Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
15. nov 2012

@denisenko kde si ušla?..... 😉

denisenko
15. nov 2012

@jacka tu som...sťahujem nejaké filmy, nech sa moj mužíček v práci nenudí....a mám zaplatené len na jeden den...tak sa snažíííím.... 😀 😀 😀

utka
15. nov 2012

@denisenko naši A, M, E, L, I, J, O, S a až potom U. Dnes sa v šlabikári začali učiť S, ale v písanke začali písať len O.
Dnes som sa stretla s kamoškou, čo je sestrička u mojej hematologičky. idem tam v pondelok ráno. Povedala mi, že sa mám pripraviť na to, že ma doktorka chce nechať doma na PN ☹...

jacka
15. nov 2012

@utka ja som si to aj myslela.......ale ved doma ti bude dobre... 🙂

denisenko
15. nov 2012

@utka aspon si oddýchneš... 😉

denisenko
15. nov 2012

@jacka si ma obehla.... 😠 😀 😀 😀 😀

jacka
15. nov 2012

@denisenko snaž sa poriadne 😀 😀 .................... 😉 ..........aký bol dnes Simonko............. 😵 😵 .......................ako sa páči mužovi... 🙂

denisenko
15. nov 2012

@jacka ...my sme mali blázninec a vy??? .... 😕 dneska som stretla detičky na prechádzke..najmenších školkárikov...a pani učitelka už vykrikovala....nedávaj si tú čiapku, dole..zima je...hned som si spomenula na teba... 😒

denisenko
15. nov 2012

@jacka ..snažila som sa...Denisko ani nedýchal, pozeral Ladovú dobu 3...ani som nevedela že je aj 4..teraz som to našla.... 😠 😠 😠

jacka
15. nov 2012

@denisenko Maťko už kuk 4......ten ani nedýchal........Peťka to nebavilo...........čo si ešte sťahovala?..... 🙂

jacka
15. nov 2012

@denisenko blázinec?....to je slabé slovo.... 😝 ................ja ti mám pocit akoby som všetko čo maju roibť hovorila .....vrabcom ...........už som z nich na nervy....a muž príde a opýta sa ma .....že čo som stále nervozna....on si príde v noci .......pobozká ich ...a koniec 😝 😠 ...........škoda slov 🤐

denisenko
15. nov 2012

@jacka ..ja..hlavne české komedie pre moju polovičku...a tiež to máme tak...ešte nie je doma a deti už spia...čiže....pusa na čelo, že jaký anjeličkovia..... 😖 😖 😖 ....a ja musím farbiť šedivé vlasy.... 😔

jacka
15. nov 2012

@denisenko vidím ťa...... 🙂

denisenko
15. nov 2012

...Kozí príbeh..no som zvedavá...... 😠 😠 😠

jacka
15. nov 2012

@denisenko poznáááám.......máme sa rovnako 😝 ..........že aký sú krásny ked spinkaju...............len nech ich skusi zobudiť 😝 😀 😀 😉

jacka
15. nov 2012

@denisenko hovadina...... 😅 ...teda aspon u nás sa to nikomu nepáčilo 😅 😅

jacka
15. nov 2012

@denisenko aké dobré učky......to by mali počuť tie kozy u nás 😠 😠 😠 😠 😠

denisenko
15. nov 2012

@jacka to mala byť rozprávka, že????...a ja tam mám film................. 😕 😕 😕 😕

jacka
15. nov 2012

@denisenko čo????.....

denisenko
15. nov 2012

@jacka ááá..tak to bude potom o tých vašich učkách....... 😀 😀 😀 ..no..u nás dosť na to prihliadajú...aj včera som pozerala...všetky detičky šáliky, čiapky, rukavice....doobeda je kosa, teda aspon u nás.....

denisenko
15. nov 2012

@jacka ..noooo....že nový český....hlavne že mi to vyhodilo v kategorii animovaný...ha ha... 😝 😝 😝 si niekto zo mna dobre vystrelil.... 😝

jacka
15. nov 2012

@denisenko .................pekne..... 😵 .........škoda že moji také nemaju....dnes bola ja Maťko bez pančušiek..........ved aj tu je zima......však slnko vychádza len na obed.......doobedu ej stále pod nulou 😝 😝

áno o učkách 😀 😀

jacka
15. nov 2012

@denisenko odkial sťahuješ?...........to musíš brať z rezervou? 😉

denisenko
15. nov 2012

@jacka share rapid... tipos bingo.... 😝 😝

denisenko
15. nov 2012

..no, našla som loveckú sezonu 3..tak dúfam, že to aj bude..... 😠 😠 😠

denisenko
15. nov 2012

@jacka už spinkáte???

jacka
15. nov 2012

@denisenko nepoznám.......... 😕
ani to u nás nejde..... 😅 😅 .......asi sme náročný 😅 😅

jacka
15. nov 2012

@denisenko chvalabohu 😔 😔 😔 ................si hrdlo necítim 😠 😠

denisenko
15. nov 2012

@jacka a vieš, že aj ja mám zas hlasivky "v keli"????..a že čím to je.... 😀 😀 😀 😀 ...si pripadám, akoby som mala hluché deti..... 😀 😀 😀

denisenko
15. nov 2012

@jacka tak Denisko na LOveckú sezonu nedá dopustiť..už ju videl asi milion krát....a keby si počula tie jeho rehoty...on má taký zvláštny smiech....kockatý.... 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre