Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
18. apr 2012

@leninka75
@utka aha zvedavice dve 😵 😉 ..............ešte mi budete závidieť..... 😀 😀 😉 ..ale že ste to vy.........tak vraj je skromný...(po maminke 😉 ..)......veci si pekne ukladá....aj hračky hned na prvý krát vráti na miesto.......že je v siedmom nebi ked može byť služba.........a ked nemusí ležať v posteli tak sa krásne hrá...... 😵 😵 a tak..... 😵 😵

@utka a Vikimu sa chce do školky?.....aj tam spinká...či len ležká?......

jacka
18. apr 2012

leni vidím ťa..... 😵 😵

leninka75
18. apr 2012

@jacka ..... 😀 😀 😀 😀 .......a aj doma je taký?? 🙂 ..lebo moja Liluša tiež v škôlke najsamlepšia, pomáha, upratuje o dušu aj po iných deťoch a doma keď má upratať po Lolke tak, že prečo veď ona to nerozhádzala 😠 😠 😠 😠 😠

leninka75
18. apr 2012

@jacka ... 😵 😵 😵 😵 😵 .......

leninka75
18. apr 2012

...viete čo sa u nás včera stalo?????, 😕 😕 😕 😕 ........ráno okolo šiestej jeden dom obkľúčili policajti, strieľalo sa tam, hádzali sa dymovnice či ako sa to volá a prišli 2 autá kukláčov......je to taká relatívne slušná rodina, majú dvojičky chlapcov niečo medzi 20-25 rokov a že vraj tí sú výpalníci 😅 😅 😅......... tak celá dedina má teraz o čom hovoriť 😅 😅

jacka
18. apr 2012

@leninka75 nie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....je presne ako tvoja 😀 😀 😀 😝 😝

leninka75
18. apr 2012

@jacka .....to som rada 😀 😀 😀 ...som myslela, že len ja mám Dr. Jekyla a Mr. Hyda v jednom 😀 😀 😀 .......ja mám občas pocit, že moja autorita u Liluši nula bodov 😖 😖 😖 ..........v poslednej dobe sa do mňa neskutočne naváža a kričí po mne ☹ ..........asi niečo nerobím dobre 😢 .........

jacka
18. apr 2012

@leninka75 no pekne.........ved to aj susedov museli vyplašiť 😝 ...brr 😔 😔

jacka
18. apr 2012

@leninka75 ...........sme dve...možno sa aj utka letty a deni a aninka pridajú....teda aspon dúfam že niektorá 😉 😉

u mna zaberaju tresty.........a aj výprask.......inak to nejde.....

musím padať...Peťko už vonku kolobežkuje......idem za ním.............ale..........prííííííííííídem 😉 😉

leninka75
18. apr 2012

@jacka ..to dúfam, že nás v tom nenechajú samé 😀 😀 😀 😀 .......u nás tiež tresty, ale to je len na chvíľku ☹........

@utka..dobre si pamätám, že ste boli na Červenom Kameni?......koľko je to časovo z BA?......prípadne aj km?.... 🙂

leninka75
18. apr 2012

..kapusta dovarená......ideme aj my...... 🙂

denisenko
18. apr 2012

ahojte, herečky.... 🙂
idem len na skok, kým sa niekto tvári, že drieme...sme mali pernú noc..... 😝 pomaly každú hodinku si chcel cucnuť, až ma to prestalo o 3-tej baviť, a šla som pre fľašu......kým som spravila mlieko, tak sa mladý pán úplne prebral do života a síce plné brucho by bolo, ale spať ani náhodou.......ešte tak diskotéka, to by šlo 😝 😝 😝 😝 😝 takže sme boli hore asi do piatej a o pol šiestej už vstal Denisko..... 😖

utka
18. apr 2012

@leninka75 boli sme tam, ale už si nepamätám, ako dlho sme tam šli ☹. Moja skleróza...
Viki zamestnáva starkú. Hrávajú sa na doktorov a všelijaké spoločenské hry. Ja im vždy navarím, nech sa svokra môže venovať jemu, lebo keď sa nudí, tak je s ním na nevydržanie. A dosť často je pri TV, čo nie je moc dobre, ale čo už s ním?
Tiež je niekedy poriadne "zlý". A najviac ma vie nahnevať, keď mi povie Zuza alebo sa zaháňa, akože ide udrieť. Za toto ho cepujeme. Samozrejme len rečami. Niekedy to pomáha, ale málokedy.
@jacka Vikimu sa veru nechce chodiť do škôlky. Ale keď už je tam, tak je super. Podľa mňa to len preto, že býva často chorý a je doma. Niekedy cez obed spával, aj napriek tomu, že doma už dlho nespáva. Ale v poslednej dobe už nespával len ležkal.

utka
18. apr 2012

@denisenko takže máte veselo...No nič moc, keď sa nevyspíš ☹...

denisenko
18. apr 2012

@utka ešteže to nebýva každú noc..... 😝 😀
@leninka75 ....ved vy tam máte hotový "divoký západ".....a že dedina...bude to aj v správach????? 😕

@leninka75 @jacka tak my máme doma to isté, v školke ako najlepšie dieťa na svete a doma....pokým sto krát nepoviem, tak je hluchý....ale zas....nie vždy.....snaží sa mi pomocť, ale jeho hračky aby som upratovala ja.... 😝 teda pokým sa nevyhrozím, že nepustím na internet...to by ste mali vidieť...minúta, a celá izba rozhádzaná je uprataná........ 😀 😀 😀 😀 😀

utka
18. apr 2012

@denisenko to aj my tak máme...buď zakážem internet, alebo mu poviem, že všetky hračky dám do jedného vreca a zanesiem ich detičkám, ktoré nemajú rodičov, alebo peniežky na hračky...
A ešte jedna vec, ktorú musím opakovať 1000x denne:"Obuj si papuče!" 😠

leninka75
18. apr 2012

@denisenko ....simčo ti dáva zabrať ☹ .....toto si ešte aj ja živo pamätám, keď sa Lolka okolo jednej v noci zobudila vyspinkaná do ružova a že poďme sa hrať 😅 ..tak sme sa hrávali, tak do tretej - štvrtej ráno a potom sa slečinka vyhajkala a maminka padala na nos 😝 😝 😝

@denisenko .....možno to aj bude v správach len ja správy nestíham, vtedy práve máme večerný frmol 😝

@utka.....tie papuče poznám 😀 😀 😀...mne Lilka bežne hvorí menom keď začne niečo siahodlhé rozprávať..alebo keď sme v obchode a ona, že "Leni aha toto nekúpime?" 😀 😀 😀...mne to nevadí, skôr mi to príde také milé, ako od kamošky 😵 😵 😵

@utka..škodaaa, že si nepamätáš koľko to trvalo ☹..ale neva, však zistíme 😉..v júni je tam 2. princeznovský ples.....minulý rok to bolo v bojniciach a bolo to celkom fajn, tak by sme zasa chceli ísť... 🙂 ......inak teším sa, že si sa trošku rozkecala aj o inom ako o chorobách 😵 😵 😵............

leninka75
18. apr 2012

@jacka..mala si pravdu 😉 ..nie sme v tom samé 😀 😀

denisenko
18. apr 2012

@leninka75 asi tak nejako....aj ja by som padla na nos, ale obávam sa, že v polke letu zaspím..... 😀 😀 😀 zajtra musím na pasové...sa mi nechce..... 😠 ale aspon už prišlo Simonkovi preukaz poistenia...aj europsky.... 😉

denisenko
18. apr 2012

@utka presne ako keby si bola u nás..... 😀 😀 😀 😀 tiež posielam hračky deťom do detského domova.... 😀 😀 😀 a papuče.....škoda reči....už som mu povedala, že mu ich pribijem na nohy ako koníkom podkovičky..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
18. apr 2012

no fajn...s hračkami sme na tom rovnako......ale ja ked mu ich zbalím do tašky....tak ich tak skoro neuvidí........aj veci ked si nechce uložiť.....tie vyhadzujem z okna 😝 😝 ......ale som rada že ste sa aj vypridali..................ale u nás trvaju tresty dlhšie.......ked má zákaz sladkostí tak celý .....alebo tv....celý den.......proste basa 😀 😉 😝

jacka
18. apr 2012

@denisenko to ti nezávidím........ale asi sme si tým prešli všetky......vieme ako ti je...len spať a spať......a ja som bola na tom tiež tak...s tým že cez den som spať nemohla...lebo som bola s Maťkom a ten mi ako troj ročný nechcel spať........... 😝 ani si na to nejdem spomínať 😝 😔 brrrr...................a ešte som nemala doma UM.....takže ma to nelákalo urobiť.........by sa mi veru nechcelo vstávať 😔

a to vybavovanie po úrad ....uff....brrrr........😝

jacka
18. apr 2012

a ešte mi učka vravela že vidí ten rozdiel medzi detmi kt. rodičia kupuju všetko........a detmi kt. si vážia hračky.......

jacka
18. apr 2012

tak zas tu vediem monolog...idem dať papať Peťkovi a frčííííme pre Maťka 🙂 🙂

denisenko
18. apr 2012

boli sme sa trošku "vyluftovať".....pre Deniska, na zmrzku, stretla som pár známych....a hned mi je lepšie...... 😀

denisenko
18. apr 2012

@jacka zákazy na celý den...to aj u nás....niekedy aj dva....ked si zaslúži.... 🙂 ale aj tak čertuje dalej..... 😀 😀 😀 😀

utka
18. apr 2012

@leninka75 pýtala som sa manžela, tak vraj okolo pol hodiny nám trvala cesta do Červenej skaly...
A sory, že hovorím len o chorobách...už nebudem teda. 🤐

jacka
19. apr 2012

ahojte......

@utka leninka to tak určite nemyslela.......ona chcela aby si stále nemyslela len na choroby...... 😉 .......

@denisenko veru tak ako píšeš......zachvilu má další trest 😝 😠 ...........................ako ste spinkali?....dúfam že lepšie...

aninka29
19. apr 2012

dobré ránko ..Simču som dnes nedala do škôlky,nejaká je zahuhňaná 😖 tak radšej nech je doma....a ešte je len ráno a už mi brnkajú na nervy obe 😠
aj ja mám s mojimi kočkami o zábavu postarané...v poslednom čase mám pocit,že na Simku ide puberta,alebo čo...niekedy je fakt až moc drzá 😠 ...tiež zaberajú vyhrážky tipu vezmem všetky hračky,zákaz tv......ale zase na druhý deň je to to isté.....taký kolotoč......a niekedy je u nás veru aj výprask 🤐 Simka ked sa na mňa hnevá tak ma volá Anča 😀 a Sabka,tak tá má teraz tiež svoje obdobie.....provokuje od rána do večera....potvorka malá skúša dokial až môže zájsť............

leninka75
19. apr 2012

ránečko!!!! ☹ 😝 😢 😖 😠

@denisenko..simka dáš zapísať do pasu?....

@utka......jacka má pravdu 😉...my napríklad vôbec nevieme ako trávi Viki čas doma, čo ho baví, či ťa tiež neposlúcha ako tie naše potvory a podobne ..chápeš? 😉 .......a keď rozpávaš aj o inom a chvíľku aspoň nemyslíš na to zlé ☹ .......nikto ti nezakazuje hovoriť o chorobách, však sa ti aspoň trošku uľaví keď sa posťažuješ, ale verím tomu, že u váas je to aj o inom ako len o chorobách..však vidíš, že pretriasame všetko možné 🙂 ........

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre