Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
14. jún 2012

@leninka75 .........juj prepáč moja 🙂 ......ja sa mýlim aj na vlastných 😉 ......................si mala veselo hned z rána..... 😒 ...........čo si napokon obliekala...?..............ani nechci vedieť čo bude ked bude mať 13 😔 ......................
šalviový?..pomáha?....

denisenko
14. jún 2012

@jacka nič im nenechaj..ako vážne nechápem, ako sa Ťa možu opýtať, či tam bude??? a čo je...iný, či čo????ved dobre vedia, ako to detičky prežívajú, či sú už naozaj také blbé??? ale tuším že si spomínala už aj predtým, že mali čosi proti, že ktorási "na nom sedí".... 😝 😝 😝 😝 😝 ..sorry za výraz...kravy...... 😠 😠 😠 😠 😠 ..mám aj lepší, ale to len tak sama pre seba..... 😠 😠 😠 😠 😠 ..Peťulovi roláda chutí???, 😅 jáj, chalani..koláčiky...a moj nechce.... 😠
@leninka75 Ty kde žiješ, prosím Ťa??? 😀 😀 😀 😀 😀 že 13...to už v 9.-tich bude neznesiteľné...do 13-tich si zvykneme a budeme hluché a slepé....pre záchranu nášho duševného zdravia....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
14. jún 2012

@jacka noc? ani my nehovor.....Simčo každé tri hodiny hore...a Denisko pomedzi to, neviem čo mali ....... 😝
..že dva týždne....a čo budúci rok???..tiež tam pojde,či???.... 😕

jacka
14. jún 2012

@denisenko keby som vedela ako dopadne rozhovor....tak im tam pošlem tak akurát prd.....ale aj Maťko mi pomáhal ..........tak som chcela....ale som to olutovala....... 😝 .......učím sa na vl. chybách 😔 .........................veru sedí ...a tá ho má už dva roky.........dúfam že tretí už nebude............................nevravím že MAťko je bez vinny.......ale prečo to hne takto riešiť???..........
veru chutila..zjedol hned tri..... 🙂 .......a fakt bola velmi fajnová.........asponže koláče sú s tej muky......ked sa podaria dobré 😉

Denisko je v školke?....oni maju kedy rozlúčku...či to bude tá grilovačka?....Simonko spinká či papá 😉

ja by som povedala že už teraz je to na záchranu duševného zdravia 😀 😀 😀 😀 😀 ...................aj vaši sa tak zdúvaju......zduje sa .....a odíde z izby...... 😀 😀 a mne je to také smiešne 😀 😀 😀

jacka
14. jún 2012

@denisenko juj tak ty si sa fakt "dobre" vyspinkala......s divým že ešte vidíš na klávesy..... 😉 ...............................pojde ešte na rok......brrrr a obaja.......aspon si tam s nimi užijú 😀 😠

leninka75
14. jún 2012

@jacka .... 😀 😀 😀 ..dala si modrú tuniku a rifle 😝 .....som zvedavá ako to bude vyzerať na fotke 😕 ..šalviový na hrdlo zaberá 😉 .....a cez prázdniny čo?....budeš dávať Maťka do škôlky, či radšej nie?.....ozaj a aké ATB vlastne dostal Peťko??

@denisenko..pomóc neber mi ilúzie!!! ☹..nechaj ma v tej sladkej nevedomosti 😀 😀 😀 😀 .......aj papal Simko za každým??.....a on potom hneď zaspinká, či je hore?.....A Nisko čo?....len tak sa prebudil?...

leninka75
14. jún 2012

@jacka ..jasné, že sa slečinka zdúva 😅......neodíde z izby, ale skôr sa mi ešte strčí pred tvár, aby som videla, že som ju naštvala 😅 😅 😅 😅.........a vtedy by som ju najradšej vystrelila na mesiac 😠 ........

jacka
14. jún 2012

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..................presne....ja mám toto doma 😀 😀 😀 😀 ...............ako pozrie na mna 😀 😀 😝
Megamox duo...či ako.... 😝 ...............nie Maťko bude somou doma dva mes.....chcela som....ale za tie nervy mi to nestojí 😝 .................budem sa tu v klude rozčulovať 😀 😀 .....................................Lilka pojde do školky?.........potom daj aj foto tu..som aj ja zvedavá 🙂

utka
14. jún 2012

@denisenko
@leninka75
@jacka asi sme na tom rovnako. Aj Viki sa zdúva, ale nevydrží dlho. Tiež sa zvykne zavrieť v izbe. Je to taký malý drzáň drzí. Teraz, keď je doma a ja v robote, zavolám mu na mobil a ak náhodou poviem niečo, čo sa mu nepáči, tak ma na drzovku zruší... 😝

denisenko
14. jún 2012

@leninka75 ja neviem, čo Nisko strašil...aj mi niečo rozprával, ale som ho zahnala spiatky do postele... 😠 podla mna bol zas námesačný...... 😠 😠 😠 😠 😠 ....hmmm...ilúzie, tie som niekde stratila....len si nemožem spomenúť kde.... 😀 😀 😀 😀 😀
@jacka tak Ty im to vrátiš dvojmo:?????? pekná odplata.....a nech si užijú....... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
14. jún 2012

@utka aj moj je drzán, ,mna síce nezruší, ale tatinka alebo babku.... 😀 😀 😀 😀 ...ale už som mu to zakázala.., takže ked zvoní telefon alebo skype, musí zdvihnúť...... 😀 😀 ..jáj, ta dnešná mládež....drzá a papuľnatá...dám krk na to, že my sme taký neboli....... 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
14. jún 2012

@jacka .....a nemáš vtedy 100 chutí ho niekam poslať 😝 😝 😝 ........aj som si myslela, že ho po týchto fajných skúsenostiach nebudeš cez prázdniny dávať do škôlky 😉 ......... 😅 😅 prosím ťa Lilka už odpočítava dni do prázdnin..ale som sa jej vyhrozila, lebo stále by sa len odhlasovala....tak som jej povedal, že buď ju teraz odhlásim, ale potom pôjde aj cez prázdniny, alebo vydrží do prázdnin a bude domy celé prázdniny 😀 😀 😀 ......špekuluje stále,ale nezlomí ma 😀 😀 😀 .......uvidím či nám aj nejaké foto dajú domov 😕

denisenko
14. jún 2012

@leninka75 ...tie zduté ksichtíky.....mne je z nich vždy do smiechu,.....ešte len potom trieska dverami..... 😀 😀 😀 😀 😀

utka
14. jún 2012

@denisenko to je jasné, že my sme takí neboli...

denisenko
14. jún 2012

@utka 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

leninka75
14. jún 2012

@denisenko ..na 100 % sme takí neboli 😀 😀 😀 😀 😀 .........Nisko býva námesačný?

@utka....ráno som na teba myslela, som v jednote zbadala cereálie gormiti 😉.......normálne zasa aký chyták na peniažky 😝..som tam vyčítala, že v každom balení by mala byť 3D figúrka a že "vytvor si vlastnú zbierku" 😅 😅 😅 😀 😀 😠 😠 😠

jacka
14. jún 2012

@leninka75 to vieš žeby som ho roztrhala ako hada...........ale nie vždy.....niekdy mi je to strašne smiešne........ 😀 😀

@denisenko dostanu to dvojnásobne..........len škoda preveliká že na obed pojdu domov...... 😀

jacka
14. jún 2012

@denisenko si piš.......sme také neboli......no čo si........teda 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
14. jún 2012

@leninka75 hej, Nisko je námesačník...aspon niečo má po mame...teda ešte tvrdohlavú hlavu, ale s tým sa chváliť nebudem.... 😀 😀 😀 😀
@jacka @leninka75 ...nie, my nieeeee........ 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
14. jún 2012

.............zas pršíííííííííí................. 😕 😕 😕 😕

leninka75
14. jún 2012

@denisenko ..to je posledný dážď 😉 ..tu u nás už od Javorníkov ide modrá obloha...o chvíľku je to aj u vás 🙂 ..prihlasovala si už Niska do družiny?

jacka
14. jún 2012

@denisenko sme boli také dobručké že rodičia ani nevedeli že nás maju 😀 😀 😀 ..................tu svieti....chcéééš.... 😎 😎 😎 😎 😎 ................................tvoj muž nie je tvrdohlavý? 😉 ....................ty kedy v noci beháš že o tom nevieš?

jacka
14. jún 2012

@leninka75 a ked už predpovedáš počasie.....ako bude u nás? 😉

denisenko
14. jún 2012

@jacka ...moj muž a tvrdohlavý????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....čo si..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...ešte viac ako ja.... 🙂 ...už nebehám, chodievala som sa prechádzať ked som bola malá, len som sa ráno zobudila prezlečená a mamina sa vždy smiala, že zas som bola vonku....vážne... 😎
@leninka75 si ma potešila...tak ja počkám.... 😵 😵 😵 ..hej, my sme do družiny prihlasovali už pri zapisovaní do školy, tak je nahlásený.......ale vždy sa dá odhlásiť.... 😀

utka
14. jún 2012

@leninka75 hmmm...poznám tie cereálie...svokra mu ich raz kúpila. Riadny žrút peňazí 😝

leninka75
14. jún 2012

@jacka ..tak ti poviem, že zajtra ideš doobeda s Peťkom von 😎 😎 😎 😎 ........

@denisenko..ešteže si sa vždy z prechádzky vrátila 🙂 .......a ako si ho nahlásila?.....na celý pobyt, či kratšie?

jacka
14. jún 2012

@leninka75 prečo len zajtra? 😉 .............

@denisenko to sa nebála mamina že sa ti niečo stane?........

denisenko
14. jún 2012

@jacka ....nie, ja som chodila asi len na dvor...videla ma z okna..... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
14. jún 2012

@leninka75 ...to sa dá vybrať? nás sa nikto nepýtal, len to či chcem aj družinu, alebo nie.... 😕 😕 ..a prišla modrá oblhoa...na ako dlho???? 😕 😕 😕

jacka
14. jún 2012

@denisenko nestraš ja som akurát zavesila prádlo von. hádam na dlhšie bude modro............................................sa nebála o teba?........a už to nerobíš?....

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre