Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
24. apr 2012

@jacka v prvom ročníku chaos asi nie...abeceda je rovnaká.....aj 1+1..... 🙂 to vaši malí zbierali odpadky??? 😕 no mna by asi fakt piclo, hlavne ked si predstavím, že Denisko má stále prsty v ústach....blééééé 😝 😝 😝 😝

denisenko
24. apr 2012

tak toto je paráda......celý den je počasie na......kočku.....a teraz večer úplne v pohode...ešteže ideme všetci spať, lebo Simonko bol celý den ako to počasie a Denisko...ani nehovorím, šiel radšej k starkej..... 😠 inak by som ho vyhodila na dvor, Simča do kočíka a ušetrili by sme si kopu nervov..... 😔 😔 😔

denisenko
24. apr 2012

všade tichúčko, detičky spinkajú....idem aj ja....pekné sníčky a dobrú noc 😵 😵 😵 😵

utka
24. apr 2012

Aj u nás bolo totál aprílové počasie...

jacka
25. apr 2012

ahojte......

@denisenko poznám to ticho....krása 😵 😵 😵 ...akú ste mali noc?...............myslíš že je to dobré ked bude chodiť do dvoch škol?..... 😕 ...........................................................si myslíš že Maťko nestrčí do pusy ruky?..... 😠 😠 to ssa ešte toto popýtam .....dnes 😝

my sme tu mali kráááásnu búúúúúrku.....škoda že nebola cez den 🙂

denisenko
25. apr 2012

dobré ránko.... 🙂
@jacka búrka???? u nás nebolo nič...a teraz vyliezlo slniečko a mna čaká dnes perný den...... 😝 😝 😝 😝 Denisko je v školke, všetci naranajkovaný, vlasy umyté, postele spratané.... 😀 😀 😀 noc....o 8-mej zaspal, ja o pol deviatej.... niečo po polnoci pocuckal, pokakal sa....potom okolo 2-hej zas pocuckal, po 4-tej zas a o pol šiestej sa zobudil, zrejme na to že tá plienka už vážne bola na prasknutie...... 😀 😀 😀 😀 😀

spýtaš sa na to? som zvedavá čo ti povedia.... 😔 dúfam, že nie to, že to bol nápad detí....... 🙄..aj Maťko ešte stále pchá pršteky do pusy? či to len moj je taký???? ..dve školy....externe... 😔

denisenko
25. apr 2012

no, ide sa pokračovať v načatej práci....dnes už asi neprídem.... 😔 ale budem na vás myslieť 😵 😀

jacka
25. apr 2012

@denisenko škoda že už neprídeš......budeš nám chýbať 😉 ...........ale sa uskormoníme aj na to pomyslenie 😀 😉

myslíš že tá škola bude dobré pre neho?...ty s tým súhlasíš?..... 😕 😨

jacka
25. apr 2012

@denisenko takže riadne pije ked má plnú plienočku..... 😵 ..........si myslím že celkom dobrá noc.nie?

to vieš že sa opýtam...len som zvedavá čo povedia....😝

jacka
25. apr 2012

obed skoro navarený....polievočka zeleninová...a rizoto....... 🙂

leninka75
25. apr 2012

ahojte!!...... 🙂

@denisenko..čo máš na práci, že sa už neukážeš??? 😕

@jacka ..šikulka!! 😵 .....ako peťko?...

@utka..skoré uzdravenie!

jacka
25. apr 2012

@leninka75 Peťko?........nechce fúgkať noštek 😠 ....a nesvieti slniečko tak sme nešli von...pojdeme pre Maťka tam budeme chvilu........a vy ako?.......kde si včera zdrhla?

leninka75
25. apr 2012

@jacka ....ťaháš mu ich odsávačkou?.....včera bol nejaký čudný deň 😝 ......totálne prázdna hlava 😝 😝 ...všetky myšlienky uleteli..ale zato som bola pracovitá 🙂 ..upratala som špajzu a úplne som zlikvidovala zimné veci a vyložila letné...už to kašlem...tak budeme vrstviť oblečenie, ale tie hrubizné veci mi už idú na nervy 😠 😠 😝 😝 .........Lolka s nádchou celkom dobre, už to chytila aj Lilka, a tá je na tom tuším horšie než Lolka.......mňa začalo škriabať v krku, tak som pochválial muža, že nám dovliekol kvalitnú chorobu 😠 😠 😠 😝 😝 😝 😝........ráno sme mali zasa scénu kôli škôlke 😝 😝 😝..Lilka, aby som ju odhlásila lebo Alžbetka nepríde do konca týždňa a ona sa nebude mať s kým hrať....... 😝 😝 😝...už s ňou nevládzem bojovať, strašne to vyčerpáva 😝 😝 😝 😝.......Peťko sa teraz hrá?.....

jacka
25. apr 2012

@leninka75 ......hráme sa na zajačika........ 😉 .....ale zatial neodsávam..uvidím ako a a čo......
bol veru divný den.....a dnes asi pokračuje...... 😝 ..ale zato som si trošku poriadila..zajtra budem mať menej.....a ešte potrebujem odmraziť mrazák...nejak sa mi do toho nechce 😔
verím ti...a vobec nezávidím...a šla do školky? ☹ ☹ ☹
aj hrá aj ma tu obťažuje......hlavne ked som za pc.....pojdem mu dať skor najesť a spať..včera zaspal len o 9večer...ráno skoro buntošil....................vy ste na to ako zo spaním.....

leninka75
25. apr 2012

@jacka ....kto je zajko?? 😉 ...o čo ide v hre na zajačika? 😉 ....fuuuj mrazák, brrrr 😝 ......sa nedivím, že sa ti do toho nechce 😔 ........aj my sme skoro hore, 5:48 😝 😝 😝 ......a to Lolka vždy zobudí aj Lilku..a tá je potom nervavá 😝 😝 .......o chvíľočku idem Lolku nakŕmiť a do hajan, dúfam, že aspoň na 2 hoďky......čaká ma vypratá práčka, schodište musím umyť a ak stihnem aj podlahy, zasa 😝 😝 😝 .........už my to ide krkom ten upratovací kolotoč 😝 😝 ....a stále mám pocit, že je všade jak po bombe 😝 😝 😝 ....aj chlapci si najradšej všetko navláčia do obyvko-kuchyne? 😝 😝
...jasan Liluša išla 😵 😵 ...musí, drzá je neskutočne, tak čo sa tu budem s ňou naťahovať 😅 😅 .........však nech si začne vážiť to čo má doma 🙂

leninka75
25. apr 2012

@jacka ..nezaspala si s Peťkom? 😔 ..idem pre drzaňu... 😝

leninka75
25. apr 2012

....jaaj už máme jeden hysák za sebou 😝 😠 ☹ ☹ ...len do večera ešte ďaleko 😢

jacka
25. apr 2012

som písala ako žandár a vypli elektrinu.......teraz musím padať pre Maťula......

@leninka75 som zvedavá aký príde Maťko......čo zas robili...... 😝

utka
25. apr 2012

Ahojte...
Ja som dnes tiež upetovala, kúpelku a wecko...
@leninka75 aj ja by som mala zimné veci zbaliť a letné vybaliť. Asi to stihnem teraz cez PN-ku.
Neviem akú polievku mám zajtra variť. Druhé bude ešte zeleninové rizoto.
Rezančekovej je vrak "mladý pán" už prjedený. Teraz sme mali zemiakovú kyslú, predtým paradajkovú, predtým brokoličkovú...Dajte tip...

utka
25. apr 2012

Vonku je krásne a my trčíme doma ☹.

denisenko
25. apr 2012

ahojte.... 😉 tak Simonko prežil celé poobedie len so starkou....všetko bolo dobre až na to, že do neho napchala dve dávky mlieka naraz...no čo už..... 😠 😠 😠 my s Deniskom sme boli na úrade a ten bordel,ani nebudem hovoriť.....musím zdokladovať od DEeniskoveho narodenia každý krok, kde som bola, čo robila, aj moj muž...a všetko mať uradne podložené....byrokrati.-..... 😝 😝 😝 ....nemám už slov..... 😔 ..vraj kedže sa pohybujem v rámci EU musím hlásiť každú jednu zmenu.....som zvedavá, či to tak robia všetci...horšie ako sledovanie ŠTB 😝

jediná pozitívna vec dnešného dna...doviezli nám sedačku, ujo bol taký zlatý, že ju aj zložil....a je úúúplne v poriadku.... 🙂 🙂 🙂 🙂 a zajtra bude balkon...huráááááá .... 😀 a už je teplo a svieti slniečko..... 😵 😵 😵 😵 😵

musím si nejako vylepšiť náladu, aspon takto, ked už si panáka dať nemožem..... 😝 😀 😀 😀

denisenko
25. apr 2012

@jacka tak ako ste dopadli v školke? 😕
@leninka75...mladá slečna je hysterka????, 😀 😀 😀 😀 😀
@utka....to poznám...vždy ked je pekne , tak je Nisko chorý...sa nám detská vždy smeje, že v ordinácii ani nohy..len my si dovolíme ochorieť vtedy, ked všetky deti sú radšej vonku..... 😢 😢 😢 😢 😢

utka
25. apr 2012

@denisenko ale Viki môže ísť von, len ja nie. Bojím sa, že mi príde kontrola. Ale šiel teraz s manželom na chvíľu sa vyvetrať.

jacka
26. apr 2012

ahojte.......

žeby zas prvá 😕 🙂

leninka75
26. apr 2012

ahooooooooooojte!! 😎 😵 😵 ..tak neskoro a prvá???!!! 😕 😕 😅 😅 😅 😅
....my už máme za sebou prvú prechádzku..boli sme s Lilušou v škôlke a asi hodinu sme sa túlali po dedine...tak je nádherne 😵 😵 😵.......dúfam, že to nepokazí vietor

@utka...tie zimné veci!!!..nekonečná odysea!! 😝....už som mala krásne čiapky opraté a odložené...trošku fúklo a slečinka ich zasa začala vyťahovať 😝 😝 😝.......asi to musím dať pod zámok 😀 .......škoda, že nemôžeš von ☹......aspoň na balkón choď nachytať trošku slniečka 😎........u nás je to s rezančekovou tak, že keď ju v nedeľu neuvarím, tak slečna, že prečo nemáme rezankovú ???,...a keď ju uvarím, tak slečinka, že zasa rezankovááááááááááá 😖 .....no a potom , že var 😝 😝 😝...........my máme dnes rajčinovú, ale to si spomínala, že ste mali...tak potom ešte cesnakovú, fazuľovú, šošovicovú.......alebo ja robievam mexickú.....možno by vikimu chutila.......ide tam biela a červená fazuľa, kukurica, trošku pretlaku, kečupu, bazalka, koreniny podľa chuti.........

leninka75
26. apr 2012

@jacka ..kurník si lepšia 🙂 🙂 🙂

leninka75
26. apr 2012

@denisenko .....veru hysterka a poriadna 😝 😝 😠 😠 😠 .....do večera ešte mala asi 4 záchvaty 😠 😠 😠 😝 😝 😝 ...a to som už bola ako sopka pred výbuchom 😝 😝 😝 .........sa vytešuješ za sedačky 😵 😵 😵 ...celkom rýchlo to opravili.......balkón bude drevený či kovový?...........vybavuješ euráče a preto ťa tak týrajú s papiermi?..... ☹ 😠 😠 😠 .........zvládneš im dodať všetko čo chcú?.....

@jacka..čo bolo včera v škôlke?.... 😉

jacka
26. apr 2012

@leninka75 zajačik......to je že ako robí...zmraští noštek a vyfúkne....len nie vždy ........................ako bolo do večera? žiaden hysák 🙂

@denisenko v školke?...možem sa ísť sťažovať na lampáreň-........ 😝 .......boli zbierať odpadky len s jednou učkou a druhá ich videla ked šla do práce hned ich hnala dnu a drhy si ruky antibakt. mysdlo...minuli vraj celé........ale aj tak sa bojí že niečo chytia.........ved pod nechtami si určite nevyčistili.....jááááj

jacka
26. apr 2012

@leninka75 však ty si ma predbehla......čo tu robíš 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
26. apr 2012

@leninka75 jasné že som 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre