Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
21. nov 2012

@denisenko vedia...povedala som to iba pár babám, ale roznieslo sa to 😉. Včera som bola aj za riaditeľkou. Popriala mi všetko dobré a povedala, že im budem chýbať, že či nemám miesto seba niekoho šikovného...

denisenko
21. nov 2012

@utka ...človek to aspon nemusí hovoriť každému zvlášť..... 😀 😀 😀 😀

jacka
21. nov 2012

@denisenko 😵 😵 😵 zlatíčko......sa ti pekne budí 😵 😵 😵 😵 ..........................
si ako myška doma že?....a ked si Denisko doma......ako je to ked Simonko spinká?....nebudí ho?

jacka
21. nov 2012

@utka a ako je to s robotou ......budu držať fleka?

leninka75
21. nov 2012

@jacka..veniec robíme celá familly 🙂 ..muž strihá vetvičky, ja viažem a dievčatá zdobia 😵 😵 😵 😵 ...juj tá vôňa čo tu bude 😵 😵 ......u nás niektoré baby už vypekajú 😨 ......

@denisenko....máš nejaký posunutý deň, že obed spapkaný 😀 😀 😀 😀 😀 ........aj u vás platí, že malému dieťaťu ani vlastná matka nerozumie? 😀 😀

@utka......interný telefón funguje 100% 😀 😀 😀 ...budú ti držať miesto?

leninka75
21. nov 2012

@jacka ..čo sa predbiehaš 😀 😀 😀

denisenko
21. nov 2012

@jacka ...Simonko je nastavený na Deniskov hlások...ako na budíček.... 😝 😝 😝 ...ideš ty pre deti??? 😕 😕 ..v takej hmle.... 😖

denisenko
21. nov 2012

@leninka75 ...ja tak obedujem pravidelne....len čo padne10 hodín.....to vieš, ked ranajky pred 6-tou....alebo o 6-tej...o 10-tej som už hladnááá...... 😀 😀 😀 😀 ....náááhodou...ja niekedy rozumiem.....také hrdlové grrrrrrrr.....to je Denisko.... 😀
...máš ten recept na tie medovníčky, čo sú hned jedlé????...pošli dalej...dakujem....

jacka
21. nov 2012

@denisenko juj veru idem.........a začína sa mi sťahovať žaludok..... ☹ ............mokro hmla.....zlá kombinácia 😝 😝

jacka
21. nov 2012

@leninka75 ty kde si sa schovala...ha 😀 😀

denisenko
21. nov 2012

@jacka ...u nás sa už začína nejako rozvidnievať..... 😕 😕 hmla vyšla hore na kopček...normálne dnes vidím aj koniec záhrady....... 😀 😀 😀

jacka
21. nov 2012

@leninka75 ty si už piekla medovníčky?..............sa bojím že ked začnem vypekať teraz tak zachvilu budem znovu 😉

utka
21. nov 2012

Veru, tamtami fungujú. No snáď mi budú miesto držať. Však prepustiť ma nemôžu. Iba ak by sa rušilo moje miesto, čo sa asi nebude. Ale však bohvie čo bude o 3 roky...

jacka
21. nov 2012

@denisenko ako ste dokázali odohnať hmlu?.... 😉 😉 ..............................konečne aj záhradu vidíš po týždni...že 🙂

utka
21. nov 2012

U nás našťastie hmla nie je...

denisenko
21. nov 2012

@jacka ...no veru neviem, ako...asi ju už nebavilo počúvať, ako na nu už tretí den nadávam...... 😀 😀 😀 .........v spálni podozrivé ticho....to neveští nič dobré...... 😠 😠 😠 😠 ...už sa lúčim.... 🙂

jacka
21. nov 2012

@denisenko ha...tak idem znásobiť nadávky aby aj tu zobrala caky paky................................
v postielke je ticho......asi zaspinkal....nie? 🙂 🙂

leninka75
21. nov 2012

@denisenko ...pošlem, ale nemám vyskúšané, tak neviem 😔 ......

@jacka..nepiekla som ešte..tiež by sa mi do toho pustili a 2x sa mi nechce 😀 😀

..idem Lolka sa už nudí, aj tak dlho vydržala sa sama zabávať 🙂

@jacka ..dávaj si pozor! 😉

jacka
21. nov 2012

idem aj ja..............ešte prídem... 🙂

@leninka75 dakujem 🙂 🙂

utka
21. nov 2012

Ja som si v robote objednala od kolegyne 1kg suchých koláčikov, ale som to zrušila. Však keď budem doma, budem mať času a času vypekať...

denisenko
21. nov 2012

@jacka ..ticho v postielke po prebudení ´= katastrofa v plienke..... 😀 😀 😀 ...veru...dávaj pozor na ceste... 😉 ň

mamky, závidte mi.....vidííím kúsok slniečka....... 😎 😎 😎 😎 😎

utka
21. nov 2012

@denisenko no dnes ti ani nezávidím... 😉. Tak si našla poklady v plienke???

jacka
21. nov 2012

@denisenko ............ 😀 😀 našla si poklady............tie sú drahocenné 😵 😉 ...................závidíííím....a velmi velmi 😎 😎 .........................................dakujem...debili na ceste...... 😝 .......ty ako s autoškolou?.......

jacka
21. nov 2012

@denisenko však nebud labud...............pošli slniečko 😎 😎

jacka
21. nov 2012

prišla som pre Peťka do školky.....otvorím dvere.....vidím dve deti....z toho jeden Peťko.........tak som čakala kedy spustí že má soplíky......ani som nedomyslela a spustila......čo mu dávam že má soplíky.....celý den mu utierala noštek..........a že mužovi to nechce hovoriť ked na nu vtedy vyletel........tak som si to ja zlízla..... 😝 ..............................v pondelok táto učka zasatupovala pri Maťkovi ....zakašlal.....hned sa do neho pustil že ked je chorý má ostať doma......v utorok už bola jeho...tá nič...............................nie je vadná???......................................................ale asi je lebo verí tomu e bude koniec sveta pre vianocami...... 😝 😝

denisenko
21. nov 2012

@jacka ....máme dosť... 😎 😎 😎 ...chytáááj..... 🙂 ...koniec sveta???....pedagogická osoba a koniec sveta?????? 😕 😕 😕 😕 .....ja nemám slov..... 😔 😔 😔 ..autoškola...minule som zrušila a teraz sa zatial inštruktor neozval, tak ho asi hned zajtra zd..kám,lebo tiež nemienim robiť autoškolu celý rok.... 😠 😠 😠 ...len neviem, ktoré číslo je jeho a či ho vobec máááám..sakra...som si neuložila a včul...hľadaj..... 😠 😠 😠
@utka poklad v plienke.....tortu..... 😀 😀 😀

jacka
21. nov 2012

@denisenko vážne 😎 😎 😎 😎 -..................pošli vo velkom 🙂 ........................................tiež som bez slov

ty si od vtedy nebola na jazde?..............len pekne obvolaj.........a zistíš ktoré číslo je jeho..... 🙂 😉 😀

utka
21. nov 2012

@jacka to je asi nejaká divná učka...
@denisenko veru rýchlo si odjazdi, kým sú dobré cesty...

jacka
21. nov 2012

@utka som robila vodičák pre vianocami.....a je lepšie sa naučiť na zlých cestách......aspon poradia 😉

utka
21. nov 2012

@jacka hmmm, to je pravda, jazdy mať aj hej, ale skúšky by som nechcela...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre