Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
15. máj 2012

@zyko vyslo, ale keby som mala dve baby, alebo dvoch chalanov, tiez by som bola rada 😵 ale viem, že by som často od okolia počúvala, že do tretice nech vyskúšame...ved ludia doprajú, že 😀
ja si nemyslím, že bez dcéry to nie je život 😕 to určite nie....to sú prisilné slová... a poznám vela mužov, ktorí majú krásny vztah s mamou a a naopak, dcéry s mamami, ktoré si nie sú blízke
@leninka75 také platonické, ani o tom netušili, že sa mi páčia 😉
mne matko na nočníčku neposedí, ale hádam v lete príde posun...aj matko povie, že eee a vzdy sa ide skryt do kúta, alebo sa niekde skryje...nech ho nič neruší pri tlačení 😉 😅

leninka75
15. máj 2012

...dievčatá nič v zlom, ale je to pohlavie našich detí také dôležité??....však ich ľúbime také aké sú a vždy ich budeme........a keď okolo seba vidím ako sa môžu vzťahy v rodine behom minútky zmeniť nezávisle na pohlaví, tak si len hovorím, že chcem aby sa moje baby mali vždy rady a boli si oporou v každej životnej situácii ....ja len toľko...

letty86
15. máj 2012

@leninka75 ved to aj ja píšem 😉

leninka75
15. máj 2012

@letty86 😵 😵 😵 😵 .....

jacka
15. máj 2012

moja reč 😵 😵 😵

leninka75
15. máj 2012

@jacka ..ako bolo vonku??....čo nové na konci sveta?? 😉

utka
15. máj 2012

Ahojte...
Ste sa trochen rozpísali...
No veru, máme doma lazaret...Ale chlapi šli do tatinovej práce zaniesť PN-ku. Tak oddychujem.
A aj podľa mňa je jedno, či máme chalanov, baby...hlavne, nech sú detičky zdravé.

zyko
15. máj 2012

@leninka75 😵 😵 😵

zyko
15. máj 2012

som sa trošku sfetovala 😀 ....natierala som drevenné sedenie vonku....baby aj vám to tak vonia na benzínke...keď malujú a pod ???....ja by som bola aká dobrá feťáčka 😎

....baby boli ste niekedy na pilates? dnes idem 1x 😝

jacka
15. máj 2012

@leninka75 neboli sme..........síce dosť lákavé 😀 😀 😀 😀 😀 ...........ale ostali sme tu.........prší......len tak jenmučko ale na zmoknutie to stačí 😝

jacka
15. máj 2012

@zyko a tvoj muž sa vykašlal na mamu?........................to je všetko len o výchove.......

nie nebola som.............ja mám cviky doma v záhrade 😀 😀 😉


škoda .......že ten moj drobec nespáva dlhšie..................ja by som táááák spala 😝 😝 😝 😝

zyko
15. máj 2012

@jacka nie manžel má pekný vzťah s jeho maminou.......to môj brat sa vykašlal (kvôli žene) na maminu a ocina 😢 ...je tomu 1rok...je to boľavá téma pre mňa,pre našu rodinu...tak nechcem o tom ešte moc hovoriť,asi preto som taká precitlivelá ☹

utka
15. máj 2012

@zyko ja som bola raz na pilates. Je to dobrá makačka, ale ja nie som na takéto pomalé a kľudné cviky...ja mám rada niečo také "výbušné"... Čiže Taebo je pre mňa ako vyšité. Už nech som zdravá...

zyko
15. máj 2012

@utka no toto si myslím aj ja,že to nič pre mňa...tiež radšej dačo dynamické...no uvidíme,kamoška nás zahlásila,je to dáka uzavretá skupina 10 žien 🙂
...veru už aby si bola o.k.........ach,ja sa niekedy sťažujem na somariny, si poviem,že som riadna koza....sme zdraví sme...to je to najdôležitejšie 🙂

zyko
15. máj 2012

@jacka koľko spinká cez obed? fifo 2hoďky,výnimočne aj viac...

utka
15. máj 2012

@zyko veru, zdravie je najdôležitejšie...Ale keď pozerám Modré z neba, tak som rada, že je to len takáto banalita...

utka
15. máj 2012

@denisenko čítala som tu na MK diskusiu o kvapkách kaloba a tam ju jedna žienka odporúča na afty. Vyskúšajte...

denisenko
15. máj 2012

ahojte...idem k vám na skok... 😉 Simonko sa tu nad čímsi rozčuluje..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 bola som u gyny tak všetko ok, a so Simčom na poradni.....pribral za dva týždne pol kila a ja som sa bála,že hladuje...... 😀 😀 😀 😀 😀 chlapom je už čosi lepšie, tak dúfam, že najhoršie je za nami 😵 obed v reštike na krst tiež vybavený, dokonca som si stihla kúpiť aj šaty...no, ja som šikulka...... 😵 😵 😀 😀 😀

utka
15. máj 2012

@denisenko super, že si na nás nájdeš aspoň trošku čas. Veru, si šikulka... A Simonko super, že priberá...

jacka
15. máj 2012

@denisenko veru dalšia super mama.............................som rada že Simonkovi chutí.......... 😵 😵 😵 .........to si nejak skoro bola n gynde.......mne šestonedelia pri oboch trvalo dlhšie............no aspon máš už pokoj 😉 ...............................si ich dobre vyliečila........ 😵 šikulka si....................som minule rozmýšlala že by sme mali mať zdravotnu školu..........hlavne ked sú choré tie naše najväčšie deti....... 😀 😀 😀 😀
a kto bude krstný???

@utka vám je ako?

utka
15. máj 2012

@jacka ale dá sa. Keď si odmyslím tie hnusné sopliská...mám pocit, že Vikino je na tom asi najlepšie...ani manželovi nie je zle. Na neho to príde večer. 😝 Teraz pracuje z domu.

utka
15. máj 2012

@jacka, však @denisenko musela ukončiť šestonedelie, keď má manželíka doma 😅

jacka
15. máj 2012

@leninka75 ahoj dnes mám na teba šťastie 😵 😵 😵

jacka
15. máj 2012

@utka ešte že sa mu dá aj takto robiť 😉

leninka75
15. máj 2012

@zyko ....ja si občas pilates zacvičím doma z CD..je to fanj cvičenie na tvarovanie postavy..ale to ty isto nepotrebuješ, ty si štíhlunká 🙂 🙂 🙂 🙂 .......mne farby a podobné veci tiež voňajú, asi som profesionálne deformovaná 😀 😀 😀 😀 😀

@jacka..som dobrá šiška 😝 ........ myslela som, že keď u nás je celkom obstojné počasie, tak musí byť všade 😔........ ešte si mi nepovedala ako sa ti Peťko rozkecal 🙂

@utka..ja som teraz kúpila kalobu pre Lilku na ten kašeľ, ale neotvorila som ju..zvládli sme to čajíkmi 🙂......ale je pripravená keby dačo 😉

@denisenko.....ja sa teším na foto teba v nových šatách!!! 😵 😵 ..........a ako máte naplánované všetko okolo krstín?.....

leninka75
15. máj 2012

@jacka .. 😀 😀 😀 ...žeby telepatia??? 🙂 🙂 🙂 ...inak mi to prosím ťa vysvetli,ako to robíš, že ma vidíš skôr ako niečo odošlem??!! 😕 😕 😕 😕

zyko
15. máj 2012

@leninka75 profesionálne deformovaná? a kdeže ty inak pracuješ???
...máš pravdu s tým pilatesom....som k.o. všetko ma bolí,každý sval....veľmi sa mi to celé páčilo,príjemné prostredie,hudba a aj ženy boli fajn...som chudá,ale po deťoch potrebujem spevniť telo 😒 ....budem tam chodiť raz týždenne 🙂

@denisenko si predstav,že som skoro takého valibuka ako máš Simonka porodila 😉 ...neboj,keby hladoval,tak by ti iba nariekal...aj ja som zvedavá na šaty 🙂 ...aj nás čakajú krstiny,budem už druhý krát krstná mama 🙂

zyko
15. máj 2012

baby a čo tie vaše nicky znamenajú???? od čoho sú odvodené???

jacka
15. máj 2012

@leninka75 výrobné tajomstvo........... 🤐 😀 😀 😀 ...........................ako sa rozkecal?....nejde sa mu teraz zastaviť pusa..... 😵 😵 😵 ...a v telefona ako kecia........s každým 😀 😀 len mu nik nerozumie 😉 ..................................už mi došlo to s tým počasím........trošku dlhšie mi to trvalo 😀 😀 😀 😀 😀 ..................nevadíííí 😀 😀 😀

denisenko
15. máj 2012

@zyko tak taký porod by som ja nezvládla...prvého som mala 3120gramov ale so super úzkou panvou a neroztiahnutými kosťami...som sa vytrápila..... 😔 😔 😔 😔 😔 😔 tento bolo o 259g väčší, ale aj moja panva o 2 cm širšia.... 😀 😀 😀
@jacka...a to len také čiernobiele šatočky na ramienka, budú sa dať využiť aj cez leto do mesta medzi lidi 😀 😀 😀 na gyne som bola do obeda, najskor obriadila chlapov, nachystala ranajky, požehlila, nakrmila Simonka, hodila sprchu a bežala k ženskej.... 😠 😠 😠 😠 😠 ale inak ja som bez problémov už tretí týžden, takže to len nech kukne či je všetko ako má byť plus cytologia....a vraj mrcha zatial nehrozí...ma potešila, už ma tie vložky stráááášne omínali.... 😝 😝 😝 😝 😝
@leninka75 krstiny...máme to tak, že našťastie je príjmanie, takže to bude až po omši, spolu s Nicolaskom....to je syn tatinkovho brata...potom sa pojdeme najesť do reštiky a kto bude chcieť ešte k nám a hotovo 🙂 nič extra..nemám náladu... 😝 za krstnú nám ide moja sestra...tá, čo ma celiatického Samka...takže pre neho a jeho tatinka som bola vybaviť aj bezlepkový obed....ale boli zlatí...spravia.... 🙂 🙂 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre