Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
25. okt 2012

@denisenko hééj aj ty??? 😵 😵 😵

denisenko
25. okt 2012

@jacka a ták kusok romantiky možem..... 🙂 Denisko...kapitola sama o sebe..ani sa nepýtaj.....čo ho baví, to mu ide, čo ho nebaví, tak odflákne..... 😝 😝 😝 😝 ...zlatá školka... 😀 😀 😀 😀

denisenko
25. okt 2012

idem robiť párky v rožku.... 😵 😵 😵

leninka75
25. okt 2012

...vy si púšťate pesničky ja som si pustila angeliku 2 😵 😵 😵 😵......

@jacka..už sa s tebou krpec baví ? 😀

@denisenko.......si prišla o dobrý obed 😝.......

....kto chcel tipa na zajtrajšie varenie?.........u nás bude cesnaková polievka a kuracie na smotane s kolienkami 🙂.....

denisenko
25. okt 2012

@leninka75 si mi neodložila do mrazáka??? 😀 😀
@jacka ozaj, ked si sa pýtala, či sneží...u vás snežilo???? 😀

jacka
25. okt 2012

@denisenko no mnam to vyzerá skvelo.......zajtra bližšie pokukám...teraz ledva vidím 😉 ☹ 😒 ........................nie nie u nás nie....len včera v obyvačke........ 😝 ................. 😀 😀

@leninka75 to my nezjedia....len omáčku... ☹ .....ale polievka može byť 🙂 dikes...............jasné že baví.....mu dám 😠 😀 😵 😵 😵 .......................ten je riadne zahlieneý zajtra nejdem von...... ☹

jacka
25. okt 2012

mizím.........dobrú noc..... 🙂 🙂 🙂

jacka
26. okt 2012

dobré ránko.....

konečne piatok...hurá 🙂 🙂 🙂

denisenko
26. okt 2012

dobré ránko.... 🙂 Denisko v škole, prádlo požehlené, dalšia práčka vyvesená, kúpelka a balkon vydezinfikované a umyté, obed pre Simonka hotový....fazuľova polievočka sa varí...tak vás idem kuknúť... 😉

denisenko
26. okt 2012

@jacka ha ha...že piatok.... 😀 😀 😀 @utka ....piatoooooooooook....... 🙂 🙂 🙂

leninka75
26. okt 2012

ahojte!!!

@denisenko ..to akože od kedy makáš??? 😅 😕 😨 😅 😵 😨

@jacka..mne zasa zjedia len čisté kolienka 😀 😀 😀......ale muž sa odlíže až za ušami 😀.......Peťkovi sa nelepší?

leninka75
26. okt 2012

..jaaaj dievčatá, naša pani učiteľka začína vystrkovať rožky ☹ 😠 😖 😝 ......zasadla si na jedného chlapca stále má niečo do neho, včera mu vraj vymazala jednotku a dala mu namiesto nej výkričník ☹ ......výkričníky mu bežne dáva keď náhoodu urobí na úlohu niečo naviac, zabudne si karty z matematiky a podobne.....nepáči sa mi čo s ním robí 😠........jeho mamina normál neuvažuje, že ho dá do školy do Považskej ........a to som si o nej myslela, že je to skúsená pani učiteľka čo takéto veci nerobí 😝.......

leninka75
26. okt 2012

@jacka ..vidííííím ťa!! 😵 😵 😵 😵

denisenko
26. okt 2012

@leninka75 no vyspali sme sa "super" takže o pol šiestej som to úplne vzdala, hodila do seba kávičku, paralen na bolenie hlavy , odignorovala som Simčove mrnčanie a šla niečo robiť, kým som správne naštartovaná...... 😝 😝 😝 😝

denisenko
26. okt 2012

@leninka75 to vážne??? a má aj dovod tá pani učitelka? a mamina sa nerozprávala s nou? alebo s niekým nadriadeným? či aj tu funguje...tvrdenie proti tvrdeniu????

leninka75
26. okt 2012

@denisenko ..počuj teraz keď posunú čas, tak v nedeľu budeš fungovať tak od štvrtej 😝 🙂 😀
.......vieš ten chlapec je chlapec 🙂 , živší, ukecaný, športovec, hrá hokej za PU, páli mu to, tak neviem čo na ňom učke nesedí........jeho mamina ešte čaká, ale podľa mňa tak budúci týždeň hodí reč s učkou...lenže pochybujem, že niečo dosiahne ☹........proti tejto učke minulý rok spisovali rodičia petíciu, že psychicky deptá deti......a riaditeľka to vyriešila tak, že ju dala nám prvákom za triednu a tej inej triede dala učku čo mala byť naša......napísala som to tak, že sa dá pochopiť? 😔

leninka75
26. okt 2012

@jacka ...nerob fóry, videla som ťa 🙂 😠

leninka75
26. okt 2012

@denisenko ..varíš Simkovi každý deň čerstvé?

denisenko
26. okt 2012

@leninka75 tak to je silná káva takto zrána.... 😖 ..nie, každý den nie...ako vydá..... 😀 😀 😀 ...už som zas za krásnu...vlasy zafarbené...ešte som to nevidela suché, ale zrejme žiarivo červené..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
26. okt 2012

moc sa to nepodarilo.... 😖

jacka
26. okt 2012

@leninka75 som.......tu....musela som sa vzdialiť.......potom trošku von s nimi......nazbierali sme zas lístie....dali do knižky......a niektoré maluje.....
to je strašné čo si písala........ ☹ ☹ ☹ až to zabolelo......ty si sa to od koho dozvedela?........mna by porazilo ☹

jacka
26. okt 2012

@denisenko krááááááááááááááááááááááásne.......Simonko aký smejko.......dobrá farba.....kočka si.... 🙂 🙂 😵

denisenko
26. okt 2012

@jacka dakujem....Simonko ked nevrieska, tak sa len smeje... 🙂 🙂

jacka
26. okt 2012

@denisenko vidím ťa 😵 😵 😵 čo robkáte?

jacka
26. okt 2012

@denisenko tak nech sa len stále smeje..... 😵 😵

leninka75
26. okt 2012

@denisenko ..ty sa snažíš keď sa má tatinko vrátiť 😀 😀 😀 😵 😵

jacka
26. okt 2012

@leninka75 😀 😀 😀 😀 ved musí byť kočka........ 🙂 🙂 🙂 síce je aj bez toho....... 🙂

jacka
26. okt 2012

@leninka75 jááj bola som ešte aj na úpsvar.........aj som stihla navariť..............aká som 😀 😀 😀

jacka
26. okt 2012

😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre