Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
14. apr 2012

@leninka75 ja vás rada mám 😉 🙂 .......až budem mať o trošku viac času,tak isto dočítam všetko 😉 .....to by som tu moc dlho musela sedieť
@jacka nie nie....to neznamená,že dieťa už nebude nikdy choré.......ale určite už nie tak často 🙂

utka
14. apr 2012

@aninka29 vitaj..Viki je chorý stále, nie zase 😉...On kašlal už pred kiahňami ☹...a kašle stále...

utka
14. apr 2012

@jacka tak to som nepovedala, že nebudú už potom nikdy choré, ale keď tá mandľa je obrovská, spuchnutá, tak robí skôr zle ako dobre...ale nechajme to už radšej tak...

jacka
14. apr 2012

🙂 😉 😵 😎

utka
14. apr 2012

@jacka hmmm??? Aké máte počasíčko?

jacka
14. apr 2012

@utka ani sa nepýtaj........celkom neviem.....raz poprchá.....potom slniečko......potom vietor.......ale momentálne je zamračené......
a vy?....

jacka
14. apr 2012

ešte dopečieme bábovku...a pojdeme von..............to je zaujmáve...ked nemám doma muža tolko vecí si porobím...... 😀 😀 😀 😀

utka
14. apr 2012

@jacka tu je zamračené...teraz neviem, ale aj poprchalo...Idem zohnať nejakú lekáreň. Už mám kašel aj ja ☹...

jacka
14. apr 2012

@utka čo si si kúpila?.........
veru čudne je vonku..... 😝 dúfam že zajtra bude lepšie 😔 ...pojdeme asi na plavošku.......ak bude takto 😔 😝 😅

utka
14. apr 2012

@jacka kúpila som si Bromhexin kvapky a Panadol novum. A do zásoby Kalciový sirup a Solmucol...

jacka
14. apr 2012

@utka peken si sa zásobila 😔 ☹ .................tvojmu mužovi nič nie je?

utka
14. apr 2012

@jacka muž ešte trošku kašle. On bral aj ATB asi pred 3 týždňami

jacka
15. apr 2012

ahojte....

@utka super....vám sa darí ☹

leninka75
15. apr 2012

ahojte!...takmer dovarené..ešte ajTrixovi som urobila ropár mastných kúskov mäska ..dúfam, že to ocení 😀 😀

@aninka29..si ma potešila 😵 😵 😵..........lebo už som si začínala všeličo namýšľať 😉.......

@jacka....jasné, že stíhaš bez muža viac, však to je ďalšie dieťa a horšie jak tie menšie 😀 😀 😀..užite si plavošku 😵

@utka...tak vy choriete parádne jeden od druhého ☹ ☹ ☹ ☹

jacka
15. apr 2012

@leninka75 ocení..určite.....ešte sa bude aj za ušami olizovať 🙂 ................
čože si si namýšlala......povedz.... 😀 😀 😀 ......................................ty si to vystihla na milion %......horšie ako menšie........a ty čože tu v nedelu robkáš......................... 😵 😵 .....................ved sa nedá nič s nimi robiť....sme prišli s von mokrý......na bicykoloch zima..........tam sa aspon zohrejú 🙂

som hladná........ 🙂 ..teším sa na obed..... 🙂

leninka75
15. apr 2012

@jacka .. 😀 😀 😀 😀 .......aspoň niekto sa oblíže 😀 😀 😀 😀 ....však pokračovanie včerajška 😝 😝 😝 😝 .....ale už sa líška, že či nepôjdeme poobede do ZA do Maxu a na námestie ku fontáne 😀 😀 😀 😀 😀 ......čo máš fajnučké na obed? 😵 😵 😵

leninka75
15. apr 2012

....to len moja svokra je taká pripečená??? 😠 .......práve doniesla Lolku a Lolka si veselo vyhrýza horalku 😠 😠 😠 😠 .........zasa sa mi nenaobeduje 😝 😝 😝 😝

utka
15. apr 2012

@leninka75 nie len tvoja svokra... 😝
No veru, asi si to takto pekne všetci odovzdávame...ešteže nemáme doma malé bábo 😉...
Ale ja nepochopím to Vikiho "ochorenie". Kde sa mu tie sopliská a hlieny beru 😕 . Keď má nos úplne čistý, tak ani nezakašle...a v noci tiež nie a aj sa mu dobre dýcha...No fakt nechápem.

jacka
15. apr 2012

@leninka75 ....somr da že si tu...len si ma vyrušila v monologoch 😀 😀 😀 😀 ...................ale kludne možeš... 😉 😉 ...................piekla som mäsko.......vepro...knedlo 🙂 🙂

@utka ☹ ...........asi by to chcelo riadne vyšetrenie 😕

utka
15. apr 2012

@jacka však ide manžel s ním k známemu lekárovi na odbery a výtery...

utka
15. apr 2012

Ja som robila plnenú roládu z mletého mäska a zemiakovú kašu...

denisenko
15. apr 2012

halo, halo.... 🙂
@jacka aj ja som robila krkovičku pečenú, knedlu a...kapustu som chcela, ale hold smola...tak som si urobila len z výpeku omáčku...... 😉 a "dojčiacu" zaprážanú polievku.... 😝
joj, dnes som tu mala na návšteve sestru s deckami, ešteže boli len dve hodiny, lebo neviem, neviem, asi by som im musela dávkovať nejaké sedatíva........ 😀 😀 😀 😀 😀 alebo nám dospelákom 😀 😀 😀 😀

žienky moje, včera sme všetci boli v posteli už o 20.15..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a spali sme do šiestej, Simčo si len tri krát cucol po 5 minút a dosť....a dnes spí takmer celý den....žeby mi niekto vymenil dieťa????? 😕 😕 😕 😕 😕 zato Denisko je ako sto čertov..... 😝

denisenko
15. apr 2012

@leninka75 ...no, horalka je fajn vec..... 😠 😠 😠 😠 moja je už vycvičená, sladkosti donesie mne, že ked uznám za vhodné, mám mu dať 😀 😀 😀 😀 ...ale tiež ma dorazili včera, kým som ja ohriala Niskovi polievku, tak mi ho napchala hriankami so syrom...... 😠

denisenko
15. apr 2012

@aninka29 vitaj po sto rokoch..... 😀 😀 😀 😀 už to ani na manžu nemožeš zhodiť, že sem nenakukneš..... 😀

utka
15. apr 2012

Zajtra ide manžel a Vikim na odbery...som zvedavá. A ja do roboty...brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...
Dobrú noc.

jacka
16. apr 2012

ahojte......
@denisenko stratená sa našla..............super tak si sa konečne riadne vyspinkala.........a cez den ako spinkal?..............

@utka držím palce daj potom vedieť.......príjemnu prácu 😉

jacka
16. apr 2012

😎 😎 😎 😎

denisenko
16. apr 2012

dobré ránko.... 😉 Denisko už je v školke, svokra ho zaniesla....ale už ráno sa zas robil, že mu je zle, len aby mohol ostať doma..... 😝 som mu povedala, že pojde aj tak, tak ho to prešlo..... 😠 😠 😠 😠 a vonku prší.....dúfam, že poobede nebude, chceme si isť s Niskom niekam vyraziť...do cukrárne..... 😉
@jacka že stratená..... 😀 😀 ja som tu...len pre istotu sme nemali zapnutý net, aby to niekoho nelákalo.... 😠 víkend bol fajn, Simonko viac spinkal, ako bol hore, takže som stihla navariť, upratať, umyť dlážky, povysávať, umyť okná, poprať a požehliť..... 😀 😉 zas na týžden bude pokoj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
16. apr 2012

@denisenko no ty si ale šikovnica šikovná.......skoč aj ku mne 🙂 😉 ......................Deniskovi sa nechcelo ☹ .......kedy po neho chodíš?........................my sme tu mali slniečko.......ale už je fuč 😝 .............. predpokladám že teraz ideš závisláčiť 🙂 🙂 😀 😀 😀

denisenko
16. apr 2012

@jacka Simonko spí, ja mám v ruke kávičku...a idem trošku pokukať, čo nove na svete...nete.... 😀 ...nevieš, ako zistím, či mi dosť vypil?váhu pre deti nemám a odsávačka bude asi v stredu.....od včera sa neprikrmujeme, len dosť spí a kratšie papá....ale keby mal málo, tak plače, či to je len moja predstava? 😕 😕 😕 😕

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre