Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
23. nov 2012

@denisenko tebe je ako?.........................to vieš pozrieš z okna a vidíš tam lietať bacile😝

denisenko
23. nov 2012

@jacka ...teplotuje...ale aspon to klesá...potom stúpa a zas klesá..... 😝 😝 😝 😝 ..Denisko...soplí..ako vždy.... 😠 ...ale je bez teploty..... 😨 😨 😨 ...a vy ako???...ste dnes doma, či idete predsa len do školky?

denisenko
23. nov 2012

@jacka ved to...teplý november..to je pre bacily ráj..keby mrzlo, niečo by vymrzlo....ale takto..... 😖 😖 😖 ...už aby bolo leto.... 😎 😎 😎 😎

jacka
23. nov 2012

@denisenko nejdem s nimi do školky..........zbytočne provokovať.........ublížim tým len deťom..............................Maťkovi je dobre........asi to preskočilo na Peťka......v noci sa skoro zadrhol........a teraz ešte nezakašlal............nechápem to..

leto......ešte si počkáme ☹ ☹ ..................................ale mrznúť by fakt mohlo....a ked som videla čo je zas vonku...... 😝 😝 ...........chýba mi slniečko 😎 😎 😎

jacka
23. nov 2012

prší prší .......kto si prosí..... 😠 😠 😠

denisenko
23. nov 2012

...hmmmmmmmmmmmmm............už vstal...... 😔

denisenko
23. nov 2012

@jacka ..prší???....u nás ešte nie.......... 😒

jacka
23. nov 2012

@denisenko pršalo..........
dúfam že mu bude lepšie....ked sa vyspinkal 😉

leninka75
23. nov 2012

ahojte!! ..pomóc nechytám sa na vás ☹

denisenko
23. nov 2012

@jacka ..no, to dúfam aj ja..teraz mal len 37,1...ale aj tak radšej pojdem, nech ho pozrie..... 🙂 ..ako je tam škaredo...len dúfam, že nezačne pršať, v daždi sa mi ísť nechce....a Petríka budiť kvoli tomu už vobec nie...... 😝
@leninka75 ...ranné ptáče dál doskáče....dopíše..... 😀 😀 😀 😀

leninka75
23. nov 2012

@denisenko...no dobre dobre, 😀 😀 😝 😝 😀 😀 ..že aká mudroška 😀 😀 😀

leninka75
23. nov 2012

@jacka ....niekto sa srááášne rád delí s dažďom, nevieš kto?? 😀 😀 😀 😀

leninka75
23. nov 2012

@denisenko ...pánečku to potom nisko máva akú teplotu, keď 39,3, že pohoda???...ja mám infarktový stav už pri 38 😝

leninka75
23. nov 2012

..ako vám vlastne drobci kašlú??.......sucho či vlhko?:..

leninka75
23. nov 2012

..ideme s Lolkou čítať ..môžeteeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
23. nov 2012

@leninka75 ...Denisko je borec po mame....39,3..je už dobre..ale väčšinou teplomer dosiahne 40,3..a aj viac.... 😔 😔 😔...neviem ako u @jacka, ale u nás sa kašle sucho...Simčo doslova "šteká ako havinko"..... 😔 😔 😔

denisenko
23. nov 2012

@leninka75 héééj????...a čo idete číítať...., 😕

denisenko
23. nov 2012

.....už zas šteká...akože sa vyspinkal...30 minút.... 😒 😒 😒 😒

jacka
23. nov 2012

tak aj ja som šla....k dr...Maťko úúúúplne zdravý......a Peťko ...tiež skoro.....ale aspon mám pamycon......a dala mi na noc rectodelt.........velmi fajn čípky.............ja by som tú učku roztrhala ........taká som napálené že mám chuť jej zavolať.................. 😠 😠 😠

jacka
23. nov 2012

@denisenko kde máte dr.?.....

leninka75
23. nov 2012

@denisenko ...fuuuuha, brrr, taká teplota ☹ ....aj si zažila pri niskovi kŕče?...takú teplotu mávaš ešt aj teraz, či si to mávala len ako mrňúsik?

leninka75
23. nov 2012

@denisenko ..čítavame klasiku: červenú čiapočku, trip rasiatka, sedem kozliatok a perníkovú chalúpku a pomedzi ešte nejaké riekanky 🙂

...jaj štekavý kašeľ ☹ ......veru radšej treba k Dr.

leninka75
23. nov 2012

@jacka .......tie čípky sú od teploty?.......nepýtala si si od mudry papier, že sú chlapci OK?.....normálka dnešný dátum a budúci týždeň si to mala tej ťave strčiť pod nos .......

jacka
23. nov 2012

@leninka75 nie ...od kašla....velmi dobré........len hrozné svinstvo 😝 ...........................Mala som ich pri Maťkovi a velmi mu pomohli 😉 .............ale treba dať len ked sa ide zadusiť...... 😉 od kašla..........................vidíš to ma nenapadlo 😠 😠 do kelu....teraz som sa napálila ešte aj ja seba 😠

utka
23. nov 2012

Ahojte...
@jacka tie čípky sa dávajú pri Laryngitíde, ale veľmi opatrne s nimi...ak nemusíš, radšej nedaj. Sú to kortikoidy a je to riadne svinstvo. My ich máme tiež pre istotu, ale našťastie som ich nemusela použiť...

utka
23. nov 2012

Takže dnešná návšteva gynekológie bol pre mňa stres ☹...Ešte nebolo vidieť skoro nič na UZV a dr. hneď, že to zaostáva, že uvidíme, čo bude ďalej...nedal mi ani fotku, nechal si ju zatiaľ on a mal nachystanú už aj tehu knižku a ani tú som nedostala ☹...Odbery mi nerobili, lebo vraj načo ma majú dopichať, keď idem zase v pondelok na hematológiu, tak mi napísali všetko, čo potrebujú...A PN mi nedal, že to mi má dať obvodná lekárka...takže asi toľko...

jacka
23. nov 2012

@utka viem že tie čapíky sú hnus....ale Peťko sa mi v noci skoro zadrhol....potom mi reval že ho bolí hrdielko.....................si myslím že už to nebude také zlé...... 🙂

to si nás nepotešila...... ☹ ☹ .............ale ani dr.nepotešil...tiež mohol byť milší.........hlavne nestresuj 🙂 ..........kedy tam ideš znovu?...................to je divné s tou pn...mne ju dával na gynde 😕 😕 .........

utka
23. nov 2012

@jacka no ani mňa nepotešili, ale ja si aj tak myslím, že som ešte o týždeň pozadu podľa ovulácie...Mám tam ísť 4.12. Však uvidíme...

utka
23. nov 2012

@jacka keby už bolo asi aj srdiečko, tak mi dá on PN, ale tým, že ešte nič, tak nie...

jacka
23. nov 2012

@utka ha tak s tou pn som nevedela..............................tak aspon že vieš kedy si mala ovulku...... 🙂 ....... 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre