Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
4. máj 2012

@jacka ..už zasa ty potvorka rýchla!! 😀 ...aj ja ťa rada vidím 😵 😵 😵 😵...trošken som ponaháňala technika z T-Comu a je to...

utka
4. máj 2012

Ahojte...
Ja som v noci nejako nemohla spať. Stále som chodila pozerať Vikiho, zakrývať ho a tak...
A ráno, keď odišli o pol osmej z domu, tak som zaľahla a zobudila ma až pripomienka v mobile o 10:15...fuuuuuuuuuu...
Tak je škaredo vonku ☹...

utka
4. máj 2012

@leninka75 vitaj. Už je router opravený?
Dík za radu, ale už bolo neskoro 😅 . Nevadí. Kúpila som matroš a urobím zase, ale už takú fajnú 😉...

denisenko
4. máj 2012

ahojte.... 😉
@leninka75 ..aj nám prší...som chcela ísť von a nejako mi to nevyšlo a teraz som naštvaná....chcela som dať Niskovi predpísať fenistil a doktorka tam už po obede nie je... 😝 😝 😝 😝 ....a Simčo je zas ako to počasie, ja raz neviem, ako to robí, že je zlý len vtedy, ked vonku prší..... 😕 😕 😕 😕

denisenko
4. máj 2012

@utka tak na druhý raz...držím palce...aj ja vyskúšam..... 😉

utka
4. máj 2012

@leninka75 že špekulovať?! No mne sa to zdalo veľmi riedke, tak som nechápala, že čo to? Či je to dobre, či čo??? Nevadííííí...Aj tak ďakujem 😉.

utka
4. máj 2012

@denisenko díky...určite to už vyjde...Ale chlapom chutila aj takáto, takže som rada, že som ju nemusela vyhodiť 😉

denisenko
4. máj 2012

@jacka vyspali sme sa na .....prd..... 😝 😝 😝 😝 😝 plakal takmer celú noc....to kvoli ortopedickým nohavičkám....on ich neznáša....... 😔 😔 😔 😔 a vy? drobci odpadli?

denisenko
4. máj 2012

@utka tak ked sa zjedla, isto bola dobrá...... 😵 😵 😵

utka
4. máj 2012

@denisenko tak mu ich nedávaj. Aj Viki to robil, že plakal, kým som mu ich nedala dole a kým sa nemohol slobodne hýbať. Ja som mu ich dávala cez deň, ale na noc nie...

utka
4. máj 2012

@denisenko nebola až taká zlá, len to cesto bolo hrubé a také divné, keď tam bolo asi 3x toľko múky ako malo byť v leninkinom recepte...

denisenko
4. máj 2012

@utka ved to, lenže cez den je to úplne zle...tak doktorka povedala, že len na noc...a to je z dažda pod odkvap.... 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
4. máj 2012

@utka 3x? 😕 😕 😕 😕

leninka75
4. máj 2012

@denisenko ..my sme to dnes stihli vonku " LTT" 😀 😀 😀 ...domov sme dobehli s prvými kvapkami 😉 ..fenistyl sa tušim dá kúpiť aj bez receptu......si fešanda na tej fotečke 😵 😵

@utka...čo ťa v noci morilo?.... ☹..zlé sny??.... ☹......router nám vymenili, už 2x 😠........ nevadí, na 2x to víde 😵 😵 😵 .......

..som Lilušu odhlásila zo škôlky na pondelok, to zasa bude 😝 ..už teraz sa teším....

denisenko
4. máj 2012

@leninka75 Fenistil kvapky len na recept..pýtala som sa včera v lekárni.... 😝 😝 😝 😝 LTT..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale aspon ste nezmokli.... 😅 ja som išla dať dolu kočík a padlo na mna pár kvapiek, tak som si to rozmyslela...a dobre som urobila..... 🙂 ...ale tuším už prestalo pršať, žeby som znovu skúsila? 😀

leninka75
4. máj 2012

@denisenko ..fakt??... no super o chvíľu bude zasa všetko na recept 😝 😝 😝 ....veru prestalo aj ja utekám do škôlky pre tú zlobu krpatú 😝 .........ako ten Niskov herpes v hrdielku?,,

jacka
4. máj 2012

áááááááááááááááááááááááááá.........................čo ste sa teraz zobudil??? 😀 😀 😀 😀

leninka75
4. máj 2012

@jacka ..to je čooooooooooo?... 😀 😀 😀 ..nesmieš byť toľko out 😉 😉 😉 ..detičky si kŕmila? 🙂

utka
4. máj 2012

@denisenko čo 3x???
@leninka75 neviem...raz mi bolo teplo, raz zima. Viki sa stále mrvil, až do spálne som počula...Zlé sny nie...

jacka
4. máj 2012

@leninka75 dobre si pochopila..... 😀

leninka75
4. máj 2012

@jacka 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
4. máj 2012

@leninka75 nestíham.......pečiem...... 😝
čo si tresla router varechou?

leninka75
4. máj 2012

....včera som náhodou objavila ako mi Lolka zje tvrdý syr 😅 ..strúhala som ho na brokolicu a Lolka si pýtala skúsiť a zachutilo jej to také strúhané, tak som jej potom ešte nastrúhala a zbaštila 😵 😵 😵 😵 ........sranda aká maličkosť a deco spapá aj to čo inak nechce 🙂

leninka75
4. máj 2012

@jacka ... 😀 😀 😀 ...ujo technik povedal, že moc hreje a tak teda asi máme veľké napätie a potom dodal, že v rodine 😀 😀 😀 😀 😀 ...........čo pečieš??? 😵

denisenko
4. máj 2012

@leninka75 ...ujo technik sa isto pomýlil.... 😉 ...tak si Lolku preľstila....to ako ja ked robím cestoviny s rajčinovou omáčkou...to Nisko nebude....že blééééé 😝 😝 😝 😝 😝 ani do pusy...ale ked jej dám viac a poviem, že rajčinová polievka s nudlami, tak sa olizuje za ušami..... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
4. máj 2012

@utka 3x viac múúúky.... 😀
@jacka...veru, pochvál sa...čo pečieš???? 😉

jacka
4. máj 2012

@utka žeby chrípka?? 😕 😕 ..máš aj teplotu?

jacka
4. máj 2012

@denisenko v nedelu ma krsniatko konfirmáciu..... a moj muž dnes narodky..... 😝 ..... 😀 😀 😀 tak som urobila tortičku..aby mali aj tam čo papušať....chápete.... 😀 🙂

jacka
4. máj 2012

a vy prestante tolko písať........kto to má čítať 😅

jacka
4. máj 2012

@denisenko .............lepšie sme sa vyspali ako noc predtým.......aj ked ...na teba nemám 😉 .......a Peťko začala kakať vodu......nestíha na záchodík...tak periem a periem........ja som dávala obom na noc.......len.....ale nevadilo im to.....nebolí ho len bruško?.....ale niekto zas nedáva vobec ...................neviem vec názoru....ja som poctivka 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre