Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

mirrinka
22. jún 2009

na nete som našla,ale veľmi drahé,to sa neoplatí takú ani kupovať,a sa mi zdali malé.....u nás v tescu nemajú a v dráčiku majú tiež malé do 2 rokov ☹

mirrinka
22. jún 2009

pieskovisko bude u babky na dvore,tam sme skoro stále - aj 3krát do týždna 😉

aninka29
22. jún 2009

mirri Tapolc je od Ke cca 90km 😉 ......a ostatné Ti zistím 🙂 ...........a nemáš náhodou Ty bližšie ten prechod cez Slovenské Nové Mesto?

leninka75
22. jún 2009

inak mirri v metre majú super šmyčku, videla som ju tam v piatok!!!!.......stojí okolo 4500,- Sk, ale je taká, že aj 10 ročné deco ešte v kľude na nej môže šantiť.......majú ju jedni známi a už majú veľké deti, tak ju ideme od nich kúpiť................

mirrinka
22. jún 2009

ani,ja ani neviem,čo je bližšie.. 😀 😀 😀

aninka29
22. jún 2009

mirri ak chceš takú tú velkú,tak to majú v alltoys u nás,ale tie sú nad 100euro 😖 sa mi to zdá drahé 😒

mirrinka
22. jún 2009

fúúúúha,tak 4500 by som za šmýkalku ani náhodou nedala 😝 ja chcem takú do 1OOO 😉 ani,a u vás v tescu kolko stojí? nevieš?

aninka29
22. jún 2009

mirri no mne sa zdá, že to Nové mesto 😀 alebo nie?? 😀

mirrinka
22. jún 2009

aninka,asi hej? 😀 😀 😀 a bolo tam veľa ľudí na tom kupku?

aninka29
22. jún 2009

mirri no zdá sa mi, že okolo tých 1200 korún,ale nie som si istá.........ale to je taká "dlhá" ako máme my 😉 ............tie také dlhšie stoja všade nad 100 eur,to viem určite,lebo sme na to pozerali

leninka75
22. jún 2009

ja by som tú novú tiež nekúpila, ale keď ku tí znami dajú za rozumnú cenu................

aninka29
22. jún 2009

mirri,no my sme boli cez týždeň,takže úplna pohodička.Detský bazén sme mali skoro stále pre seba 😵 😵 .....nikde žiadna tlačenica 😉 ........ale cez víkend tam to musí byť husté 😒

mirrinka
22. jún 2009

no uvidíme,snád ešte niekde zoženiem,ak nebude presne do narodenín,tak to nevadí,bude neskôr 😀

aninka29
22. jún 2009

musím sa vzdialiť na chvílku 😉......ale prídem 🙂

mirrinka
22. jún 2009

aj ja už padám dievčatá - príde kamoškin malý,lebo ona musí ísť s dcérkou na kontrolu k dr.,tak budem robiť babysitterku 😀 😀 😀

jacka
22. jún 2009

sa nezdáte......fiha 😕 😕 😕

jacka
22. jún 2009

leni..nad tými rybami som aj ja uvažoval....pošlem muža..od utorka ich maju v akcii 😉

jacka
22. jún 2009

odchádzam ..tento kon je ako lekvár...splamalený slimák 😝 😝 ..

ale prídem..... 🙂

siwike25
autor
22. jún 2009

Awojte.
Aninka super fotky..... 😀 😀
Mirrinka 😉
Jacka 😉
Leninka 😉 na viac som sa nezmohla. 😀 😀 😀

ivanecka321
22. jún 2009

ahojte kocky 😀
zas len rychly nakuk a bezim lebo cakam kamosku

ivanecka321
22. jún 2009

ako ste vikendovali ? my sme v sobotu boli v Cizi pozriet svokra, tak sme sa trochu vysantili v bazene 😀
len skoda, ze pocasie bolo dost nanic

jacka
22. jún 2009

aha ..tak dnes ste tu boli všetky... 🙂

nám tu zas prší..ešte že sme boli len na dvore..

siwi čau...

leninka75
22. jún 2009

obééééééééééééd!!!!........idem na tuniakový šalátik!!!!!!!!!........fuj to je des vonku, ani do toho maxu sa mi nechce!!!!! 😖
siwi, ivka!!! 🙂

aninka29
22. jún 2009

ja som už tuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 🙂
siwi čau 😵 .....ivi čau 😵
jacka kde si? 😢 ..............u nás normálne sem tam výjde slniečko 🙂

jacka
22. jún 2009

tuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

nám tu prši...aj neprší....

ani si si bola pre papier u dr.?

denisenko
22. jún 2009

čaute, denisko sa narodil v juli 2OO6 možeme sa pridať?

jacka
22. jún 2009

no jasne..vitaj medzi julovkami 😵

aninka29
22. jún 2009

jacka nebola som............pojdem si pre neho vo štvrtok 😉 kmotruška ide doporadne,tak pojdeme spolu 😉

denisenko ahoooooooooooooooooj 🙂 ...........jasné, že sa možete pridať 😵

denisenko
22. jún 2009

my ideme za týžden prvý krát do školky a kedže sme v zahraničí, nemám si s kým ani pokecať o takýchto veciach a ani porovnať aké to naše čertíča je. mám obavy z toho, že nerozumie , ale ved na hranie to asi ani nebude treba, že? máte s tým skusenosti?

aninka29
22. jún 2009

deni a kde žijete?...........myslíš tým,že nebude rozumieť čo mu rozprávajú v školke?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre