Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

zyko
17. máj 2012

@denisenko ahoj...ako čítam tak sa mu to pomaličky zlepšuje...tiež už mu musí byť doma dlho,že?...dobre si pamätám,že si z topolčian...niekde poblíž je bojná? junior tam ide zo škôlky na jeden deň-v utorok...že im tam spravia súťaže a pod....boli ste tam?

zyko
17. máj 2012

@letty86 díky,veru dobre a šťastne sa býva...to je hlavné 🙂 ...praženičku aj ja iba na masielku robím a roztlačím do nej ešte bambíno alebo hocijaký syr mäkký...dobrota veliká 😉

jacka
17. máj 2012

@zyko pre troch........15ks......a ty?.......a nerátam seba

zyko
17. máj 2012

@jacka ste lepší 😉 ...toľko nedajú 😀

zyko
17. máj 2012

...dnes mi v škôlke oznámili,že deň matiek sa min. týždeň nekonal,keďže celá škôlka doslova kiahňovala,takže v pondelok je vystúpenie.....som strašne šťastná...tieto vystúpenia zbožňujem...junior je taký šikovný,recituje,spieva,hrá divadielko...vždy ma šťastím dojme... 😵 😵 😵

denisenko
17. máj 2012

@jacka....asi len na neho dopadla jarná únava...v kombinácii s týmto počasím.... 🙂
@zyko hej, Bojná je nedaleko...poznám...kedysi strašne dávno som tam mala frajera....xi,xi,xi..... 😀 😀 😀 😀

tak dneska praženica a párky na večeru???? Denisko papal fazulovú polievku, svokra mu doniesla...a ešte mu doniesla aj žemlovku, ale to on moc nemusí, takže zje tatík.....a ja moje milované cornflakesy s mliekom..... 😉 a potom ešte niečo pozobkám....žeby dneska tirolský špek????? 😕 😀

denisenko
17. máj 2012

idem od vás......som už dneska úplne mrtvá...... 😔 😔 😔 😔 dobrú nocku,maminky 😉 😉

jacka
17. máj 2012

@zyko po uvarení to su tak prti párky............. 😝 .............a Peťko je starší 😀 😀 😀..............muž veliky............ 😀 😀................obaja moji potrebuju pribrať tak si ich štopkám ako húsky 😉

@denisenko len si pekne oddýchni..............chlapi poslúchajú?.......................Simonko už tolko neplačká či ho to ešte stále drží.?....................a čo povedal tatino na maličkého ked ho po tak dlhej dobe videl?..........v noci ako spinká?

jacka
17. máj 2012

@letty86 vyzerá to tak že Peťula musím natierať 2x denne..nejak som to zariekla 😒 😖

jacka
17. máj 2012

detičky hajuškaju.................idem ešte poželiť...a vyvaliť sa.........

dobru nocku 🙂 🙂

utka
17. máj 2012

@jacka Peťko je starší??? Či čo si to napísala???
Moji chlapi večerali syrové halušky ešte od obeda. Ja som si dala zatiaľ len ovocný šalát, čo tatinko urobil-jahody, hrozno, kiwi..
Vôbec nemám chuť a už dupľom nie čuch ☹. Je to hrozné, lebo keď varím, neviem to dochutiť...
Zajtra idem na kontrolu, tak som teraz verila hlivovú polievočku na zajtra, len dúfam, že je dobrá, nepresolené...

zyko
17. máj 2012

no zbohom, u nás vybuchla bomba...deti už mali dávno spať....manžel vybavil,že 18,30 príde jeden pán a zapojí juniorovi do izby box-upc aby mohol pozerať telku....pánko prišiel 19,30 a všade káble,prepája to z izby do izby...dokonca aj na povalu išiel....a že za chvílku bude hotový...no ani za hodinu nebude...a ten neporiadok,čo po ňom zostane,aj vŕta...do pól noci mám čo robiť.... 😠 😠 😠 ...som skutočne,ale skutočne nahnevaná

utka
17. máj 2012

@zyko tak to ti verím...takýchto šikovných ujov mám aj ja "rada"...

jacka
18. máj 2012

ahojte.............

@utka starší od Filipka.... 😉

@zyko však nech si to pekne poriadil ani by som ho nepustila preč 😠 😠

zyko
18. máj 2012

dievčence prajem vám pekné slnečné ránko...u mňa je krajšie ako večer 🙂 ....do 23tej som to poriadila 😝 ...ale som sa dobre vyspala a tá kávička ráno a slniečko vonku a spokojný krpec ma vždy dobre naladia 🙂

....dnes sa nachodím....filipko bude celý deň u maminy...máme v pláne pobehať všetky možné obchody a dokúpiť juniorovi stoličku,koberec,lampu na stôl.... 😝

zyko
18. máj 2012

@jacka ...som sa chcela spýtať,prečo musíš natierať Peťka? a celiakiju máte vrodenú? a majú ju obaja chalani rovnakú?

denisenko
18. máj 2012

dobré ránko... 🙂 a my sme dneska vstali "až" o 6.00 😉 😉 😉 😉 😉
@jacka...idem piecť bezlepkovú tortu...drž palce...... 😉

denisenko
18. máj 2012

@jacka....inak, dnes sme spali...Simčo od osmej...potom o polnoci sváča, o druhej taký "zákusok", o 4-tej predjedlo a o 6-tej sa táááák dojedol, až grcal......stiahol obidva prsníky a potom to tak dopadne..... 😀 😀 😀 😀 a už s plným bruchom spí..... 😵 😵 😵 😵 ..tatinko....nepovedal nič, ved ho vidí dva krát dene cez skype....ale ked ho večer v posteli nechám pomrnčať,tak sa ma aj sto krát opýta, či ho má isť radšej vziať......je o moc mäkší ako ja.... 😀 no čo už, ked som generál....... 😀 😀 😀 😀 😀 ...on len tak poplačkáva, kým sa uloží k spaniu....to je taký plač "do stratena" a to dobre poznám, len on je z toho vystrašený...... 😀 😀 😀 😀

Maťko ako???? už ho to prešlo? dnes je krásne, hádam vyhodím Niska na dvor...aj ked nad ránom mrzlo, ale ked sa oteplí, tak bude super...tatik mu doniesol ten plastový domček na záhradu, tak ho ešte nestihol ani odskúšať 😅 ..a zajtra je v kamenolome v Lietavskej lučke závod offroadov, tak sa pojdu "vyvenčiť" 😵

jacka
18. máj 2012

@zyko má dosť suchu pokožku......od malička........teda od kedy som začal s príkrmami.......potom sa to zhoršovalo......a zhoršovalo............dr. povedala že ho mám natieral olejčekom........................ale dovršilo to tým ked sme skončili v nemocke........šúpal sa ako ked sa spáliš.........som ho natierala indulonou.....po diete s to zlepšilo...ale nie je to ono........... ☹ ...........hádam sa s toho dostane...........a celiakia......je dedičná...ale nemaju ju po nikom....teda po nás zatial nie.................astarých rod. neprinutime na biopsiu............................a maju ju obaja....takto vlani Peťko a do pol roka aj Maťko ☹ 😝 😉 ...................ale apson viem čo im je..... 🙂

jacka
18. máj 2012

leni..........ahoj 😵 😵 😀

jacka
18. máj 2012

@denisenko .............pekne spinkal.......žeby sa mu to už upravilo?........ale asi je to iné ked tatino vidi Simonka na živo...... 🙂 .................aspon ti pomáha? 😉

vyhodila som ich k dr...............potrebovala som potvrdiť papiere na predlženu RD........tak nech ho popočúva......ale .........ešte nevolal..................

jacka
18. máj 2012

@leninka75 kde si........ved urob kuk....... 🙂

leninka75
18. máj 2012

ránečko žubrienky!! 🙂 😎 😎 ..nejako som dnes dlho štartovala 😝 ...a to už id ebyť pekný deň 😎 ..nie ako ten predvčerajší 😝 😝 😝 😝

@jacka, @denisenko, @letty86........no musím riadne zamaskovať tú čerticu anjelskými šatami 😀 😀 😀 😀.........na MDD budú mať v škôlke najskôr športový deň a poobede karneval s grilovačkou, tak sme už šili anjelské šaty.......strihala som to "baj očko"...podľa lilušiných šiat a celkom sa podarili..neskôr ukážem 😉

@jacka ...moja poraď mi nejaké bezlepkáčske sladkosti 😉 ....Lilka pôjde ku kamoške, jupíííííííí, žeby konečne sa to rozbehlo 😵 ....a kamoška je bezlepkáčka, no a chcela by som Lilke niečo pre ňu zabaliť......

@denisenko..presne som na maličkého myslela, že ako zvládne cestu...no a nič moc ☹ ..ale hádam si zvykne...papkáčik je to riadny 😵 😵 😵 😵 ...........

@zyko......to už je také príjemné dokupovanie maličkostí 🙂 🙂 ......a chlapci spia spolu čo každý vo svojom kráľovstve?..

leninka75
18. máj 2012

@jacka ....nepracuješ ty na tajnáša v SIS-ke?? 😀 😀 😀

leninka75
18. máj 2012

@jacka ..chceš byť doma do peťkových 5-tich rokov?

jacka
18. máj 2012

@leninka75 nepoviem............ 🤐 😀 😀 😀 😀

sladkosti........ja kupujem čoko KRAS.....vlastne skoro všetky možu ale ja im len bez plnky.......a sojové suky..........a v bille celihope modre horalky..........
http://www.mojalekaren.sk/di-celihope-piskoty-1...

jacka
18. máj 2012

@leninka75 neviem...tento rok ešte určite.......a potom sa uvidí.........

jacka
18. máj 2012

tak ............a Maťko má atb..........ešte uvidím či mu ich dám...........zachvilu sú doma.....šli ešte pre veci do školky

jacka
18. máj 2012

@leninka75 kus si ťuk na bezl.potraviny.....toto mu kupujem.......hlavne v bille alebo v hybernove..... 🙂

leninka75
18. máj 2012

@jacka ..ďakujem som vedela, že mi poradíš!! 😵 😵 ....jediné čo viem, tak že alžbetka môže bonpari, a už som jej ich toľko kúpila, že mi je to trápne, tak som chcela aj niečo iné......no super ATB!! 😝 ......a čo akože má?..... 😕 ......

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre