Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
5. nov 2012

@denisenko veru heš.......dám tbl. a bežím do hajan.... 😉 .....som rada že dnešný den už končí 😠 😝 😒 .................hurá..... 😝 .........

dobru noc.... 🙂

denisenko
5. nov 2012

@utka no ved to som riešila aj ja...tiež sa mi zdalo zbytočné kupovať 20-tku..lenže ..sestrine decká majú aj 20-tku aj24-ku a davidko je o rok starší ako Denisko a 24-ka je pre nich privelká....a ťažká.... 😒

denisenko
5. nov 2012

@jacka dopbrú noc...aj ja už pomaly pojdem...Denisko zas vyhlásil preteky v kašli.... 😔 😔 😔 😔

jacka
5. nov 2012

@denisenko 20 stačí................ 🙂

jacka
5. nov 2012

@denisenko juj ...zas kašel...... ☹ ☹ ....... 😔

utka
5. nov 2012

@denisenko my sme rozmýšľali, že ak 20-tku, tak spod ruky, lebo to bude mať tak na rok-dva. A potom kúpime novú 24-ku...
Dobrúúúúú...

denisenko
5. nov 2012

@utka aj my sme tento kúpili pol ročný...ale zas potom bude pre Simonka... 🙂 lenže..Denisko má trojkolku, 12-tku,16-tku...teraz 20-tku...akože kam to všetko skladovať??? 😀 😀 aj by sme predali, lenže vzhľadom k tomu, že máme aj druhé dieťa, tak musíme niekam dať..... 😠

denisenko
5. nov 2012

dobrú nocku..... 😉

leninka75
6. nov 2012

ahojte!!..toľko hodín a že prvá 😅 😅 😅 😅

leninka75
6. nov 2012

@jacka ..ďakujem za receptík 🙂

@denisenko ...ďakujem za prianie pre Lolku ! 🙂

... no a teraz vy dve počujte sem, tuším budem od vás vyberať autorské za meno Lili 😀 😀 ...jedna dá také meno mačke druhá rybičke 😀 😀 ...takže čo s tým?? 😀

utka
6. nov 2012

Ahojte...
@leninka75 ty si dnes šikovná 😉

leninka75
6. nov 2012

@utka ..ahoj!...myslíš? 😉 .......to skôr jacka s deni niečo majú a nestihli 🙂 🙂 .....ako v práci?

leninka75
6. nov 2012

... tekvicová "polovieta" ako hovorí Lolka 🙂 jedna báseň 😵 😵 😵 .......mňam dúfam, že aj zvyšku rodiny bude chutiť 😉

utka
6. nov 2012

@leninka75 nooo, možno. Ako ty povieš 😉. V práci celkom dobre...
Dnes začíname kurz plávania. Som zvedavá ...

leninka75
6. nov 2012

@utka ......plávať ide asi Viki....či ty?? 😀 😀 😀.........

utka
6. nov 2012

@leninka75 jasné, že Viki...Ja už chvalabohu kurz plávania nepotrebujem 😀

leninka75
6. nov 2012

@utka ... 😀 😀 😀 ...........nemalo to už začať, či si to mýlim? 😨 ........

utka
6. nov 2012

@leninka75 asi si to mýliš. Malo to začať dnes...6.11. Najhoršie je, že vo štvrtok má pred tým aj hudobnú, tak neviem, kedy budeme písať úlohy 😨

leninka75
6. nov 2012

@utka ..hudobka sa nedá preložiť?......a nemôže si napísať v družine?

utka
6. nov 2012

@leninka75 hudobná sa preložiť nedá, ešte by bola možnosť, že by tam tých pár týždňov nešiel. Uvidíme. V družine si málokedy píšu úlohy a vo štvrtok majú akurát počas družiny krúžok-Malý ekológ. No však uvidíme ako to všetko ešte bude...

utka
6. nov 2012

@leninka75 ale včera ma prekvapil a napísal si úlohu v družine. Neboli vonku, lebo ich družinárka vedie krúžok nejaký Relaxačno-pohybový, tak ostatné deti sedia a pozerajú sa na tých, čo tam chodia. A Viki si teda stihol napísať úlohu. Doma ho čakalo veľa roboty. Musel si doskladať Lego, tak preto si ju napísal 😀

leninka75
6. nov 2012

@utka .....a nechýbala by mu potom tá hudobka?.......čo vlastne robia v družine?........plavecký vám bude koľko trvať?..............a podarilo sa doskladať? 🙂

utka
6. nov 2012

@leninka75 hudobná by mu nechýbala...zatiaľ majú len takú teóriu, ale sú spolu s prvákmi. On je prípravkár, tak to isté budú asi ešte brať aj ako prváci na rok. Plávanie bude tuším 13 hodín, čiže by na hudobnú nešiel asi 6x.
A Lego sa doskladať podarilo...on je do Lega maniak 😉.
Cez víkend si značil v Dráčik katalógu, čo by chcel na Vianoce. Asi všetko...tak som mu povedala, že Ježiško mu to všetko nemôže doniesť. Povedal mi, že on vie, a že by sme mu mohli ešte aj my niečo kúpiť. Opýtala som sa ho, že prečo my? Tak mi povedal, že keď môžeme kupovať na Vianoce starkovcom, tak môžeme aj jemu... 😀

utka
6. nov 2012

@leninka75 v družine ani neviem...v pondelok má tá ich vychovávateľka ten krúžok, v utorok má Viki krúžok šikovných rúk, v stredu nič. To zvyknú od 13:30 do cca 15:15 chodiť von, vo štvrtok má zese krúžok malý ekológ a v piatok to isté, čo v stredu. A keď sú dnu, tak sa hrajú...

leninka75
6. nov 2012

@utka .......aké lego staval?.....keď vtom katalógu je to všetko tak pekne nafotené, že sa drobcovi ani nedivím, že by všetko chcel 😀 ........vy si nedávate pozor pred malým, keď kupujete rodičom darčeky na vianoce?...ale vie sa dobre vynájsť!! 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 .........

leninka75
6. nov 2012

@utka ..s jackou je to tak ako som si myslela..nebola som ja šikovná, ale muž jej zobral PC ☹ ..pozdravuje všetkých 🙂

leninka75
6. nov 2012

.....juj tu skapal pes 😝 😝 😝 .......

..celý deň tu nepočujem nič iné, len "aj ja aj ja" 😠 😠 😠 😠......... ako sa to hovorí?..po smiechu býva plač?.....tuším sa mám na čo tešiť 😝..zatiaľ je tu rehot, dupot.....ale večer ešte neskončil 😝

.....je to normálne?....sadnem si za PC a Lilka okamžite pri a že "môžem ísť na PC?"......ja by som ju 😠 😠 😖 😖......

leninka75
6. nov 2012

......kakavko, sprcha,posteľ 🙂 ..dobrú noc 😔

denisenko
6. nov 2012

ahojte... 🙂
@leninka75 a že aké tri kočeny na fotke... 😉 😉 😉 a ja že, kto ma spomínal, že nepoznám.... 😀 😀 😀 ...herečky ste.... 😉 Lilka...my máme Lily..tak to je úúúúúúúplne inééééé 😀 😀 😀 😀 😀
@utka Viki sa vynašiel... 😉 😉 😉 ...má toho teda dosť čo stíhať.... 😕 Denisko len v pondelok futbal a v utorok šach....a teraz sme mali tiež od stredy mať plavecký...stredu a piatok...ale neviem....uvidíme zajtra čo povie mudra.... 😝
@jacka...... 😕 😕 😕 kam si zmizla???? 😕 😕 😕

my sme dnes mali perný den...aspon ja....a teda...bol nič moc, asi ako to počasie..... 😠 ráno som sa bola dať odkrviť, zle ma pichli...potom výtery a vraj na ORL až ked budú výsledky..o týžden...som sa na nu pozrela, že či je OK...akože ja idem k doktorke až ked pomaly umieram a sestrička mi povie že stačí o týžden??? by ste jej dali 5 korún...tak som jej rovno povedala, že na výsledky čakať nebudem a zajtra ide aj Nisko, tak jednou ranou dve muchy , pojdeme tam spolu....a basta.... 🙂 a potom jazda v autoškole...akože šoková terapia hned pri nasadaní...že ideme do Rajeckých Teplíc...druhý krát sedím v aute na sedadle vodiča a hned toto...som nevedela ani kde sú svetlá..... 😀 😀 😀 ...ale...žijem ešte, takže síce katastrofa,ale prežili sme.... 😀 😀 ..tatinko prišiel ráno o pol osmej a už je zas v práci...ťahá 12-tky nočné 5 dní v týždni......chudáčik moj.... 😖 😖 😖 a teší sa, že budúci týžden bude mať denné...takže o siedmej ráno tu už nebude a večer príde, už budú deti spať....z dažda pod odkvap..... 😔 😔 😔 ..ale takto to vraj bude len jeden mesiac....tak dúfam, že potom to nebude ešte horšie....uf...posťažovala som sa... 😀 😀 😀

utka
6. nov 2012

@leninka75 tak jacka je bez PC? Hmmm...No nejako sme to neriešili, či to Viki vie a vidí čo kupujeme rodičom. Do teraz bol ticho, ale tým, že je až príiš vnímavý som sa ja mýlila, keď som si myslela, že si také veci nevšíma. No čo už? Však o chvíľu už aj tak prestane aj on veriť na Ježiška.
@denisenko takže tatinko s prácou zatiaľ nič moc ☹. Aj Viki mal v škôlke šach, chceli sme, nech pokračuje, ale aké-také základy má, tak to ho doučí už aj manžel.
Dnešné plávanie super. Vyšantil sa. Majú to super. Najprv cca 5 min. rozcvička, potom sprcha, potom cca 45 min. plávanie, potom sprcha a ešte aj pár minút sauna.
Dobrú noc.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre