Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
2. júl 2012

@jacka ..hej Lilka je už doma 🙂 😝 ..zatiaľ to ide,ale deň ešte len začal 😝 😀 ......práve išla na uhorku do záhrady 😀 😀 ......to načo si dávali súkromnú tému??....nechápem 😨 ......rozmýšľam, že najväčší problém je pečivo, že?......jedine doma napiecť, zamraziť a tak zobrať.....že mravce 😀 😀.......

@letty86...veru zhora plnená 😉...to bola moja prvá práčka ☹.....ach aká nostalgia 😀......vidíš dobrý nápad, vymeníme si ich teraz cez leto, potom vrátime 😀 😀 😀 😀

@utka ....to si cez čo objednávala?.....netreba to nejako dopredu nahlásiť, že chcem preč starú?......ja som zatiaľ kukala datart a nay........

leninka75
2. júl 2012

..hádam ideme na rožky a trošku vonku....zatiaľ!! 🙂

utka
2. júl 2012

@leninka75 ja si už nepamätám, ale viem, že tam bola taká služba, že či odviesť starú...a to som zaklikávala...

jacka
2. júl 2012

@leninka75 tak si užiješ aj ty......dve doma 🙂 🙂 ......................pečivo by som brala....to je jasné...ale čo s obedom?... 😒 ...............................ty si chceš vymeniť muža? 😀 😀 😀 😀 .... 😉

tam sa nedá žiť.........fuj......ani lístok sa nepohne..............škoda že nemožeme do bazéna ☹

jacka
2. júl 2012

vám jedia deti v týchto teplotách?.......

utka
2. júl 2012

@jacka Viki zatiaľ dobre papá...

jacka
2. júl 2012

kuk...... 😎 😎

utka
2. júl 2012

@jacka KUKUK 😎 😎 😎

jacka
2. júl 2012

@utka 😀 😀 😀 ----.......................ako v práci?...dlho dlho? 😀 😀 😀 😀 😉

utka
2. júl 2012

@jacka veru dlho a nuda ☹. Ale od zajtra bude mať jedna kolegyňa dovolenku, tak budeme mať trochen viac. Ale to je dobre, lebo keď nie je nič, tak som unavená ešte viac, akoby bolo toho veľa...

denisenko
2. júl 2012

@jacka Maťkovi všetúúúúčko najlepšie.....hlavne zdravíčko, treba si ho vážiť....viem, o čom hovorím.... 😝 😝 😝 😝 😝

baby, ak sa tu dlhšie neukážem, tak si z toho nič nerobte....absolvovala som dneska takú menšiu šokovú terapiu ...tak to idem dávať dokopy.....ale myslím na vás.... 😉

denisenko
2. júl 2012

ach to tichooo..chlapi spia.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 dobrú nocku.... 😵 😵

utka
2. júl 2012

@denisenko čo sa pre boha stalo??? 😕

jacka
3. júl 2012

ahojte..........

@denisenko dakujem....veru to zdravie.......je na prvom mieste.............

čo sa stalo...vieš že som zvedavá a ty ma necháš takto v nevedomosti 😉

utka
3. júl 2012

Ahojte...
To bola noc....fuuuuu...teploooo...

leninka75
3. júl 2012

ránečko!!! 😎 😎 😎 😎 ......včera mala voda vbazéne, že 31 st 😅 😅 😅 😅 ..lolku som odtiaľ nevedela dostať, nakoniec na silu s revom ☹ ........

@jacka......no čo myslíš vymenila by som či nie???:...........dnes to máme 13 rokov!! 😵 😵 😵 😵 😵

@denisenko....... 😨 😨 😕 😕 😕 😕..čo sa stalo, nepovieš nám??? 😨 😕 😕

@utka ..aha skúsim ešte pokukať.. 😉

leninka75
3. júl 2012

@jacka ..a k tomu papkaniu....mne jedia dobre 😉 ..chlapci nechcú?? 😕

jacka
3. júl 2012

@leninka75 jéééj vy máte dnes výročie.......................... 😵 😵 😵 😵 blahoželám 😵 😵 😵 😵

@utka ešte len bude horuco......celý týžden,,,............. 😝 😝 😝

jacka
3. júl 2012

@leninka75 nie........velmi máličko........možno maju len zas nejedavé obdobie 😝 ....ale naraz...čudné 😖

utka
3. júl 2012

@leninka75 13 rokov ste manželia? Gratulujeeeem...
@jacka však nech je teplo...hlavne v Bulharsku, keď tam budeme 😉...

jacka
3. júl 2012

@utka ........ved ked si pri mori tak to teplo tak vobec nevadí...ale takto sa potiť......fúúúj 😝 😝

utka
3. júl 2012

@jacka však to...ale no čo už? Však je leto. My nie sme s ničím spokojní. Keď je zima, zle je. Keď prší, zle je. Keď je teplo, zle je. Ale aj tak mám radšej leto ako zimu...

leninka75
3. júl 2012

@jacka @utka..ďakujem!! 🙂

leninka75
3. júl 2012

@jacka .....ak ti dobre pijú zatiaľ to nerieš 🙂 ......nedivím sa im, že im nechutí......mne teraz stačí ovocie a zeleninka...tiež nejako jedlo nemusím 🙂 .........akurát varím brokolicu, že si dám na obed so syrom......

@utka..mama niekde v telke počula, že ako veľmi sa BG zmenilo k lepšiemu, vraj sa úrovňou dostáva k takým vychytávkam ako Grécko, Španielsko......no som zvedavá!! ..mne tí bulhari vždy pripadali takí leniví

leninka75
3. júl 2012

.mám v miske veľa čiernych malín, poraďte čo s tým?? 😕

utka
3. júl 2012

@leninka75 tak to sa teším, že BG je super 😉. Včera prišla do práce kolegyňa po dovolenke. Boli v Pomorí. Ale šli vlakom. Hovorila, že bolo super!!!

jacka
3. júl 2012

@leninka75 čierne maliny....ťažko poradiť....raz sme robili lekvár a nebolo nič moc.....skus bublaninu... 😅 😅

jacka
3. júl 2012

@leninka75 aj Greci su lenivý 😝 ...a aha ako dopadli 😝

jacka
3. júl 2012

@utka ako v práci?....
si to dobre napísala.....nadávame na každé počasie.......................ale ja radšej jar........nie takéto horúčosti

teda von je už 27 😝 😝 ...............................hádam ich idem volať dnu 😝

leninka75
3. júl 2012

..kukala som koláče..a asi budú muffiny a niečo tvarohovo-malinové..len kedy to urobím?....... 😕 ....a zapínať rúru to bude zážitok 😝 😝 😝 ....Lolka mi spinkala do 8:30!!!!...to je u nej 1x čo takto potiahla......

@jacka..no veru máš pravdu s grékmi 😝........ty už deti berieš dnu?....my práve pôjdeme von......malinový lekvár robieva svokra a aj sirup..pre mňa je to moc sladké 😝........toto tu píšem už asi 15 min 😝 ..to je v kuse mamííííííííí 😠 .....ma porazí takto celé prázdniny 😠

@utka ..takže na tom niečo bude keď kolegyňa bola spokojná 🙂 .....ja pomaly rozmýšľam čo zabalím babám

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre