Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
14. sep 2012

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dobre som sa nasmiala.....my zemiaky....vy salámu 😀 😀 😀 😀 ......prehadzovali by si s tanierov 😀 😀 😀 😀 😉 ....................z čím si robila buchty?....Lolka ide spinkať?....

@denisenko 😵 😵

jacka
14. sep 2012

@leninka75 aj som rozmýšlala žeby som nedala cukor ...a dala potom dnu salámu.......a ozaj do cesta dávam 7 lyžičiek cukru.....inak to nie je sladké,....teda neviem ako máte radi.....mojim sa to zdalo málo....teda Maťkovi...Peťko sladké nemusí

jacka
14. sep 2012

@denisenko prečo to stále nevidím na FB?... ☹ ☹

denisenko
14. sep 2012

@jacka lebo som to mala bloknuté...neviem prečo, vždy mi automaticky na FB zablokuje album...ale už je odblokovaný....skúúúúús..... 🙂

utka
14. sep 2012

@denisenko škoda, že mám v robote zablokovaný FB...Kuknem u našich 😉.

leninka75
14. sep 2012

@jacka .....vidíš vidíš ako sa naše detičky pekne dopĺňajú 😀 ......buchty som robila so slivkovým lekvárom a posypala som grankom a poliala maslom 😵 ........dala som si jednu a je dobrá 😵 .....ja som doteraz kupovala maslové kroasanty v kauflande, tam mi chutia najviac a nie sú moc sladké, takže by som to ani doma s cukrom nepreháňala,ale určite by som skúsila aj plnené syrom a šunkou 😉 ....Lolka už hajušá s Lilkou ideme o chvíľku do družiny a mňa čaká kávička, vyložené nožky a bordel okolo, ale neva, však niekedy spracem 😀 ....a mám chuť si zakúriť v krbe 😵 ..nejako je sychravo 😝 .....

leninka75
14. sep 2012

@denisenko ..ja to mám furt nedostupné ☹ a to sa mi podarilo otvoriť FB celkom rýchlo....

leninka75
14. sep 2012

..ozaj naši majú v utorok, že didaktické hry..aby ste vedeli tak je to prezlečené branné cvičenie čo bývalo za našich straých dobrých školských čias 😀 ......dnes mali k tomu teóriu a v utorok, že praktické cvičenie 😀 😀

leninka75
14. sep 2012

...máte nejaké víkendové plány?? 😉

denisenko
14. sep 2012

@leninka75 a vieš, že aj ja som myslela na krb?? 😵

denisenko
14. sep 2012

idem to pozrieť.... 😠 😠 😠

denisenko
14. sep 2012

tak som sa prihlásila na FB mojej polovičky...a je to tam.... 😅

jacka
14. sep 2012

@denisenko už som videla....podarený je 😵 😵

jacka
14. sep 2012

@leninka75 chystáme sa do NR na výstavu........mne sa moc nechce ich tam obhánať....ale aspon zmena.... 😉 ...a vy?....

@denisenko ešte si tu alebo si šla spinkať ?....

pekný víkendík........... 😵 😵

dobrú nocku a pekné sníčky...... 🙂 🙂

denisenko
14. sep 2012

@jacka túúúúúúúúúúúúúúúú

denisenko
14. sep 2012

@jacka ale už idem aj ja off.....detičky spinkajú,dom ako tak uprataný, dlážky umyté...možem v klude pozrieť film a spať.... 😵 dobrú nocku... 😉

denisenko
15. sep 2012

dobré ránko... 😉

jacka
15. sep 2012

ahojte 🙂 🙂

denisenko
15. sep 2012

@jacka čo varíte????....ja už som v koncoch...Denisko zas pýtal kyslú smotanovú polievku...fazulovú, alebo zemiaky len tak....ved to jedol pred 3mi dnami....včera dojedol rajčinovú, tak že nech uvarím aspon tú.....akože už ma fakt nebaví variť mu dookola 3 polievky.....rajčinovú, vývar a kyslú..... 😝 😝 😝 😝

jacka
15. sep 2012

@denisenko ja tiež dookola....to isté...urobila som zemiaky na cibulke a opiekla som do toho salámu.......a vajíčkovu polievku s opečeným chlebíkom..........ale dnes nič ...lebo sme boli v NR.....tam so nabalilila sladké rožteky...bon matin.....a jedli ho zo salámov ☹ kombinácia že .....brr.....a zajtra netuším....kura asi na kyslo...ale mám aj smotanu...alebo ako sviečkovú....neviem.....zúfalstvo.......som včera aj rozmýšlala čo na bud. týžden budem variť.....asi mi dobre hrabe.............

čo ste dnes robili?.....

denisenko
15. sep 2012

@jacka že čo sme robili?? ujo elektrikár mi dával do poriadku zástrčku, čo vynechávala v obvode a robila šarapatu v celom dome....ujo sused behal po streche..neviem, uvidím, ked začne pršať, či sa trafil...a moj brat sa snažil mi vyčistiť PC, lebo som si nainfikovala krásny vírus...ktorý mi postupne šarapatí úplne vo všetkom...takže, zrejme sa tu dlhjú dobu neukážem....musím to poslať na komplet preinštalovanie......a že pekný den za nami...... 😔 😔 😔

jacka
16. sep 2012

ahojte........
@denisenko no pekne.... ☹ ☹ ☹ tebe sa nejak dlho "darí".... ☹ ☹ ............od kedy tu nebudeš?

denisenko
16. sep 2012

@jacka ešte som tu...jedným okom...a úplne iným prehliačom....Fraud mi schrúmal celú mozillu.... 😔 😔 😔 a mám zakázané púšťať hry, videá a podobné veci....zajtra zistím nejakého kuriera a pošlem to bratovi do opravy...a kolko to bude trvať tam,...neviem.... 😔 😔 😔 😔 ...inak...celú noc som bola hore.....do polnoci som sa snažila stiahnuť ešte fotky...ale nepodarilo sa ..a Simonko bol hore tamer celú noc......veru darí sa..... 😝

utka
16. sep 2012

Ahojte.My sme na ceste domov.Boli sme u našich.Včera bola oberacka hrozna.Dobrá akcia...

utka
16. sep 2012

Dobrú noc.

jacka
16. sep 2012

@denisenko juj moja tak držím palce aby si to mala čo najrýchlejšie opravené.......pevné nervičky.........nič netrvá večne a tvoj smola.....

@utka dobrá akcia?... 🙂 aj Viki pomáhal?....

dobru nocku.... 🙂

utka
16. sep 2012

@jacka veru pomáhal...a riadne. On veľmi rád pomáha a keď má čo robiť, aspoň nevymýšľa blbosti 😀

jacka
17. sep 2012

ahojte.........

utka
17. sep 2012

Ahojte...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre