Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
28. aug 2012

kuk.........

jacka
28. aug 2012

@utka aspon bude poznať kamošov 😉 ........................

veru trieli ako blesk.......teraz už vobec za ním nestíham 😝 😝 😉

žienky....kdeže ste?.....

idem si ešte zarelaxovať pri žehličke a odpadávam po dnešnom behu na dialku.................dobrúúú

utka
28. aug 2012

Ja som tuuuu...zajtra spíme...hurááá. Potom varenie a dokončovanie izby a poobede idem na výstavu Human Body. Už sa teším. len škoda, že sama ☹...

jacka
29. aug 2012

ahojte......

leninka75
29. aug 2012

ahojte!!! 🙂

leninka75
29. aug 2012

@jacka ..jeej Peťko je zlatíčko!!!! 😵 😵 😵 .......ty máš oboch chlapcov takých šikovných!!!!...aj Maťko tak bol, že??......dolu kolieska a mastil ako namydlený blesk!!! 🙂 🙂 🙂 ..........aký bol včerajší žehličkový relax??? 😅 😅 😅 .........

@utka ...to vám prišiel domov nejaký papier o zadelení do triedy???.........čo to bolo za výstavu, o čo tam išlo???

leninka75
29. aug 2012

@jacka .....materská je neskutočný zabijak mozgovýh buniek 😝 😝 😝 .........ja som chvíľku robila, ale tebe teda nezávidím.......ja som teraz po dvoch rokoch mierne mimo...a to som ešte pekne povedala 😝 😝 😝 ...........

...ozaj a čo je s deni??:... 😨 😨 😨 .........sú dve možnosti...buď tak silno balí veci na SK, alebo ju tak moc Simčo zamestnáva ☹......

jacka
29. aug 2012

@leninka75 veru ...zlatý je........škoda že nestíham za nimi 😀 😀 ...........................

my hovor o tých mozgových bunkách 😝 😝 ....... 😠

ja by som povedala že obojo...... 😔 ☹ ...........

denisenko
29. aug 2012

ahojte, mamulky.... 🙂

@leninka75 @jacka ...veru obojo......pomaly balím,Simonka som presťahovalA na koberec, tak mám sem tam volné ruky.... 😠

@leninka75 si dobre vybavila u veterinára.... 😀 ..aspon je havčovi lepšie???
@utka a to aj a chcem vedieť, ako vieš do ktorej triedy a s kým..... 😕 😕 😕 😕 ozaj a nejaké foto izby???? 😕 😕
@jacka skoro mi sánka padla že Peťko bez pomocných...to je šikulko....už im teraz kúp len dlhú reťaz a máš vystaráno 😀 😀
@letty86 veru, realita... 😝 vy ako so školou????

a to som si dokonca dnes aj farbila vlasy...aj ked som riskovala, že mi pri tom vypadne aj ten zvyšok... 😝 😝 😝
máááám ohnivú červenúúúúú...... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
29. aug 2012

@denisenko aha spomínaj čertíka 🙂 🙂 🙂

jacka
29. aug 2012

@denisenko ............ver ostali sme v šoku všetci čo videli Peťka bez pomocných 😵 😵 😵 ....skusim ho v tej rýchlosti odfotiť 😀 😀 .........................ten obojok kúpim....... 😀 😀 ......

keby vyrážte?.........daj foto ako vyzeráš.........budem si musieť aj ja kúpiť farbu........za tieto dva mesiace ostala zo mna starena........... 😝 ...a potom čo Peťko ja kamikadze ešte väčšia.............
@leninka75 ako je Lilka na tom s plienkami....nemáte?....

musím bežať tu vrešia že chcú ísť von...... 😝 .........dve uši 😠 😠

utka
29. aug 2012

Ahojte...
Foto izby bude, keď bude hotová...Ešte nejaké manšie úpravy.
Neprišiel nám žiadny papier, máme to vylepené na škole. Len ešte neviem kedy to v pondelok začína a tak.
Idem o 16-tej na výstavu www.humanbody.sk

utka
29. aug 2012

Výstava bola superská. Veľmi zaujímavá a náučná. Ale čakala som, že tam toho bude viac, keď už som vyhodila 14€ za vstupné...totižto môj manžel, lebo som to dostala ako darček k meninám...

utka
29. aug 2012

Takže Vikiho izbička...

jacka
30. aug 2012

ahojte...........

@utka super... 🙂 ...som zvedavá čo na to povie Viki.... 😵 😵 😵

to čo je za blbý týžden 😠 😠

leninka75
30. aug 2012

ahojte!!! 🙂....
@denisenko ....jaj ten pes,horšie ako človek!! ☹ ☹ ☹ ......u Dr. sme už vysolili 70 eur 😝 😝 .....a ešte stále nie je OK...včera mu dal ešte kortikoidy a možno sa bude laba ešte rontgenovať 😝 😝 😝 .........Trix má starých rodičov nejakých šampiónov a vraj je to dôsledok toho......boli asi moc dokonalí 😀 😀 😀 😀 ......som mala pocit, že máme princa z kráľovskej rodiny 😀 😀 😀 😀 ...........ako pokračuje balenie???....čo hovorí Simčo na koberec? 🙂 🙂 ....mňa by tá farba na vláskoch tiež zaujímala 😉

leninka75
30. aug 2012

@jacka ..ja viem, že sa to pletie Lilka, Lolka....... 😉 😉 😉......Lolka je od júna cez deň bez plienok úplne....a dávam len na spinkanie...vtedy má občas suchú a občas pocikanú...toto ešte neriešim.....ty si kupovala niečo do škôlky?....teda asi hlavne Peťkovi.....

leninka75
30. aug 2012

@utka ......jej pekné, pekné!!! 😵 .......Vikimu sa určitre bude páčiť 🙂 ...tá komoda pod posteľou bola súčasť postele či ste to dokupovali??:.......stolík je na pevno či je sklápací?....

leninka75
30. aug 2012

@jacka ..čo sa deje? 😨 ...prečo blbý týždeň??

jacka
30. aug 2012
jacka
30. aug 2012

@leninka75 ahoj........ved vravím blbý týžden..............Lilka bez plienky............no asi 4 roky-.............. 😝 😝 ..................................
super že sa tak rýchlo odplienkovala...........aj na noc príde čas 🙂 🙂

no máte pekné starosti s havinkom......aj čo sa peniažkov týka....a to ste ešte neskončili ☹ ☹ ☹ ☹

jacka
30. aug 2012

@leninka75 ....neviem......nervy...či čo....

leninka75
30. aug 2012

@jacka ......že aký šikovníček!!! 🙂 🙂 🙂 .......a prilbu má kde???..haaa?? 😉 ........ja dúfam, že tie kortikoidy sú posledná vec čomusí zjesť ...........počuj moja a ty ešte máš nejaké nervy??? ☹ 😉

jacka
30. aug 2012

@leninka75 zahodil ju 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 aj sme sa vyvadili......... 😝 😝

jacka
30. aug 2012

@leninka75 pochybujem..... ☹ ....ale nejaký kusok tam je

leninka75
30. aug 2012

@jacka ....ale som prekvapená, že si o takomto čase ešte tu...dávno si nebola...chodíš ráno a potom neskôr..to som uža zasa ja nejaká zamotaná a nedostanem sa k PC........

jacka
30. aug 2012

@leninka75 ja?????????ved ja som tu pečená varená 😀 😀

ved idem za chvilu preč.......len som čakala na teba 🙂 😉

leninka75
30. aug 2012

@jacka ......jaaaj si zlatá!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 ..mňa už tiež baby otravujú, že kedy ideme von 😝 ......aj psovi ranné lieky musím dať 😝 .....a možno sa staví kamoška ide si po stravenky do školy 😉 ..........tak zatiaľ 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
30. aug 2012

@leninka75 😉 😉 ..idem aj ja....... 🙂 ............nám maju doviesť uhlie......a pre chlapcov som objendala guločky do mlieka......čakám týžden na ne........tak hádam dorazia 😝

utka
30. aug 2012

Ahojte...
@jacka no to som zvedavá aj ja, čo povie Viki...Tak Peťko je riadny "Šumacher".
@leninka75 komodu sme kupovali zvlášť. Len som sa trochen prerátala a tých dvoch vrchných šuflíkov sa zle ukladajú veci kvôli roštu z postele, ale dá sa. A stolík je taký vysúvací. No nezávidím tie problémy so psíkom...A koľko peňazí. Ufff...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre