Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
22. jún 2012

@jacka ...kedy mám dobehnúť?? 🙂 🙂 🙂

denisenko
22. jún 2012

@leninka75 zastav sa aj po mna..... 😉 😉 😉 😉

letty86
22. jún 2012

ahojte 😉
ja som sa taaak zle vyspala 😠 , taaaak mi bolo horuco, že som sa len prehadzovala...a to aj večer a v noci pršalo 😖 ...prší aj teraz, ale uz je trošku lepši vzduch...idem si vas docitat...

denisenko
22. jún 2012

@leninka75 díky....vyskúšam... 🙂 ....hej, vnútri viac...nevieš čím to bude? 😀 😀 😀 😀 😀 ...Deniska som sa včera pýtala, že kedy príde, vraj nevie...ale včera už Vojto volal s tatinkom, či by mu vadilo, keby ešte týžden Nisko ostal..... 😎 tak ja neviem, posledný týžden v školke..asi by mal byť, či?.... 😕 😕 😕 😕 😕

denisenko
22. jún 2012

@letty86 ja už spanie nerozoberám..brrrrr..... 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
22. jún 2012

....som volala k mudrej, tak vraj nemusíme chodiť, kedže už je to lepšie... 😉

letty86
22. jún 2012

dnes som ani nesla na masáz, by som zaspala na stole 😀 😝 ...idem sa ja prejst smer obchod...nech sa trošku preberiem k zivotu...chlapi spia....tak mozem íst po dazdi sama 😵

utka
22. jún 2012

Aj ja by som táááák spala...Ale zajtra je sobota, vyspím sa.
Mám novú hlavu 😀 . Včera som mala doma kaderníčku a dala som si zase melír 😉

jacka
22. jún 2012

@denisenko a kedy máte prísť?.......ked bude horšie?......aby vedeli že čo mu je?....................ak budu mať v školke rozlúčku ak ho ber domov....inak ...načo nechaj ho tam 😵 😵

jacka
22. jún 2012

ved ja vás čakám od rána...kdeže ste 😉

jacka
22. jún 2012

@leninka75 to vieš že som sa potešila..........taký super pocit 😵 😵 ......ked som ho videla......netušila som že to nacvičuju na toto.......myslela som že pre predškolákov ako koniec..........

denisenko
22. jún 2012

@jacka ...no, máme prísť ak by sa mu to vrátilo...už na druhý den mal očká čisté, len ked moc plačká, tak sem tam taká guločka na mihalnici....tak preto vraj netreba, už ani pamycon nemám dávať.... 🙂 ...s tou školkou...tiež tak myslím, ale asi sa radšej opýtam jeho, čo bude lepšie..... 😀 😀 😀 😀 😀 ...ja čakám, kým sa zastaví @leninka75 😀
@utka.....každý tu má novú hlavu....a nejaké foto je kde???? ste ma navnadili....urobím si novú aj ja....ked mi mladý pán dovolí..... 😝

leninka75
22. jún 2012

@jacka @denisenko .jaj tento kon!!...však slimák je rýchlejší!! 😠 ..neviem čo s tým dne s mám 😕 ......

@jacka..ti verím, že si bola pyšnica pyšná 😵 😵 😵........a toto bolo to čo mal byť Maťko náhradník???.....už idemeeeeeeeeeee 🙂 🙂

@denisenko.....za chvíľočku som u teba, chystaj sa...dáme u jacky neskorý obed, či už večeru?? 😀 😀......súhlasím s jackou, nechaj Niska u babky, tam mu je lepšie 😉 😉 😉..ako Simko???....

@letty86 ......a detičky ako spinkali?? 🙂

letty86
22. jún 2012

to bol nápad obut si nové topánky na bosú nohu ☹
@leninka75 deticky spali fajn, akurát nevedeli zaspinkat....ale nebudili sa

pridala som foto, prekonávam sa 😉 😵

denisenko
22. jún 2012

@leninka75 ...už som pobalená, aj podbradníček mám, ked budem slintať..... 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
22. jún 2012

@letty86 ...to ti niekto poradil nové na boso?? 😀 😀 😀 ......moc ťa oškreli?? ☹ .......ako ti je po prechádzke?..nedáš si šlofíka s maťkom?? 😔 ......ako ste na tom s cikaním do nočníka??.....

@denisenko ..len zober, zíde sa 😀 😀 😀 ....simka máš v plachtičke na chrbáte?? 😉

denisenko
22. jún 2012

@leninka75 ...eeeee...my máme klokanku..... 😉 aspon nevidno brucho....ked sa napracem.... 😀 😀 😀 😀

letty86
22. jún 2012

@leninka75 hej poradil 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a ja tapa som pocuvla 😀 😀 😀 😝 dost ma to otlacilo...som si v obchode kupila naplaste a hned ich nacapila...slofíka nedám...matulko je hore 😉
matko nechce cikat do nočníka, ani do záchoda...hned placka, nech ho dám dole ☹ .....som ho nechala u svokry bez plienky na dvore....vkuse som sa ho pýtala, či mu netraba cikať...neeee...a o minutku sa lialo dolu nozkami....
ako lolka?

denisenko
22. jún 2012

@letty86 z čoho si robila tie srdiečka????

leninka75
22. jún 2012

@letty86 ..práveže Lolke sa teraz zapáčilo s holou prdelkou a v nútri pekne ciká do nočníka a vonku si čupne na trávičku, ale keď som jej natiahla nohavičky tie pocikala 😕 .........

@denisenko..dám ti tipa...ak by si niekedy mala cestu do PB, tak v ščokine (vysvetlím kde ak budeš chcieť) otvorili taký butiček s cukrárskymi potrebami, rovno som si tam kúpila jedlú fixi, hotový marcipán (majú ho s rôznymi príchuťami) 1,5 kg stálo 10 eur, gélové farby na marcipán a žehličku na marcipán...idem Lilke robiť toho spongeboba , tak nech vyzerá k svetu 🙂

leninka75
22. jún 2012

..dievčatá musím sa rozlúčiť ☹ ☹

@jacka ..nech ti to rýchlo a v zdraví ubehne!! 🙂 🙂 😉

......všetkým prajem kráásny víkendík!! 🙂

jacka
22. jún 2012

@letty86 nič si s toho nerob že sa nechce pýtať......ja som sa tiež natrápila....a potom to prišlo samo..... 😉 ...krásna tortička.......aj fotočky...........a tie topánky....... 😀 mne to bolo smiešne ked som to čítala 😉 ....si to tak fajn napísala 🙂

jacka
22. jún 2012

@denisenko 😀 😀 😀 😀 že brucho 😀 😀 😀 😀 😀 vtipná si .... 😀 😀 😀

tak nech sa to Simonkovi už nevráti..........som rada že mu to prešlo a nemusite ich preplachovať 🙂

jacka
22. jún 2012

@leninka75 škoda že musíš..... 😔 ...............aj tebe pekný víkedník...............

jacka
22. jún 2012

pojdeme pomaličky.......potom budem robiť jahodový lekvár...........ale hádam ešte prídem urobiť kuk....... 🙂

denisenko
22. jún 2012

@jacka ...prepáč že sme neprišli na obed...tu bola taká burka a prietrž mračien, že iba ak v člne by sme sa doplavili.... 😀 😀 😀 😀 😀 ...ani telka mi nejde..... 😠 ...ako lekvárik? 🙂

jacka
22. jún 2012

@denisenko ty máš odpustené........... 😉 ......som zvedavá čo na to leninka....že prečo..... 😠 😠 😉
lekvárik je ino nuno..........nemáš recept aj na čerešnový...... 😉

denisenko
22. jún 2012

@jacka máááám....treba čerešne...... 😀 😀 😀 😀 moja mamina ho robieva.....ale samotný čerešnový je taký dosť nevýrazný..... 😒

denisenko
22. jún 2012

no nač som ja blbá umývala pred dvomi dnami okná????? 😠 😠 😠 😠 😠

jacka
22. jún 2012

@denisenko ááááááááááá....čerešne mááááám plnýýýýýýýýý strom..............presne toto som aj aj počula......... 😖 ................a z čím ho robievate s višnami?.............

no vidíš.....bolo ti to treba?.......... 😀 😀 😉

Maťko mi tu robil cirukus .....zub má už nakrivo a ni za svet ho nechce dať von.......... 😠 😠 😠

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre