Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
2. dec 2012

ahojte
@utka neboj, bude ti lepšie... podobné som mala aj ja pri matkovi, nesmela som byť hladná, lebo mi prislo strašne zle, aspon niečo som musela zjest a preslo to, ani som vela nepribrala a ani ty nemusíš, možno budeš aj prekvapená, že veľa nepriberies...hormóny robia svoje a niekedy aj presne naopak, ako si myslíme 😉 ..ale trvalo to iba prvé meisace, tak na to nemysli 😉 a zdá sa ti, že často ješ? ved správne by mal človek jesť menšie porcie 5 krát denne..mne sa tiež zdalo, že jem častejšie, ale bolo to len tým, že som jedla pravidelne, tak ako sa má 😉
@leninka75 ako dievčence? 😵
@jacka my sme si minule spravili zabíjačku, ked sme boli u svokry a tá robí také fajnové jaternice 😵 😵 ...tlačenku ja nejem, mne to nejak nechutí a ani klobásková veľmi nie som, ale hurky, ako sa u nás hovorí, mnam, mnam 😅

letty86
2. dec 2012

brúúú noc 😉

utka
2. dec 2012

@letty86 ja ani neviem, či jem veľa...možno ozaj len pravidelnejšie...len ja som od leta nejedla chlieb a teraz ho jem. Vôbec nemám chuť na sám syr alebo šunku...Však to musí prejsť 😉

jacka
2. dec 2012

@letty86 ja jaterničky lubim.,.......ale dobru..... 🙂 🙂 .........................ale detičky boli na zabíjačke?? 😉 .......................inak sa ako máte?...ako v škole?.....Maťulo ti stále pomáha pri upratovať skrine?? 🙂

jacka
2. dec 2012

@leninka75 ....no ja som jedla len jaternicu.........klobása ešte nie....ale onerobia dobrú...a tlačenku bude jesť pes.....úúúúúúúúúúúúplne zbytočne ju robili.........a škvarky sú nejak nápadne až privlemi hnedé 😕 ..................ale..nejdem sa sťažovať.....hlavne že pomohli....aj mäsko si nechali........hlavne že mäsu neublížili 😀

zajtra ich idem dať do školky........už teraz je mi smutno .....fnuk ☹ 😉

jacka
2. dec 2012

dobrú noc....

leninka75
3. dec 2012

ránečko!! ...máme nasnežené 😝 😝 😝 ...jupí blato + sneh, super kombinácia 😝 😝 😝 😖 😖 😖

@utka ....nič netrvá večne, aj tie blee prejdú 😉 ......a keby si skúsila maces?.....ten je nekvasený.....

@letty86 ..bambule?.....podivuhodne celkom dobre 😨 🙂 ......cez víkend sa dokonca aj celkom dobre hrali na bábätká a na mačky 😀 😀 😀......... Lilka mala trošken problémy s čertami 😀 😀 ..asi nemá celkom čisté svedomie 😀 😀 😀 .......a v nedeľu poobede neviem či si niečo tajne šupla a nepríčetne sa rehotala na každej kravine 😅 😅 😅 😀 😀 😀 .....

@jacka .....neplačkaj, o chvíľku ich budeš mať doma 😉 ..ako to zvládali po týždni doma?....

leninka75
3. dec 2012

@jacka ....aspoň že to mäso je v poriadku 😉 .....a havinovi nebude blbo? ☹ ........

jacka
3. dec 2012

@leninka75 ved ja viem....zachvílu budu zas doma..........Maťko ráno kašlal....tak som tam šla s malou dušičkou........ktovie čo mi na obed povedia.... 😅 ...............................Peťko .. 😢 😢 😢 😢 ☹

havino to dostane len v malých dávkach 😉

jacka
3. dec 2012

@leninka75 inak máme aj my také hnus počasie..........to som ich ráno viezla ja.......lebo ten šiel už o 5 ráno do BA........ 😠

leninka75
3. dec 2012

@jacka ..že "ten" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
3. dec 2012

@jacka .....sa vystriedali?......teraz zasa Maťko? ☹ ......riadne zle sa ti muselo ísť 😝 .........čo ideš robiť?

jacka
3. dec 2012

@leninka75 jáááj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....tak on??? 😀 😀 😀 😀 .................... 😉 😉 😉 😉 moj muž....može byť 😀 😀 😀

leninka75
3. dec 2012

@jacka ..nieeeeeeeeeeeee, ten je lepšie 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
3. dec 2012

@jacka ..Lilka keď chce tatina naštvať, tak mu hovorí "ten pán" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .......muž ide z kože vyletieť 😀 😀 😀 😀

jacka
3. dec 2012

@leninka75 .....vyzerá to tak........ale do Mikuláša hádam vydrží..........potom ich nechám zas doma....... 😉 .........................cesty su len mokré nie su zasnežené........ale išla som pomaličky....dalej zájdem 😉 ................................trošku som to tu zludnila.........nachystala si na kúrenie...........uvarila čajík........a idem pohladať linecké.......... 😉

jacka
3. dec 2012

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja z nej umriem 😀 😀 😀 ........................a ty ho čím vytočíš......držíš jej stranu? 😉 😉

leninka75
3. dec 2012

@jacka ..mne Lilka tiež pokašláva...stále ☹ ......má nastekané sople..neviem či má na to význam niečo dávať 😒 .........ráno keď sme išli do školy a počula som ako tie decká hnusne kašlú brrrrr......zasa choroby!! ☹ .......budú mať v škôlke niečo? 🙂 ..........veru radšej pomaly, mokrá cesta je zradná 😝 ..........aký máš čajík? 😵

leninka75
3. dec 2012

@jacka ..vy máte takú fajnú keramickú pec v obyvke, že? 😵 ..tam ako často kúrite?.....však to keď rozkúriš, tak jedine v plavkách 🙂

leninka75
3. dec 2012

@jacka ..ja ho vytáčam uštipačnými poznámkami 😀 😀 😀 😀 .........teda podľa neho uštipačnými 😀 😀 ......podľa mňa pravdivými 😀 😀 😀 😀 ........a ty ako muža vytočíš?? 😀

jacka
3. dec 2012

@leninka75 .....nepodarené choroby....... 😠 😠 ................riadna zima nám treba............ja už nedávam nič......ten calciový som davala........................bude chodiť Mikuláš..... 🙂 🙂 .............hádam pojdem kuk....ak ma nevyhodia 😀 😀 .................čajík.....MAťulo si kupil saga čaj......ale jahodový.....ten ja nemusím.........ale nakázal si uvariť .....im beriem vodu do auta ked idem pre nich......pol litre vypuju za 10 min pokial prídeme domov.............................................kachlová pec.....a vobec nekurime ☹ ☹ ☹ ......lebo nie je napojená na ustredné.......to by bola zima vzadu v izbe a v spálni ☹ ☹ ...............................kurime len ked nejde elektrina 😉

jacka
3. dec 2012

@leninka75 😀 😀 😀 😀 ..............hocičím 😀 😀 😀 😀 .....

utka
3. dec 2012

Ahojte...
Moje doštičky si so mnou robia čo chcú...zase len 22tis. A Viki zostal doma. Včera prišli zo ZV, tak už bol nejaký nemastný-neslaný...mal trošku zvýšenú teplotu-37,2. V noci celkom v pohode a ráno mi volali, že síce teplotu nemá, ale má červené a spuchnuté očká, nechutí mu papať a vrak nič nevládze. Takže teraz leží pri TV...Poobede s ním zbehnem k Dr.

leninka75
3. dec 2012

@jacka ....veru mrázik keby radšej bol 😵 😵 😵 ........keď má byť zima tak poriadna 😉 .......nepôjdeš za čerta? 😀 😀 😀 ..........toto presne mi aj Lilka robila, nevedela sa dopiť keď došla zo škôlky ...a vždy mi hovorila, že im dávajú piť len ku raňajkám, k desiatej a na obed a aj to len pol pohárika 😠 😠 😠 😠 ...jaj to je škoda s tou pecou ☹ .......to je zasa také iné teplo 😵 😵 😵 ......mužovi sa do toho nechce?.....či je to komplikované?

leninka75
3. dec 2012

@utka .....potvory doštičky!!! 😠 ☹ ........Viki sa aj na niečo sťažuje, hrdielko??? ......hádam to bude len nejaká viróza, držte sa!! .....

leninka75
3. dec 2012

@jacka ..to máš fajné, že hocičím 😀 😀 😀 😀 ........ešte že nie je samonasierací typ, lebo tie sú najhoršie 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
3. dec 2012

@leninka75 nevie sa sám nasrať...ja mu rada pomožem 😀 😀 😀 😀 😀 😉 .................................veru tak to je iné teplúčko... 😵 😵 😵 ....ked neboli deti tak sme tým kúrili pokial nebola velká zima.... 🙂 ......................ved uvažoval nad tým ....ale ostalo to pri tom.....ako všetko 😝 ..................keby chcel tak to urobí......inak je dosť zručný........ 😉 .................................ja za čerta.... 😀 😀 prečo práve ja 😀 😀 😀 😀 ...........................................aj men vravia že pijú maju tam vodu na stole chodia si nalievať..........ale Peťko tam ani cikať nejde...takže neverím že pije ☹

jacka
3. dec 2012

@utka som zvedavá čo vám povie dr.........držkajte sa.......a teraz má teplotu?...čo mu dávaš?........................a čo s tými doštičkami?....dávaju ti niečo??

utka
3. dec 2012

@leninka75
@jacka dala som mu Mucosolvan, Sinupret a Ophtalmo septonex...nesťažuje si, len trošku ho vraj bolí hrdielko...Teplotu našťastie nemá...
Volala som na hematológiu, lebo mi brali ešte raz krv do nejakého Tromboexaktu /neviem, čo to je/ a tam som mala 34tis., nedávajú mi nič. Až keby klesli pod 20tis.

denisenko
3. dec 2012

ahojte.... 🙂 ....všetci máte tak pekne bielúčko???.... 😉 😉 ..len vás dnes pozdravím.....mám mužíka doma, tak trochu vypratujeme ..... 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre