Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
24. apr 2012

@denisenko ešte mu daj šancu 😎 😎 😎 😉

@denisenko aj vy máte rýchly obed...mnam 😀 😀 😀

jacka
24. apr 2012

@leninka75 uč sa uč...... 😀 😀 😀 😀 😉

denisenko
24. apr 2012

@leninka75 veru, ber si príklad..... 😀 😀 😀 treba navariť kopy a potom už len dávať do jedného hrnca čo poostáva...... 😀 😀 😀 😀 😀...len si to dobre zaštipcuj, inak budeš mať to prádlo až v považskej 😀 😀 😀 😀 ...ozaj, čo ten tvoj muž?už vieš, čo chcel? 😀 😀 😀 😀

denisenko
24. apr 2012

@jacka a tak nech si ešte užije posledne dva mesiace,,,,, 🙂 inak, nás sa včera pýtali, či bude chodiť do škollky cez letné prázdniny...a hned aj s komentárom....ked ste na materskej...tak asi nie, že?....dala by som ho, ale budeme preč, tak nehrozí...inak si dali poplatok na mesiac 50E plus strava....dosť..... 😝

denisenko
24. apr 2012

jáááj....mladý pán ma označil.....načo do seba tolko pchá, ked to ide potom von?

jacka
24. apr 2012

@denisenko ved hádam jej to donesieš.....nie 😀 😀 😀 😀 ..............

@denisenko toto zbožnujem......aj tu to tak funguje....ked sú prázdniny tak hned....maminka je na doma.... 😠 😠 😠 ...ale ja ho tam výdy dám...len cez leto si ho pekne nechám domka.... 😉 🙂

jacka
24. apr 2012

@denisenko pokrstil ťa 😵 😵

denisenko
24. apr 2012

@jacka nedonesiem....my sme opačným smerom..ale ak bude fukať smerom na rajec, tak chytíííím...... 😀

jacka
24. apr 2012

to už fakt nevedia ako zdrať z kože???? 😠 😠 😠 😠

denisenko
24. apr 2012

@jacka tak zas v lete je to lepšie doma....teplúčko, možu sa člapkať a byť celý den vonku....už aby tento bláznivý mesiac skončil..... 😠

denisenko
24. apr 2012

@jacka to asi preto, aby si to človek rozmyslel, a nedal tie deti tam, lebo ked si predstavím, že dať na mesiac na školku vyše 70e ...asi trochu moc..... 😔 a ked bude málo deti nahlásených, tak majú dovod, prečo neotvoriť triedu...a majú volno celé leto... 😠

jacka
24. apr 2012

@denisenko veru-........tento mesiac sa fakt nevydaril 😠 ...................ale na to člapkanie bazéne sa teším 😎 😎 😎

jacka
24. apr 2012

@denisenko tiež ma to napadlo.......aký sú hnusný...že?.... 😝 ......... ☹ ...............chudáci rodičia.......si predstav žeby nemali kde nechať dieťa...tak vysolia 7Oe........alebo sa možu zblázniť 😒

denisenko
24. apr 2012

@jacka ved to...majú to isto dobre premyslené..... 😖 😝 a nedajbože máš v školke dve deti..... 😝 😝 😝

jacka
24. apr 2012

@denisenko tak to sú iné bolesti hlavy...... 😝 😝 😝 .................

čo robí Simonko? 😵 😵

denisenko
24. apr 2012

@jacka ..hádaj.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...visí na cicke..... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
24. apr 2012

@denisenko 😵 😵 😵 😵 😵 ...chutí???????????,,,,,,chlap vie čo je dobré 🙂 🙂

leninka75
24. apr 2012

@denisenko ..neviem..ešte to na mňa nerozbalil 😀 😀 😀 😀 ..však sme včera spolu skoro ani neboli 😝 ....prišiel po piatej, jedol, potom sme s Lilkou išli na zumbu, keď som, sa vrátila ukladala som baby, on zdrhol von a potom sme spolu zaspali pri telke 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
24. apr 2012

..nejaká som jak vygumovaná 😝 😝 😝 ..sedím a rozmýšľam čo napísať 🙄

denisenko
24. apr 2012

@leninka75 tak možno chcel len zdrhnúúúúť...... 😀

denisenko
24. apr 2012

jáááj, ja mám dneska vrešťadlo doma...... 😔

utka
24. apr 2012

Ahojte.
Takže mám aj ja zápal priedušiek ☹. Dostala som ATB. Budem doma "oddychovať"...

denisenko
24. apr 2012

@utka no paráááda..... 😝 😝 😝 😝 poteší.....a dokedy si doma?

jacka
24. apr 2012

@utka super ☹ ☹ ☹

@denisenko maličký už poslúcha? 🙂 🙂

to je fakt dnes divný den 😝 😝

denisenko
24. apr 2012

@jacka chlap a poslúchať? ...kde???????????????????? 😀 😀 😀 😀

fuj, ten vetrisko....dnes kočík isto nevytiahnem....budem musieť nechať drobčeka svokre a skočím do školky sama.... 😖 tých 5 minút to vydržia.... 😵

jacka
24. apr 2012

@denisenko jááááj prepáč....zabudal som...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 si robia od malička čo chcu 😀 😀 😀

vetrisko je riadny....sme neboli ani my von......nejdem ho viac doraziť...uvidím ako s Maťkom dúfam že muž pre neho skočí.....robí blízko školky........ešte mi cinknem 😉
kedy pojdeš pre neho.....Denisko nežiarli?..... 🙂 ..

utka
24. apr 2012

No veru, poteší. O týždeň mám ísť na kontrolu. Pôjdem asi v pondelok, lebo v utorok je sviatok. A aby som už v stredu šla do roboty...
Tu je 20stupňov, ale tiež fúka hrozný vetrisko ☹...

denisenko
24. apr 2012

@jacka ani my nejdeme von...ale školkári boli, videla som ich z balkona, lebo šli nad záhradami..... 🙂 ..Denisko...tvári sa že nežiarli, ale ....vyžaduje si pozornosť práve bvtedy, ked jednoducho nemožem.....takže je to jasné..... 😝 ..včera padol další návrh so školou,....zrejme bude chodiť do oboch.....a mama sa može zblázniť.... 😖
@utka sviatok???? ani neviem.......tak to aby som si asi nič na utorok neplánovala, predpokladám.... 😖

jacka
24. apr 2012

😠 😠 😠 to ste zažili???....nechať školkarov zbierať rukami odpadky???:.špaky....a tak???:..taká som ..... 😠 😠 😠 ...bez rukavíc......fúúúúúúúúj 😠 😠

jacka
24. apr 2012

@denisenko to sa dá ...chodiť do oboch škol.....nebude mať v tom chaos??? 😕

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre