Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
3. okt 2012

@jacka ......aj to je možné s tým prístrojom 😝 ....len prídi 😵

utka
3. okt 2012

To je jasné, že je to individuálne...

jacka
3. okt 2012

🙂 😉 😎 😵

leninka75
3. okt 2012

@jacka ..ale, ale a čože ti urobilo náladičku??? 🙂 🙂 🙂 😵 😵

leninka75
3. okt 2012

@jacka .nevyhodili ťa chlopi zo škôlky, že si prišla skoro? 🙂 ......alebo na teba na križovatke žmurkol nejaký fešák 😉 ...alebooooo.....no už mi musíš povedať 🙂

jacka
3. okt 2012

ale nič.........len tak pre radosť........ 🙂 ........ale toho fešáka by som brala.... 😉 Lolka ešte spinká?.......

leninka75
3. okt 2012

@jacka .....jo ešte spinká 😵 ......však skoro vstávala, tak dobieha 😉 ......idem ešte trošku oblečko potriediť a už ma čaká kafčo 😵 ..nepridáš sa? 😉 ..inak tu budem kuk jedným očkom......ešte ti poviem, síce to bude hnusné chválenkárstvo 😀, ale neva 😉 ..učka povedala Lilke, že je najlepšia žiačka, tak teraz chodí tak 2 cm nad zemou 😀 😀 😀

leninka75
3. okt 2012

...už sme hore aj naobedované 🙂 .......ako bolo ráno hnusne, tak je teraz náádherne a teplúčko 😎..pôjdeme von a pre Lilku...pekný zvyšok dňa 🙂

jacka
3. okt 2012

@leninka75 to sa riadne vznášaš.......dobre to padne 😵 😵 😵 😵 ,...............ja by som bola vyššie....aby si ma videla.... 😉 .................................už sa s kafčom nepridám..........kedže si ho vypila............. 😉 ........................krásne je vonku 😎 😎 😎

jacka
3. okt 2012

pridala som foto.....no musela som....... 😉

jacka
3. okt 2012

nikto nikde?......
Peťko už spinká...Maťkovi sa nedá.....zachvilu určite dobehne...........idem zatial kuk čo nové vo svete....

dobrú noc.... 🙂

utka
3. okt 2012

Takže dnes piata jednotka...tentokrát z telesnej...
@leninka75 tak to sa teda musí vznášať a asi to dobre padlo aj tebe, čo?
@jacka tie fotky nemajú chybu!!!

utka
4. okt 2012

Ahojte...
Ja som asi prepracovaná...je mi na prd. Už nech je víkend...
Pekný 😎 dník...

jacka
4. okt 2012

ahojte.....

@utka ved je len ráno...čo sa stalo?....

leninka75
4. okt 2012

ahojte!!.....

@utka @jacka..sakra dobre to padne!!!! 😵 😵...však to poznáte, keď vám detičky chvália 😵 😵 😵.......

@jacka..čo si včera zistila čo je nové vo svete??....Maťko dobehol?......Lilka bola včera "jak gaca" 😀 ..odpadávala už o siedmej...včera mali športový deň v družine, boli na prechádzku v lese a priniesli kopec masliakov 🙂 ...

@utka ..ale, ale Viki sa nezdá, šikulko!!! ...zlatko malé!! 😵 .....a čo robili na telocviku, že ich známkovali??.....inak čo na to povieš, aby sa telocvik známkoval?.......necítiš sa dobre?? ☹

leninka75
4. okt 2012

😵 @jacka ...vidím ťa 🙂

jacka
4. okt 2012

@leninka75 čo robím..... 😉

leninka75
4. okt 2012

@jacka 😀 😀 😀 😀 .......žeby ťuky ťuk??? 😉

jacka
4. okt 2012

@leninka75 radšej nič som nekukala.....lebo by som sa napajedlila 😝 .........................jasné že dobehol...... 🙂 ...................poznáme 😵 😵 😵 ...............mnam masliaky.......aj vám ich dali domov.... 😉

jacka
4. okt 2012

@leninka75 dobrá si 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
4. okt 2012

..pomoc pomalý PC 😝 😝 😠 😠 😠

jacka
4. okt 2012

@leninka75 postraš ho................ 😀 😀 😀 😀

jacka
4. okt 2012

čo je s deni???? ☹

jacka
4. okt 2012

@leninka75 kde si??? 😕

leninka75
4. okt 2012

@jacka .....a čo potreboval?....napiť, cikať??... 🙂 ......hej detičky si ich niesli domov, už sú podusené a budú ako taká pikantná nátierka na hrianku 😵 😵 .....ja si tie tvoje fotky budem pozerať asi tak týždeň pri tejto rýchlosti PC 😝 😝

leninka75
4. okt 2012

@jacka ..neviem,a si nestíha, alebo čaká na PC..však chodí aj do tej autoškoly a detičky jej chorľaveli, tak neviem 😕 ..... ale vieš čo pospomínajme ju a ona sa ukáže 😀 😀 😀

jacka
4. okt 2012

@leninka75 ja ich tam týžden nechám pre teba 😵 😵 .............................a s vami chodí na hríby? 🙂 ................nič nepotreboval.....kuk jednu rozprávku a šup do hajan.....len nech si nezvyká 😉

tak ju podme poohovárať..... 😉 🙂

leninka75
4. okt 2012

@jacka..ja viem, že na teba sa dá spoľahnúť 😵 .......áno občas ju tatino vezme, nám hríby rastú nad domom, tak to majú blízko 🙂 .......včera som tam bola s babami zberať orechy a tak fantastické slivky sme tam našli 😵 😵 😵 ..mňááám sladučké, šťavnaté, bez červíčkov, tak ich jedli, že som sa bála, aby im neuškodili 🙂 .......no daj niečo na deni 😀 😀 😀

..ozaj a ako ráno, pokračko včerajška?....úsmevy a prídi až večer? 🙂

jacka
4. okt 2012

@leninka75 začni ja sa pridám.... 😉
mnááám slivky.......tie lubim.... 🙂 😵 .............a uškodilo?..nebolelo bruško?... 😉 ..........ráno v pohodičke..... 😵 😵 .......ale dnes idem iba pre Peťka.......Maťko idú na výlet na Sliač busom a vláčikom......a prídu len okolo obeda.....a kedže ja chodím okolo 11 pre drobca.......tak tam nechcem čakať do pol jednej..........a kdeže muž robí blízko školky....tak pojde pre neho okolo druhej....
ja ti mám pocit že stoho blata budu chorí...... 😔 ...večer ešte umývali auto to boli zas mokrí........no ...idem myslieť pozitívne 🙂

denisenko
4. okt 2012

Ahojte,maminky.idem len pozdraviť,lebo ešte stale som bez pc ☹ a ani som sa sem nedostala,lebo ŕsa mi to nejako všetko nakopilo... Najhoršie bol na tom simonko,dostal nejaky brušný tírus,preto tie teploty... Ked teploty prešli,tak sa celý tyhadzaj,krče v brušku a grcačky. Už je to trošku lepšie,tak čakam kedy to dostane denisko ☹ a takto si žijeme 😖 už ma teší len to,že prí troche šťastia príde tatinko koncom mesiaca natrvalo domot 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre