa to snažili vyriešiť, ale raz darmo...chodí do školky..... 😝 😝 😝 😝

jacka
13. apr 2012

@denisenko blbé....nezávidím vám............. 🤐 ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,hlavne že sa Simonkovi vonku páči......čo mu obliekaš?..........................idem aj ja....musím ich dať od seba.....Maťko má už hádam zakázané úúplne všetko 😝

denisenko
13. apr 2012

@jacka a pomohlo to? zákazy.....keby si aspon z toho niečo robili, že? 😠 ...naobliekam hoako snehuliaka..... 😀 a má aj fusak 😀 😀 😀 😀 😀

utka
13. apr 2012

@jacka však vieš ako to je...niežeby som nebola rada. Musím byť, však aspoň sa má kto o Vikiho postarať...
Ale najradšej by som bola, keby už bol stále zdravý a mohol ísť do škôlky. Však už tam bude chodiť len chvíľu...

denisenko
13. apr 2012

@utka a potom do školy....myslíš, že to bude lepšie? 😕

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre