Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
27. jún 2012

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 ja s teba nemožem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ......a s tým varením...myslíš že je to chytlavé 😀 😀 😉 ...................kočka si....Simonko je aký veliký..rastie ti ....pred očami 🙂 🙂 .......................

denisenko
27. jún 2012

@leninka75 ja nezávisláčim......len využívam čas pri obede 😀 😀 😀 😀 😀 ...hladám klímu....akutne kupujem....kto sa tu bude variť ked cez víkend má byť 35 😕 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ....veru ..zbožný pohlad... 😉
@utka Denisko ho chráni, aj ked niečo poviem len tak, zo srandy.....ked vyrastie, nebudem mu môcť ani capnúť po zadku..... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
27. jún 2012

@jacka pokým je to len pred očami... 🙂 horšie bude, ked mi bude prerastať cez hlavu..... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
27. jún 2012

@leninka75 však ja beriem aj tvoje deti.....len neviem čo na to chlapci povedia.......mne raz Maťko povedla že on sa s babami nehrá 😝 .............................ako sa vydaril obed?.....mne aj omáčka prihorela....... 😝 😝

jacka
27. jún 2012

@denisenko to je láska bratská 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
27. jún 2012

@denisenko tak sa priprav aj na to ........to bude ten horší variant 😀 😀

denisenko
27. jún 2012

@jacka ....tež myslím.... 😀 😀 😀 😀 no, bežím von...dieťa do koča, nech spí...mama ide kúpiť baliaci papier pre oslávencov..... 🙂

jacka
27. jún 2012

@letty86 no ja ti neviem či s toho vyrastie......moji nevyrástli ani jeden.......a to som si myslela že na MAťka nemá nik........tak ma musela Peťko šoknuť 😠 ....že predsa sa niekto našiel.........to je chlapec a má to v génoch...........ale zas lepšie ako by mal byť len taký tichučký a kludnučký 😉 .....takto vieš že ho máš 😉 😵

jacka
27. jún 2012

@denisenko pre akého oslávenca?...... 😕 bež bež.....kludne ma tu nechaj samú 😉

denisenko
27. jún 2012

@jacka pre tatinka, ten mal narodky, bude Pretra a Pavla k tomu...a ešte Samkovi na narodeniny.... 😉

utka
27. jún 2012

@jacka ja som tuuuuu...a chutil obedík???
@denisenko to je super, že si ho zastáva 😉
@leninka si Lolku poriekla s tým cikaním 😉

utka
27. jún 2012

@denisenko veru...Petra a Pavla. Muž Peter a svokor Pavel...Cez víkend oslavujeme aj my. Len neviem, čo svokrovi kúpime...

jacka
27. jún 2012

@denisenko v piatok bude mať meniny..viem viem......

aj u nás bude oslava........obe deti aj muž...... 😉 😉

jacka
27. jún 2012

@denisenko kde budete robiť oslavu?......a čo s tou tortou objednala si ju?

jacka
27. jún 2012

@utka a vy kde budete oslavovať...chystáte sa do ZV?

jacka
27. jún 2012

leni...... 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
27. jún 2012

@denisenko ..a čo takto studené obedy a všetky ostatné chody? 😀 😀 .....u vás je tiež tých osláv požehnane 🙂 ......

@utka...to bolo vyslovene naschvál a ešte, že "aha mamča aká sranda!!" 😀 😀 😀 😀

@jacka..ty už dnes nič nerob, radšej 😉 😀.....tak nič baby upichnem niekam inam, ale kam : 😕, akosi s ami tu teraz zdá málo dievčat 😒 .......

jacka
27. jún 2012

@utka inak obedík chutil.....čo iné sme mali robiť? 😒 😉

jacka
27. jún 2012

@leninka75 no proste si s v menšine....... 😉 .......ved ty jediná tu máš baby....okrem letty...tá má jednu 😉 ....zavoláme aninku 😀 🙂 😉

utka
27. jún 2012

@jacka ideme cez víkend do ZV a v nedeľu vezieme Vikiho k našim...

jacka
27. jún 2012

@leninka75 vy idete koho oslavovať?......

jacka
27. jún 2012

@utka tak Viki už pojde na prázdniny?..........ti bude aj smutno ☹ 😉 ..........u vašich bude dokedy?

leninka75
27. jún 2012

@jacka ..ani sa nepýtaj..hrozná sobota pred nami..najskôr familly day v kii,potom oslava u našich (mama, otec a švagor) a večer školský juniáles 😝 😝

utka
27. jún 2012

@jacka veru ide. U našich bude 2 týždne a potom týždeň u svokrovcov. To si píš, že mi bude chýbať 😢

utka
27. jún 2012

@leninka75 takže perný víkendík...

denisenko
27. jún 2012

@jacka oslavovať budeme doma...chceli by sme vonku....záhradná grilovacia párty s tortou...tú budem piecť ja...moj muž je už teraz zhrozený...... 😀 😀 😀 😀 😀 ..naposledy som mu upiekla...čokoládovú pomstu..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
27. jún 2012

@leninka75 aspon vám rýchlejšie ubehne víkend 🙂 .....prečo hrozná.....ja by som rada vypadala nataký family day 😉

@utka cez víkendy ho budete chodiť kuk...nie?

@denisenko to budeme mať podobnu oslavu 😵 😵 ....................že zhrozený 😀 😀 😀 .....pomstu 😀 😀 😀 😀 😀 aspon trochu veselosti dávaš 🙂 😵
Maťko má zapálené hrdlo..nemože prehltať........hurááá...... 😠 ..........ved prečo by mal byť chorý len jeden no nie?......vám prajem dobrú nocku....doslovne 🙂

idem...ktovie aká bude zase noc 😝 😝

dobru ...a pekné sníčky 😵

denisenko
27. jún 2012

@jacka dobrú nocku aj vám..... 🙂 Denisko mi zobudil Simonka, toho išlo zas roztrhnúť od vresku....tak skončili obaja v Niskovej posteli a počúvali rozprávku...fakt zaujmavé, že pri nom bol tichúčko.... 😕 😕 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

denisenko
27. jún 2012

@jacka ...joooj, zapálené hrdlo...mne sa zdá, že aj na Deniska niečo lezie..... 😔 😔 😔 😔 😔

jacka
27. jún 2012

@denisenko no super....tak sa budete asi aj vy liečiť ☹ ☹ ..........to čo robil že ho zobudil?....to má taký zlý spánok? ☹ ☹

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre